Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Naš VK Partizan je doživeo ubedljiv poraz u Splitu od Jadrana. 18-6 za Splićane.

Šta su uradili NEljudi ovom Partizanu pa to je za anale.
Sedam puta je bio šampion Evrope.
Dva puta je bio osvajač super kupa Evrope
Jednom je bio pobednik Kupa Evrope
Jednom je bio pobednik Kupa kupova Evrope.

Ovu sezonu smo završili na petom ili šestom mestu, današnji meč nije ništa odlučivao. Naš tim je igrao sa decom i rezervnim timom, to nije bilo dovoljno za otpor četvrtoj ekipi, koja će igrati Final-four.
Naši momci su i ovako desetkovani i izmučeni od strane države i saveza bili peti ili šesti na kraju.
BRAVO MOMCI! Vi ste Heroji!

ycYvrAO.png



Možda nije lako, ali uvek je lepo biti kontra fašizmu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Iskreno, meni je ostao zal sto nismo usli makar na F4 i makar jednu pobjedu ili bod u LS. Mislim da smo mogli i ovako pomladjeni i osakaceni. Ali to je moje misljenje i ne mora biti tacno.

U tekstu, koji je ocigledno prepis konferencije, u uvodu utakmiec sa Hanoverom, bilo je opet rijeci o treninzima i njihovom odlaganju zbog hladne vode i zahvaljivanje ciganima sto su nam dopustili da treniramo sa njima.

A ovo je stvarno majstorija, ali hajde da vidimo ko od njih ce ostati i kakva je buducnost naseg VK. Nadamo se svijetla
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Аууу... нисам из прве схватио да је ногом себи пребацио лопту!!! Одмах прекоманда у ФК Партизан! :D

Штета је за пласман на Ф4 лиге, али ово је ипак тим просечне старости од тек нешто преко 20 година и те осцилације у игри су и типичне за младе саставе. Пропустили смо у неким утакицама очекиване бодове, прво су ми на памети порази од Морнара и Будве на Бањици, али шта је ту је...

Идемо даље...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Procitao sam u mozzartu da su nam napredni olosi uzeli Banjicu, tj. Opstina Vozdovac. Mislim da je ovo kap koja je prelila casu
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sta vam je, nas kurcic gura. Ziveo sns i napredna Srbija.


Uz jutarnju kafu sam procitao ovu vest i presela mi je.

Moj Partizane sta si doziveo...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Partizanu preti gašenje!

Vaterpolo sekcija crno-belih u teškoj situaciji posle odluke opštine Voždovac

Jednom od najtrofejnijih sportski kolektiva u Srbiji, vaterpolo klubu Partizan preti gašenje! Crno-belima je posle sastanka kod predsednika opštine Voždovac Aleksandra Savića saopšteno da u budućnosti mogu da budu zakupci na bazenu Banjica, kojim sad upravlja USC „Voždovac“.

Dovoljno za šok i nevericu u redovima sedmostrukog prvaka Evrope, pošto je na taj način ugrožena egzistencija vaterpolo sekcije Partizana. Posebno zbog činjenice da su crno-beli još 1992.godine od IO Opštine Savski Venac dobili plivalište na trajno upravljanje i korišćenje.
„Partizan neće potpisati taj blanko ugovor, jer sebe smatra vlasnikom. Naime, Viši privredni sud u Beogradu, još davne 1994.godine, doneo je rešenje da se SRC „Banjica“ sa svom imovinom izbriše iz registra i da se to prenese na naš klub, tako da smo mi preuzeli imovinu, prava i obaveze“, istakla je u razgovoru za Novosti generalni direktor Partizana Tatjana Rakas.

Ona se pismom obratila Ministartstvu omladine i sporta, Vaterpolo Savezu Srbije, Sportskom društvu Partizan i gradonačelniku Siniši Malom.
„Mi na ovaj način gubimo zakupce, prihode, ugrožena nam je egzistencija. Mi dobijamo rešenje za porez, opomene da ispunimo obaveze, koje ne možemo da ispunimo, jer smo veoma siromašan klub. Sve što zaradimo ide na grejanje i osnovno funkcionisanje. Imamo 250 do 350 dece i nije beznačajno gda će ta deca da treniraju“, poručuje Rakasova.

Pored sedam titula prvaka Evrope, Partizan je u bogatoj istoriji osvojio Kup kupova, LEN Kup, dva Superkupa Evrope, jedan Mediteranski kup. Ima 28 domačih titula, dok je 26 puta osvjao nacionalni kup. Partizanova škola vaterpola smatra se najboljom u zemlji

Ali zato, jednom izmišljenom klubu Telekom sponzor.
Nego, Grobari gde su??? Gde je njihova ljubav prema Partizanu? Gde je ta borba? Ili je možda samo borba za kilo "žutog" ili " belog"? Ili je ta ljubav možda na mitingu SNS?
Bude li se ovo desilo, a ne sumnjam u nameru većine, stvarno ću biti za to da se ova država razbije na 1000 delova, pa možda jedan deo bude normalan.
Ako stvarno Srbiji ne treba klub sa 10 Evro trofeja, od mene će da dobije samo UMRI Srbijo!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Aleksandar Savic, napredni predsednik opstine Vozdovac je bivsi konobar sa zavrsenim Union menadzmentom u poznim godinama. Prva funkcija u opstini Vozdovac mu je bila clan gradskog veca zaduzen za infrastrukturu. Projekti koji su ga preporucili za mesto predsednika opstine su sledeci:

1. Gasifikacija Jajinaca
2. Izgradnja sportske hale u Jajincima
3. Izdradnja zdravstvenog centra u Jajincima

To je manje vise sve cime se bavio 4 godine. E moji grobari... i neka nas gase ovakvi kad nismo ni za kurac.

