Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.155
Reaction score
659
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ali Duljaj prije svega, on je osnovni problem... :rolleyes:
Njega je direktno postavio Vucic da bi obezbjedio zvezdi titulu. To nam kazu i Zex i stanko radulovic sa cuvenog portala aktuelno.me

Nemoj da vas neko slaze kako Duljaj pod malim noktom ima vise ljubavi prema Partizanu nego ova dvojica zajedno...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.155
Reaction score
659
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Vidi, ja mislim da je on objektivno los trener i da u bi u normalnim okolnostima odavno trebalo da bude smijenjen.
Kakav je covjek pojma nemam, ali vidim da ga je dosta ljudi hvalilo. Moguce da je tacno to sto i Zdjelar kaze, pojma nemam.

Ali, ovdje je osnovni problem Uprava kluba koja od 2014 sistematski razara klub. A to nisu radili samo vucela i vazura nego i pantic i vuletic zajedno sa njima.
I sad mi slusamo kako je vucic postavio Duljaja za trenera da bi predao titulu zvezdi??? I to smo isto slusali za Stanojevica pa za Petrica.
Ali splacina pantic nije to isto govorio za ranije trenere? Da te podjsetim da je grof osvojio titulu sa 40+ bodova vise od nas. da je radnicki imao vise bodova na kraju jedne sezone.
Tad splacina nije govorila da su tadasnji treneri dovedeni da predaju titulu?

Da se ne lazemo, Duljaj je postavljen za trenera jer niko drugi ne bi to prihvatio. I to je jedina istina.
Sto je sasvim normalno, nijedan poluozbiljan trener ne bi dosao kod nas u ovakvom stanju...

A to je zasluga i vazure i ovih sto su bili s njim a sad su se kao posadjali
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
355
Reaction score
2.398
Локација
Pozega
Prihodi režimskog kluba u prošloj sezoni su preko 60 M eura, čitamo danas da i u čovićev klub trpaju šakom i kapom. A mi analiziramo Duljaja. Ovako nikada i nigde nije bilo. A nemamo nikoga da nas zaštiti, teška vremena za Partizan.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Možda je vreme istini pogledati u oči,..

Kome odgovara Stadion, kome TV, kome Live Score, kome Novine,..
Ugođaj bi bio par medija i lokacija za crno-bele podršku se odrediti?!... nakon ino klubova uz crno-bele neumitno svak svoj put i izbor.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
397
Reaction score
714
ova uprava je kancer kluba,ova drzava je kancer za ovaj klub i oko toga se svi slazemo..
imali smo razne sezone i kada ulozimo u ekipu i dovedemo igrace i kada ne mozemo da damo 150k za boranijasevica jer nemamo desnog beka,ali u oba slucaja rezultat je isti a to je da lagano gubimo titule...jeste kradu nas,ali utakmice nismo pobedili i kada nas nisu krali...hocu da kazem da smo doveli dosta igraca,na papiru dobru ekipu gde mogu da kazem da su minus bekovi a da je ostalo na papiru dobro...e pa to na papiru mi nije jasno kako nismo duplo bolji od ostatka ove lige nego odigramo solidno derbije, a onda ovako gubimo bodove...u cemu je problem...?
dal je problem u treneru? pa imali smo i stanojevica ko je dobar takticar pa nije uspeo,imali smo i djukica pa nije uspeo..ok ne daju nam titulu namenjena je ciganima,ali zar nismo toliko bolji da niko drugi ne moze da nam pravi problem ...jer i taj owusu kakav god da je sigurno nije losiji od nekoga iz vozdovca cukarickog ili radnickog...u cemu je onda problem.?
gde je nestala ona volja iz prvog dela sezona i ona serija pobeda?
cele sezone igramo promenjivo ali izgleda da nas je sada sreca napustila...sta je potrebno uraditi da dobijemo derbi i da ne strepimo za drugo mesto?
da li je problem u psihi igraca gde kada vide da je namesteno i da ne daju onda ni oni nece da igraju
stvarno ne znam,ali godine prolaze a mi i sa dobrim timovima i sa losim ne mozemo bez stresa u prvenstvu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Samo privatizacija kluba ako dozvoli drzavni vodja, posto osim nas i nekoliko ljudi koji istinski vole klub sve ostalo zabole ih qurac za FK, VK ,HK. Jos nam ostalo da nas neko toptan kupi bar da znamo na sta smo i koga mozemo da kritikujemo.Pare smo za evrolicencu dobili ali za pojacanja jok sto je u ovom trenutku naj neophodno.
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Mislim da postoje 2 glavna razloga za ovakvu katastrofalnu situaciju za naš FK. Kroz oba se prožima ogromna korupcija trenutnog režima u zemlji.

