Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Ofanziva PFC

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
100
Reaction score
26
Pohvala za marketing, PR, Biljanu, Snežanu, Sandru Partizan, Tijanu Aj na fon i Pinkove zvezdice! Šta je sledeće? Počasno mesto u loži za Mimi Oro?
#kakovasnijesramota #menejesteodvas
 

Прилози

  • prelijepo.jpg
    prelijepo.jpg
    215,9 KB · Прегледа: 179

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Puni smo raznih droljica,sponzorusa,fufica, ispusenih mustikli i sl. Ko ih dovodi? Pa isti koji su doveli " trenera", SD-a, kondicionog, isti koji forsiraju direktora marketinga- nadobudnog lenjivca, koji se ne bavi svojim poslom. U privatnoj firmi bi radio dva, tri dana pa otkaz. On bre treba da donosi novac klubu da juri sponzore, cima sve zive za rukav, trazi okolo pare za klub..... To sto je on doneo ne pokriva njegovu platu
PR cudesna Bilja, neostvarena vamp zena i umisljena novinarka, kroz one naduvane usmine , pardon usne, kad izgovori ono: fbdalski klb Partzan natera me trkom u wc. Automatski dobijem proliv. PR bi trebalo da bude lice kluba, klub kroz nju govori. Od nje mi se sere-nema se tu ni cuti ni videti nista.
I tako u celoj upravi.....
Ako nam je to lice kluba kakvo li nam je dupe kukala nam majka.
Ko li me zajeba kao malo dete pa me natera da ovoliko volim Partizan.... Mogao sam da odmaram zivce sa Pofalickim ili Postarom.....
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Tanja, ne poznajes doticnu gdjicu???? Aaaaaa brzo na pink na dopunsku nastavu
Pa gdjica je poznata po tome sto je poznata!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
1.Ја знам бар површно ко је Мими Оро, али не знам ко јој је из Партизана нешто поклањао, посећивао је и зашто је то радио?
Па ако неко хоће да ми објасни немам ништа против...
Као што немам ништа против да свако приватно ради шта му је воља, ако том приватношћу не угрожава друге...

2.Већина ствари (појава, људи) нису само црне нити само беле, немам никакав проблем да признам да је неко урадио добру ствар, или да је урадио лошу ствар, свеједно да ли више ради добро или лоше - апропо Ивице Илиева - похвалићу неки његов добар потез, критиковаћу лош, нећу увек бити у истом ,,стању,, када је он и било ко други у питању. Не свиђа ми се став многих на Форуму да је неко увек само ,,црн,, или само ,,бео,,...
Тачно је да смо сви рецимо били одушевљени што долази Бамби, а после разочарани што није био оно што смо мислили да ће бити, сад ако је још у стању да му нешто ,,крене,, и да нам доноси победе, нећемо имати ништа против, ако буде лош, опет ћемо га критиковати, тако је то...
Само разлика између нас и Илева је то што би он морао много боље него ми да буде упознат са перформансама и стањем играча којег нам доводи у клуб, па да грешке у довођењу сведе на минимум а успехе на максимум...
Ја немам пара и времена да идем у Русију, Словачку, Португал да скаутирам некога, али Ивица то може. И мора.

3.Ви у дијаспори који дуго нисте били на ЈНА, ви бисте били шокирани колики је степен оронулости нашег стадиона! Поготово што је у већини тих земаља где сте стандард виши све сређено и пицнуто...а камоли стадион једног ипак великог клуба...
Ево, гледам га вечерас, стубови носачи рефлектора зарђали, ,,фасада,, понегде само што не отпадне, ходници запишани, а звучник нам крчањем и шиштањем јебе кеву целу утакмицу!
Ми од УЕФЕ дозволу да играмо ЛЕ на стадиону у таквом стању добијамо само на неку мућку или уз помоћ неке везе...Другог објашњења немам...
Просто ми дође ја матор да предложим - да ви из дијаспоре пошаљете неку кинту - да се за кинту купи боја за метал - и да млађи а обучени за пентрање на висинама префарбају зарђале рефлекторе...
И све друго тако, канта по канта, боја, малтер, цемент, бетон и да сами искрпимо и бар мало ,,замажемо,, све оно што је пропало...
А пропало је...
И питам се да ли одговорни икада, овако као ја, шетуцну око стадиона по ходницима, трибинама, ипред, иза, итд, пада виде како све то изгледа - или само дођу у ту своју канцеларију, фотељу и ложу?