Gde je ovaj forum, gtr, navijacke stranice, gde je grobarska javnost i novinari da se organizuje protest u Beogradu? Ako imate tu cast da budete mesta okupljalist grobara imate i obavezu da branite Partizan!
 
Последња измена од уредника:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Otkud sad u VK ona Tatjana Rakas? Zar nije to ona sto je bila i u FK a prije toga nesto pronevjerila?

Svaka cast Vucicu. Za samo par godina uspio je da unisti sve sto podsjeca na sport u Srbiji. A vi masite zastavicama na mitinzima. Govna.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Pseto nas gasi, godinama. Sa malim ortacima, kretenima i legendama. Ko to ne vidi, izrazito je glup. Ko podrzi na sekund psihove poslusnike poput Ostoje recimo, jos je gluplji.

Apise ustani iz groba, Zvezdane pobegni iz zatvora...sto se ne pojavi neki dobrocinitelj.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Cekajte narode nije mi jesno da li je bazen(banjica) nas ili ne ? Koliko sam razumeo dat je na koriscenje (trajno) a sada ga ovaj sns konj uzima .Ako je dat nama i imamo dokumentaciju kako moze da se uzme onda ? Mislim faraon moze sve ali ako imamo dokumentaciju to nece ici bas tako lako.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Imas dokumentaciju koju treba da potvrde korumpirane i ucenjene sudije u najtrulijoj partijskoj drzavi na svetu. Jebote nekad ne mogu da shvatim koliko neki ljudi nemaju ni najmanju predstavu gde zivimo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pa imaš i dokumentaciju za stadion pa jebi ga...

Inače, Savić je bio osrednji konobar u osrednjoj kafani :D

Trebalo je još u prvom sazivu kad su dobili na Voždovcu da bude preCednik, ali "nije stigao da sredi papire" :buhaha

Što se tiče "preporuka":
1. Gasifikacija - radio DS
2. Sprotska hala - meštani dali deo para od doprinosa, ostatak Grad (čitaj Đilas)
3. Zdravstveni centar - otvoren pre nepunih godinu dana (kad je ovaj već uveliko bio preCednik opštine).

Jbg, moj komšiluk ...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
tad je bio u ds-u... kako samo u Jajincima da se angazovao pitam se, jebena radikalska jajara, a hala je otvorena 2014 ako se ne varam
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
pa kafana u kojoj je radio je bila u Jajincima... Nije bio u DS-u, koliko je meni poznato...ali gazda kafane jeste...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Imas dokumentaciju koju treba da potvrde korumpirane i ucenjene sudije u najtrulijoj partijskoj drzavi na svetu. Jebote nekad ne mogu da shvatim koliko neki ljudi nemaju ni najmanju predstavu gde zivimo.

Posedovati dokumentaciju i ne posedovati istu cini bitnu razliku, sa validnim dokumentima imamo razlog i pravnu osnovu da se bunimo bez toga dzaba i nas milion da protestvuje. Postoje sudovi koji nisu u nadleznosti drzave.Znam ja bolje od tebe gde zivimo veruj.
 
  • Like
Reactions: Oki

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Jebiga, oprosti meni ostrascenom, ja cim cujem Jajinci odmah mi se po glavi vrzmaju neki napalmi i nuklearke
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Neko je video odmah, neko malo kasnije, neko vidi tek sad, a neko jos uvek ne vidi.
Nekad vetar u ledja sa tribina, danas nemi posmatraci umiranja nasih klubova. Grobari, kakva ironija...
Sta pisu picketine na tim drugim Partizanovom forumima, jel su srecni, picketine obicne...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Ja cim cujem Jajinci pomislim na jedno cigansko jaje koje vodi ovu drzavu u provaliju i koji bolesno mrzi sve sto u ovoj zemlji valja, od ljudi koji vrede, od kulturnih sadrzaja do institucija koje ovu zemlju cine drzavom, samim tim u sklopu njegovih vrednosti nema mesta za jednu instituciju kao sto je VKPartizan, visestrukog evropskog prvaka i najsvetliju tacku naseg klupskog sporta. Onaj ministar sporta koji je u tom istom Partizanu stasao i postao igrac, nazalost ne i covek ima poslednju sansu da pokaze da nije totalni beskicmenjak inace ce zaraditi sebi mesto pored vulina, nese sline, vesica, maje gojkovic i ostalih bednika, prema kojima ce istorija, tesko biti blagonaklona. Nece Sinisa Mali imati dovoljno stanova kad prodje sve ovo da se oni koji su se prema Partizanu ovako ponasali, sakriju.
 
Top