Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Dovoljan je samo taj transfer da se iliev otera.

300 hiljada plus 20 posto od prodaje, za Ono.

Taj rad.

Da nema promasaja sa Sumom i onim iz Rijeke... Solomon jel tako bese?

Samo zbog ovoga i one sramne konferencije kad je divljao treba da dobije otkaz i da se tereti za sta god moze zakonski... da ne kazem zloupotrebu sluzbenog polozaja
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ma to sa tim crnogorcima su patke, to menadzeri placaju portale da podignu cenu svojim igracima, svake godine u junu, mi dovodimo tri crnogorca pa nista.
Kada malo razmislim, jedini razlog zbog kog bih voleo da dodje Stolica, jesto to sto je vodio mladje selekcije, i poznaje igrace. Ima dosta kvalitetnih igraca, koji tavore u nekim ligama i slicno, a neko ko ih poznaje bi mogao cudo da napravi. Kakav je slucaj bio sa Jankovicem. Ivica to naravno nema pojma.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Solomon je bio na pozajmici.

A zar nije bas Ivica doveo Jankovica?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ma koji crni Ivica, on nije za Jankovica ni cuo do tada, to je bio Ivan Tomic.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Čitam danas da je Ivan Obradović slobodan igrač. Iskren da budem nije mi jasno zašto, kada kod sam ga gledao bio je veoma dobar. Mislim da bi morali da ga napadnemo maksimalno. Trebaju nam bekovi kao ´leba u dolini gladnih. Takođe je slobodan i Rukavina s njima bi dobili konačno dva veoma dobra beka, koja znaju da upute centaršut, a nazad bi zatvorili najveću rupu, odakle smo najviše golova primili.
To treba da nam bude prioritet u ovom prelaznom roku, pa posle sve ostalo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Mislim da su ga povrede uništile.
Ne znam u kakvom je stanju, voleo bih i ja da dođe ako ikako može... + Rukavina, naravno, ali mislim da od toga nema ništa.
Gajić je već realniji, a njega nisam ni gledao nešto, pa ne mogu da sudim.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Ko god da ga je doveo, ja sam na Forumu javno obećao da ću se napiti kad ga neko odvede, iako uopšte nisam sklon alkoholu...

On (Marko Janković) da kažemo ima 6 puta bolju tehniku od recimo ,,Superligaša,, Ivanovića, ali ta tehnika bi došla do izražaja da ga pustiš samog na teren da dribla neke čunjeve ili tako nešto, a u praksi (na utakmicama!) od njega - skoro nikakve koristi...nije krilo, nije asistent, nije vezista, nije golgeter, čovek se usudio da obuče DESETKU Partizana, a da ne može da poveže dva pasa sa saigračima, Saša Ilić, koji po godinama bukvalno može otac da mu bude, održi mu čas fudbala o toj ,,desetki,, kad uđe na svojih ,,penzionerskih,, 15 minuta...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ne bih se slozio sa tom konstatacijom da nema koristi, u evropskim utakmicama je itekako pokazao kvalitet i majstorstvo.
Nazalost mislim da je njega upropastio mentalitet.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Pa kazem, nazalost, mentalitet ga je upropastio.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Ne bih se slozio sa tom konstatacijom da nema koristi, u evropskim utakmicama je itekako pokazao kvalitet i majstorstvo.
Nazalost mislim da je njega upropastio mentalitet.
Ja mislim da je najbolje da igramo samo Evropu, em nam je to, po rečima ljudi iz kluba, prioritet, em su svi ovi naši asovi to svoje majstorstvo i kvalitet pokazali upravo u takmičenjima pod okriljem UEFE, jer, eto, videste - pa svako je tamo imao svojih blistavih 5 minuta slave: i Janković, i Pantić, i Suma, i Ožegović, i Tošić, naravno i Tavamba...
Ali kao za inat ima nešto što ih ,,koči,, da to isto ,,majstorstvo,, pokazuju u kontinuitetu i na domaćim ,,njivama,, - valjda su preveliki ,,majstori,, pa da se tek tako ,,troše,, po ,,oranicama,, u borbama sa domaćim ,,seljacima,, šta li...

Ja ne vidim drugog rešenja sem da nabavimo tih nekih 11 ,,seljaka,, da se tabaju po domaćim njivama cele sezone a da tih nekih drugih 11 ,,majstora,, odigraju to što se ima odigrati u Evropi tokom jeseni, i - ako uspemo da se domognemo i malkice proleća - (u decembru, februaru, kad god)!

Pa kad se ,,Evropa,, završi, dati im ,,voljno,, kao Sumi u ovo proleće pa da idu negde u toplije krajeve...
Pa što da se ,,majstori,, zlopate u ovoj nezgodnoj BGD klimi?!
Nek nam se vrate pred kvalifikacije za Evropu i svi srećni i zadovoljni...

A evo, nije ni to daleko...leto nam je takoreći pred vratima...

Ali...
A kojih to 11 ,,majstora,, samo za Evro-upotrebu trenutno imamo i koji li će nam to otići/doći do početka kvalifikacija? :icon-rolleyes:

I kojih to 11 ,,seljaka,, ćemo imati samo za domaću upotrebu, jerbo i to počinje negde u slično vrijeme kogod i Jevropa, ali se zato proteže i preko jeseni i zime pa sve do proleća...? :icon-rolleyes:
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Antonov nam ne treba nista.
Zdjelar? Ne treba nam ni on. Trebamo boljeg da nadjemo.
Vidim pise se i o nekakvom pojacanju iz Zete. Ej bre iz Zete. Smijesno da smijesnije biti ne moze.

Od svih ovih amatera jedino bih zadrzao Stojkovica. Ostali bi svi bili ili na prodaju ili na neku pozajmicu.

@Goran Tomic
Ne vidim svrhu kacenja ovih klipova sa YT a koji veze sa Partizanom nemaju.
I po meni ova zadnja poruka tesko spamovanje
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ма страшно појачање, једног њивалигаша мењаш другим, дај Боже да овај не буде још гори од #51, у Казахстанској лиги 5 утакмица, 0 голова, у Ростову за 3 сезоне скупио дечкоња 5 наступа, голова такође 0, и он треба да нам буде неко појачање, такође, прва сезона у Спартаку 7 утакмица, голова, погодите колико, 0, и сад дечко одигра једну полусезону добро, мафија из ФСС га стави у идеалан тим (можда баш с разлогом да га ми доведемо па да шатро испадне да доводимо неког изнад њивалига стандарда).
Јел неко овде нас гробаре зајебава?!
Ма све је то толико прљаво и издоговарано да ми се гади више.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Ivica jsl dominator.
Covjek pravi od Partizana u najbolju ruku Spartak samo sto cemo mi biti Spartak Beograd.
Kad neko normalan posle njega dodje, nece se moci rijesiti JSL skarta tri prelazna roka.
A sto je najgore taj skart ce nas zestoko kostati, pre svega finansijski, ali nista manje ni rezultatski.
Nema potrebe ni mijenjati Djukica, pores Ivicinih pojacanja Zidan nam ne bi pomogao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top