Хммм... :icon-rolleyes: ... баш се нешто мислим и размишљам...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ми од УЕФЕ дозволу да играмо ЛЕ на стадиону у таквом стању добијамо само на неку мућку или уз помоћ неке везе...Другог објашњења немам...

Ćurković - odgovor na tvoje pitanje. :wink:
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

Da smo normalan klub, kao sto nismo, za ovakve gafove bi se letelo naglavacke. Mora da postoji jedna odredjena odgovornost i nivo ponasanja. Kao navijaci, normalno je da imamo pravo na svoje misljenje, koliko god ono bilo pogresno (a nije), i to mora da se postuje.

Ono sto fascinira je manija gonjena koja je prisutna na svim nivoima... Svako se hvata za nesto, prepire, seiri, juri duhove, nadgornjava, a doticni se cak i breca, skace i hoce da se obracunava sa navijacima. Mislim, najveci umovi ovoga sveta (a Ika sigurno nije u tom krugu), prave greske, uce iz njih, pokusavaju da idu napred, ali ne i on (mi). Manija placenih pljuvaca, Stanojevih placenika i slicnih budalastina koje onaj Pantic servira ovim polu-pismenim nesrecnicima je toliko akutna da je sada samo pitanje do kada ce biti ovakvo stanje, obzirom da mogucnosti da se stvari poprave - nema.

Mislim, u redu je da se osecas kao uvredjena mlada, posto si pogodio sa Leonardom, a promasio sa Sumom, ali ocigledno nisi naucio skolu osnovne pristojnosti. Na kraju krajeva, placen si za taj posao, uzimas procente, sto moras da budes voljen i obozavan. Radi svoj posao.

Ali ne, vucicevska manija samoljubavi i slavoljublja i nepogresivosti ocigledno da drma i ove nesrecnike.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pa copy\paste vuciceva retorika, 90% obracanja usmerena na protivnike i njihove grehe, a o svojim ni govora.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd


Stvarno volim taj naš prastari stadion, pa on mi je druga kuća, volim to parče slobodnog neba iznad Beograda, to njegovo okruženje, tu njegovu poziciju, njegove reflektore, zidove, stepeništa, hodnike, lukove, svodove, arhitekturu...on mi je uteha u sivim danima, svetiljka u mračnoj noći, zabava, razonoda, sećanja, maštanja, zanos...

Stalno ponavljam da sam ,,umetnička duša,, - shodno tome nešto nalazim i u starim, odbačenim stvarima, zarđalim metalima, pukotinama, kršu i neredu...ionako decenijama živim u ,,tranzicionoj,, Srbiji gde je uobičajeno da se propadanje i beznadežnost može videti na svakom koraku, to je nešto uobičajeno, nešto našta smo naviknuti, nešto našta smo prilagođeni...
Ali to ne znači da nam se to uvek i toliko sviđa...

Eto, pre neki dan, prvi put ove sezone ja na tom našem ,,hramu fudbala,, i mislim se, pa dobro, kriza je, para nema, sve košta i sve tako u krug, ali majku mu i brate mili, a kako to da para uvek ima da neko dobrano njima napuni svoje džepove i da živi na visokoj nozi, i da vozi besna kola, ali nema para ili saznanja i volje pa da se taj naš stadion bar malko pokrpi, prefarba, izmalteriše...?
Pa zar je to baš tako i toliko NEMOGUĆE?

Pisao sam već o tome, ali rekoh...hajde eto i da ,,okačim,, par fotografija, koliko da oni koji su negde tamo daleko vide kako je ovde kod nas gde smo toliko blizu...
Pitanje je samo ponekad a čemu smo mi sve toliko blizu...



