Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Sumnjam da se moze izeti ta cifra za njega
Pre verujem da bi oberucke prijvatili 1.5M za njega i 2M za Jankovica i po beki sicu za Ozegovica i ostale sa “transfer” liste.

Nego, svi mediji objavljuju da se nesto suska oko Leonarda, pa i Pantic u svojoj emisiji.
Leonardo ima ciste papire... ali sumnjam ja da bi taj ispod 700-800 K po sezoni dosao

Kuva se oko Brazilca: Partizan poslao ugovor Leonardu!
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ako budeno imali bar 70% od prodaje, ni milion nije puno.

Kad dadnes milion za Leonardovu platu, otkup Panticevog ugovora, raskid Miroslavljevog ugovora i slicno, ne mozes nista izgubiti. Rizik 0.0%.

Trista hiljada za ozegovica je vec druga prica.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Pantic i Leonardo u vezi, Rikardo u spicu - svet je lep kada sanjamo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Od Pantica nećemo naći boljeg veznog igrača sledeća 3 roka. Pitanje u kakvoj je sada formi Leo a pored toga ima i čudnu glavu.
Ali Leo , Pantić , Tošić (ako krene da trenira) je ok sredina za napad na av ligu.
Mada realno gledano odbrana nam je užasna , možda je i to slaba reč da je opiše
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.881
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Čemu takav odgovor Kruni? U pravu je čovek.

Ančeloti je stopirao transfer Roberta Bađa u Parmu u svojoj drugoj sezoni na klupi tog kluba, trećoj od početka "samostalne" trenerske karijere, tako da nikada u karijeri nije trenirao Roberta Bađa, ako se izuzme vreme koje je proveo kao pomoćnik Ariga Sakija u reprezentaciji Italije.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.740
Reaction score
12.792
Локација
Nedodjija
Pravilo i dalje vazi da vesti sa instagrama biti kaznjiva :D
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Pregovori se vode već duže vreme...
Leo ima ozbiljne probleme u glavi, pravo je čudo da je kod nas spojio sezonu normalan, skoro do pred kraj kada su fleševi počeli da sevaju...
Čist jeste što se tiče papira i sreća je što ti bačeni milioni od strane Arapa njima malo znače inače bi ga ganjali...
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Čemu takav odgovor Kruni? U pravu je čovek.

Ančeloti je stopirao transfer Roberta Bađa u Parmu u svojoj drugoj sezoni na klupi tog kluba, trećoj od početka "samostalne" trenerske karijere, tako da nikada u karijeri nije trenirao Roberta Bađa, ako se izuzme vreme koje je proveo kao pomoćnik Ariga Sakija u reprezentaciji Italije.
Ako se dobro procita poslednji pasus
Čemu takav odgovor Kruni? U pravu je čovek.

Ančeloti je stopirao transfer Roberta Bađa u Parmu u svojoj drugoj sezoni na klupi tog kluba, trećoj od početka "samostalne" trenerske karijere, tako da nikada u karijeri nije trenirao Roberta Bađa, ako se izuzme vreme koje je proveo kao pomoćnik Ariga Sakija u reprezentaciji Italije.
Naveo sam izvor odakle sam se vezao na poslednji pasus. Niti sam izmislio, niti parafrazirao. Poenta posta je da je greska vezivati se za ”idealni” sistem nego da treba od postojecih igraca napravi najbolje sto moze.

Sustina nisu ni Anceloti, ni Badjo ni Parma ili Milan, koji nisu ni tema ove rubrike.

Slicno je danas jedan moron na tviteru razvezao oko toga da nije Vokri sa slomljenim rebrima doneo titulu nego kup Partizanu. Koga je to briga kad je otisla ljudska i igracka gromada, jedan od simbola Partizana?

Reagovao sam tako jer je promasena poenta.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nije to nista sto Djukina cvrsta ruka ne moze da sredi...
Bitno je do on radi za ekipu, a onda ce on nama u nekom trenutku dati taj plus :D

Salu na stranu - ako Djuka ostaje, ne dovodite mu Lea.
Djukic, Leo, Iliev...Katastrofa u avgustu!
 
Последња измена:

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Gurnuo ga je stitarac u provaliju da bi nam bilo bolje. Za dve, tri godine.
Poznato je da pravi Brazilci, za razliku od evropskih tj. ove nase decice, najbolje igraju kad imaju gde na lude zurke, luda zezanja.

Taj Leo jeste bipolaran, al kad je u vinklu okrenut golu s loptom u nogama ne moz' da omane.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.519
Локација
Beograd
Šta Leo ima u glavi to ne znam, ali znam da on bar zna (i govori) Portugalski, te bi imao s kim (sa Rikardom) da se dovikuje tokom utakmice, a i Rikardo da ne bude usamljen pa da i on progovori koju s nekim (i posle utakmice)...na prvi pogled izgleda kao baš potpuno smiren vaspitan normalan momak, pa možda malo smiri i Leonarda...
Jebeš ga, danas sam bio u tom Zemunelu, zajebano je biti tamo u karantinu a da nemaš s kim bar da govoriš na svom jeziku!
Ako ništa drugo Leonardo sigurno može više i brže da trči nego Tošić, a za slobodnjake je isto tako tatamata, znači ništa ne gubimo, samo možemo nešto i da dobijemo...a Tošiću puno hvala na saradnji, mnogo nam je značio, ali Leo je bolja opcija...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
U pravu si Gorane, i za Dornelasa su pricali da se nije snasao jer nije imao sa kime da prica Portugalski.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top