Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Sramota je i kako posle toliko dugovanja i propadanja moze da funkcionise taj vestacki klub, a sada jos i nam uzima igrace koji ce se uskoro opet vratiti od tamo gde su otisli.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Oni se tu u vaterpolu lože na neko drugarstvo od kojeg mi se povraća i koje je uglavnom jednostrano. Ako nije tako što taj Savić ne dođe u Partizan pa tu pravi bazu za reprezentaciju. Da ne zaboravim onakve izjave Jelenića i slične pokušaje da se te veštačke jednogodišnje tvorevine trpaju u isti rang sa najboljim klubom sveta. Poserem vam se na takvo drugarstvo ljigavci i tebi Saviću usta.

Dobili smo i rivale za kup šampiona. Jug, Olimpijakos, Barseloneta.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Fali ti par timova.

Vaterpolisti Partizana igraće u predstojećoj sezoni Lige šampiona u Grupi A sa Jugom, Barselonetom, Olimpijakosom, Dinamom iz Moskve i Hanoverom.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
U grupi LŠ ćemo imati dosta nezgodne protivnike. Jug, cigani iz Pireja, Dinamo iz Moskve, Barseloneta, Hanover i dva kvalifikanta.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
FK se razbacuje milionima, a jedna finansijska pomoc od 150,200 hiljada bi pogurala VK bar do final 4. I vratila ciganiju na svoje mesto, sto dalje od bazena.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Vestacki ciganski klub nam uzeo mesto na turnir u Herceg Novi, gde smo cesto bili gosti prvo veterani VK Partizana a posle i ostale kategorije naseg vaterpolo kluba.




2Q==
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Mislim i da Sostar vise nije u Fini, tako da nije iskljuceno da zaboravimo na LS...kad je ono njihov vestacki projekat bio sampion mi smo isli u LS na konto imena, a oni u kvalifikacije, bojim se da nas maksimum cekaju kvalifikacije dogodine...a kako nam sve mladji i mladji odlaze, a mislim i da vise nema dominantno kvalitetnog rada u mladjim ne smem ni da zamislim sta ce sve biti...a sve je ovo velika krivica Sostara.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Изгледа да смо вратили Ристичевића, видех малопре на ФБ.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
http://mondo.rs/a1040110/Sport/Ostali-sportovi/Dimitrije-Risticevic-se-vratio-u-VK-Partizan.html

Odlični golman vratio se u Partizan iz Marseja.

Trener crno-belih Stefan Ćirić rekao je za "Sportski žurnal" da je prvak Srbije vratio i juniorskog reprezentativca Srbije Nikolu Radonjića (19), koji je sezonu 2016/17 proveo u Primorcu, članu A2 regionalne lige.

"Postoje izgledi da nas pojača Srđan Aksentijević. Bilo bi odlično kada bismo doveli još nekog beka, ali za sada nema ničega na vidiku", izjavio je Ćirić.

Iskusni Aksentijević (31) je ponikao u Partizanu i sa njim bio prvak države 2002. i 2007.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Konacno neke vijesti koje lice na dobre. Nadam se da ce ih biti jos.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Dobrodoslica Risticevicu, vrhunski golman i Grobarcina.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
4 Jankovic, 3 Radonjic, Radojevic 2, Lukic i Lazic po 1.

doveli smo i Srdjana Aksentijevica.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Jel moze neko od poznavalaca materije da uporedi nas i ciganski sastav?
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ne mogu da kažem da sam poznavalac, ali trudim se da pratim. Moje mišljenje je da smo negde egal, mada kod nas svake godine zablista neki novi klinac, što može biti naša prednost u borbi za domaće trofeje.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
golmana i centra sto su nam uzeli a mi ih doveli prosle, oni mi nisu nesto, uzese nam Stojanovica od kog se ocekivalo da bude jedan od sledecih velikih igraca, videcemo kako ce se razvijati, popunili su ekipu i sa nasima Tanaskovicem i Asanovicem, plus su vratili i mislim njihovog nekadasnjeg igraca, igrao u Madjarskoj prosle...tako da su popunili ekipu...plus je tu Savic sad kao trener koji pravi razliku

a mi smo se i prosle sezone mucili sa njima. (dakle sa ovima sto su otisli a oni dosta slabiji)


ne pratim ni ja toliko, a tek se ne razumem :D ali jedino da opet ispliva nas talenat na videlo...s tim sto mi deluje da nasa skola vec neko vreme radi slabije nego pre
 
Top