 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Kako da ne da malterisu, krpe i farbaju pa zatim da nemamo pare da isplatimo Gmazurin skromni licni dohodak.
Pa gde ce vam dusa covek se ubija radi 6 dana nedeljno nije isao na zimovanje a sad bi vi da mu uskratite to malo novca sto uzima da bi krpili JNA.
Sram da vas bude nemojte da budete retardirani misevi.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Просто ми дође ја матор да предложим - да ви из дијаспоре пошаљете неку кинту - да се за кинту купи боја за метал - и да млађи а обучени за пентрање на висинама префарбају зарђале рефлекторе...
И све друго тако, канта по канта, боја, малтер, цемент, бетон и да сами искрпимо и бар мало ,,замажемо,, све оно што је пропало...
А пропало је...

Ako ću da šaljem novac tamo onda svakako neće biti za farbu i tome slično, nego da se uzme neki dobar snajperista.

Uostalom zašto bi slali novac da se farba "tuđi stadion"! Koliko ja znam Partizan nema svoj stadion, a ako ne veruješ pitaj Vučića i Vučelića!
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Meni je partizanov marketing ocajan.
Dacu licno primer.
Moj sin je pre 2 godine trazio trenerku Juventusa. Iako sam ga nagovarao da uzmemo trenerku partizana, bio je dosledsn-juventus! Dobio je dres partizana ali trenerka je ostala Juventus.
E sada u maji dolazim u Srbiju i malac me iznenadi, hoce trenerku partizana. Zapalimo u partizan shop, a tamo sve prastati modeli. Da se razumemo, ni meni se ne svidjaju ove “salvare trenerke” ali klinci to vole. Dakle uske nogavice, siroko oko butina, uski rukavi...
A u shopu trenerke koje su bile u modi pre 3-4 godine. Dalje, trenerka kosta 11.000 dinara, a ista takva, bez obelezja partizana 6.000 dinara.
I sta se desi, mali mi zada glavobolju, hoce trenerku koja je u modi(salvare) a da na nju nasijemo partizanov grb. Tako da ki otisla 2 dana dok se to noke zavrsilo a partizan je od toga inkasirao-0 eura
Dalje, zivim napolju i mnogo mojih prijatelja zeli da klincima nesto od partizana kupi. Ali kada odes na site-vidis da nemaju isporuku van Srbije.
Mislim da se ogroman novac gubi time
Da ne pricam o nelhubaznosti i nadrkanosti zaposlenih u shopu.

Upozorenje, Partizan pisi velikim slovom!!
Spejs
 
Последња измена од уредника:
  • Like
Reactions: MAK

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Jasno je da dzukela nece otici dobrovoljno.

Da li govna iz uprave smeju da ga oteraju? Da pitaju napredno govno mozda.

Da li su smeli da zadrze celavog jebaca mrtvih cigana? Verujem i da to zna vucic, sve mu jebem odvratno.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.140
Локација
U pizdi materini
Cim gebels i ovi na jugu jure pseto znaci da je pusten niz vodu jer oni to ne rade samoinicijativno.Pitanje je ko ce upravu da najuri ...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ako se već na par tema navodi da je Pantić najavio ,puštanje niz vodu,, Đukića, zašto ne stavite link da i mi pogledamo/čujemo izjavu, a ako linka nema, onda navedite gde ste i kada to slušali?!

Ovo je već ko zna koji put da molim članove Foruma da stave izvor informacije...

Možete me smatrati glupim, da ne umem sam da tražim, možete me smatrati lenjim da neću sam da tražim, ali čisto gubljenje vremena i rasipanje energije je da svako od nas ponaosob traži nešto što drugi već znaju gde je!

Kad pričam o tome da je bitno navesti izvor informacije, kako bi vam bilo da vam evo sad (a imam razloga za to) napišem na temi Prelazni rok - e dolazi nam taj i taj igrač. I tačka.
Pa valjda bi vas interesovalo, odakle znam, ko mi je rekao, itd...
 
Top