Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ima li neko sliku komplet ekipe RK PARTIZAN 2002/2003?
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Nažalost i u rukometu naš brod nezadrživo tone.Ekipa koje je dosta oslabljena pred početak sezone, za vreme zimske pauze je dodatno očerupana, napustili su je praktično 3 od 4 najbolja igrača, kapiten Mršulja, Kukić i Perović, možda ode i Živković.U bekovskoj liniji nam gotovo i nije ostao neko ko može samostalno da iskreira, asistira, realizuje.Igramo sa jednim pivotom, koji do juče nije ni igrao ozbiljan seniorski rukomet.Golman Jurakić i levo krilo Komnenić, koji su došli pred start sezone, đene - đene, ni dobro, ni loše.

Drugi deo prvenstva se nastavlja narednog vikenda, kada dočekujemo Dinamo a onda sledi derbi.Bojim se da nam sledi borba za opstanak u ligi, učešće u plej autu svakako.
U kupu ćemo startovati od četvrtfinala (na osnovu plasmana u prvenstvu prošle sezone) ali malo je verovatno da ćemo izboriti plasman na završni turnir.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ja znam da rukomet i nije toliko popularan medju navijacima ali me vlada naterao da kazem par stvari. Kukamo na fudbal gde se borimo za titulu, kukamo na kosarku gde jesmo slabiji od cigana ali smo u vrhu cak i Aba lige, kukamo na losu situaciju sa VK a najjaci smo klub u zemlji i igramo LS.

E pa ako za neciju sudbinu treba biti zabrinut to je svakako RK. Ako ostane ovako stanje i ne dovedu se bar 2-3 igraca imacemo ubedljivo najslabiju ekipu u ligi. Verovatno cemo na ime da se spasemo ispadanja ali cime smo zasluzili da svako moze da pisa po nama. Ne mislim samo na cigane nego na bilo koji klub koji je ozbiljniji od srpske lige. Ja razumem i cigansku drzavu i sve ali ipak uprava treba malo da stavi prst na celo. Svojom nesposobnoscu su debelo prestigli sve nase kolektive.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Juče remi protiv Više-puta-transformisanog-muškog-rukometnog-kluba 26:26 u prvoj utakmici 1/4-finala Kupa Srbije.

Prema izveštaju sa oficijelnog sajta RK Partizan itekako imamo za čim da žalimo, pošto smo u finišu prvog poluvremena ispustili +4, a u poslednjih dva minuta i +2. Primili smo gol za izjednačenje u poslednjoj sekundi...

http://www.rkpartizan.rs/nereseno-u-prvoj-utakmici-14-finala-kupa/

... revanš je 29. marta u Šumicama.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Sa kakvim se sve situacijama suočava trener Maksić je prosto neverovatno, jer je naš klub ostao bez Bojana Butulije, najvećeg pojačanja, a tokom meča se povredio i Jovanović. U subotu je jedna od najbitinijih utakmica protiv Rudara od 20 časova. Molim sve prijatelje kluba da dodju i pomognu našim momcima u borbi za opstanak.

Da ne promakne i ovaj detalj.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Sad naleteh na Limundu:

330ryxf.jpg


https://www.limundo.com/kupovina/Sp...i-komplet-iz-devedesetih-za-utakmice/56554155

Seća li se još neko ovog dresa iz '90-ih koji kao da je nastao na nekim isparenjima sumnjivog porekla? Sećam se da je u toj MAG eri bilo nekih belo-plavih kombinacija, ali ovo... :prekrsti
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Pionirska selekcija 2002/03 osvojila je u Pozarevcu prvenstvo Srbije
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Ovaj rus pere pare, ne radi se tu samo o ulaganju on je u nekoj vrsti egzila ulozio pare u vardar i za sada ga niko ne dira.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Rus ne ulaze samo pare u sport, nego je partner sa opstinom i dugorocno za salu Jane Sandanski gde igraju rukometari i rukometarke Vardara i plus je vlasnik hotela Rusija koji se nalazi odma do sale.I jos je vlasnik nekoliko firmi u MKD.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Znaci uzorni privrednik i ljubitelj sporta....kao ćoki
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Od četvrtka do nedelje održava se rukometni turnir u Kanjiži. Partizan - Nekse sutra u 18h, Partizan - FKSE 15:30, u petak. Ako je neko blizu i zanima ga, da zna.
 

Vladji

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2016
Порука
73
Reaction score
4
Kakav je "Partizan" ove godine. Maksić mi se ne svidja kao trener. Gledao sam reprezentaciju do 20 godina na svetskom, bilo je jako loše. Bez energije, igre akcija...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Poraz rukometaša u prijateljskoj utakmici u Nišu od Železničara 22:23. Rukometaši igrali u bordo-plavim dresovima.

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Gledam sad dresove RK Partizan,fantasticno uradjeno .
Prvi crno beli,a na rukavu prvi grb Partizana JA,a druga kombinacija bordo plava.Brutalno izgleda.
Svaka cast za ideju :clap
To je Partizan.
 
Top