Prvi razlog je taj što imamo kriminalnu upravu koja radi protiv kluba i po zadatku ga drži na ivici (ili ispod) egzistencije, bez mogućnosti da ikada ispliva na površinu.

Drugi razlog... eh, mi o tome i pričamo dosta, ali mislim da i nismo skroz svesni... a to je da, u ovakvim okolnostima, šanse da neki klub, makar to bio i Arsenal, osvoji titulu pored cigana u našoj seoskoj ligi je minimalna.

Je l' vi primećujete nešto jako čudno? Ajd' na stranu to što smo mi takvi kakvi smo, pa prosipamo bodove kada ne treba... ali, u svakom slučaju, mi ove sezone imamo pozitivan skor sa najskupljim ciganima ikada, a svejedno imamo veliki bodovni zaostatak. Pa je l' je to normalno, jebem mu mater? Ekipa koja nije u stanju da te pobedi, zapravo je ubedljivo ispred tebe na tabeli, zato što ne može da izgubi bodove nigde. Počela je sezona uz onih par ciganskih kikseva, pa smo stekli utisak da se i oni pomalo raspadaju... međutim, kad se podvuče crta, oni su, osim derbija, kiksnuli na samo 3 utakmice ove sezone, što je smešno mala brojka. Ubeđen sam da bi recimo jedna Borusija Dortmund imala više kikseva od njih, koliko god da je naša liga slaba.

I još jedna jako zanimljiva stvar koja tako dobro oslikava situaciju u kojoj se nalazimo. Koja nam je omiljena titula u poslednjih par decenija? Tango smrti iz 2017, je l' tako? E pa vidite... čak i kada bi ovosezonski Partizan napravio identične rezultate koje su napravili Marko Nikolić, Leonardo, Đurđević i ostali, on najverovatnije NE BI bio šampion ove sezone! Razlog tome je što cigani, nakon 2017. godine značajno manje kiksaju na malim utakmicama, u odnosu na to koliko je šampion Srbije kiksao u svim sezonama pre 2017.

Mnogo je teško boriti se protiv ciganske logistike. Da bi Partizan bio šampion, morao bi da odigra bukvalno sezonu iz snova.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.516
Локација
Žrnov
Mislim da postoje 2 glavna razloga za ovakvu katastrofalnu situaciju za naš FK. Kroz oba se prožima ogromna korupcija trenutnog režima u zemlji.

Prvi razlog je taj što imamo kriminalnu upravu koja radi protiv kluba i po zadatku ga drži na ivici (ili ispod) egzistencije, bez mogućnosti da ikada ispliva na površinu.

Drugi razlog... eh, mi o tome i pričamo dosta, ali mislim da i nismo skroz svesni... a to je da, u ovakvim okolnostima, šanse da neki klub, makar to bio i Arsenal, osvoji titulu pored cigana u našoj seoskoj ligi je minimalna.

Je l' vi primećujete nešto jako čudno? Ajd' na stranu to što smo mi takvi kakvi smo, pa prosipamo bodove kada ne treba... ali, u svakom slučaju, mi ove sezone imamo pozitivan skor sa najskupljim ciganima ikada, a svejedno imamo veliki bodovni zaostatak. Pa je l' je to normalno, jebem mu mater? Ekipa koja nije u stanju da te pobedi, zapravo je ubedljivo ispred tebe na tabeli, zato što ne može da izgubi bodove nigde. Počela je sezona uz onih par ciganskih kikseva, pa smo stekli utisak da se i oni pomalo raspadaju... međutim, kad se podvuče crta, oni su, osim derbija, kiksnuli na samo 3 utakmice ove sezone, što je smešno mala brojka. Ubeđen sam da bi recimo jedna Borusija Dortmund imala više kikseva od njih, koliko god da je naša liga slaba.

I još jedna jako zanimljiva stvar koja tako dobro oslikava situaciju u kojoj se nalazimo. Koja nam je omiljena titula u poslednjih par decenija? Tango smrti iz 2017, je l' tako? E pa vidite... čak i kada bi ovosezonski Partizan napravio identične rezultate koje su napravili Marko Nikolić, Leonardo, Đurđević i ostali, on najverovatnije NE BI bio šampion ove sezone! Razlog tome je što cigani, nakon 2017. godine značajno manje kiksaju na malim utakmicama, u odnosu na to koliko je šampion Srbije kiksao u svim sezonama pre 2017.

Mnogo je teško boriti se protiv ciganske logistike. Da bi Partizan bio šampion, morao bi da odigra bukvalno sezonu iz snova.
NULTI razlog, razlog svih razloga je psihopata koji je kidnapovao državu.
I tom konstatacijom mora da počne svaka analiza i da se posmatra u tom kontekstu.
 
Top