Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Hoce li opet neki ovde da kazu kako nije pametno talasati i da se ne moze protiv drzave, nego treba "diplomatski, mudro probati da se izvuce najvise sto moze"?
Pa, da za dve godine gledamo finale prvenstav BVKCZ-VKFMP, dok mi na forumu raspravljamo da li je moglo bolje u polufinalu...
Pocrkali svi redom.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
: Pokusao sam da upozorim neke ljude na Jelenica, kakvo je to govno od coveka, ne samo u klubaskom smislu vec generalno, to je jedan smrad iskompleksirani. Stavio sam pre nekog vremena, bas nekoliko dana pre izbora za predsednika VSS kad se vec znalo za njega jedan snimak na youtube

 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Jedan istaknuti clan foruma je ne tako davno napisao izmedju ostalog i sledece: "Bivsi igraci ce imate dovoljno vremena da se iskupe za tu javnu podrsku i ostalo". Sta god to ostalo bilo...mozda saucesnistvo u unistavanju Partizana, sistematskog unistavanja i jos gore pravdanja ili nemog posmatranja svega toga. Ali nema veze, dacemo im vremena i priliku da se "iskupe"...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Bahacenje jos jednom na djelu i drago mi je sto nije ostalo bez odgovora, ali dzaba odgovor ako nema podrske. Ako to ne urade bivsi igraci, koji i jesu najpozvaniji ali i oni ciji bi se glas najbolje cuo, onda bismo morali mi da pokusamo da skupimo frakcije jer ce poslije biti kasno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
jutros su Sostar i cigansko govno jelenic imali gostovanje na Tv Prva, snimio sam i postavim malo kasnije
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Ja ne bih izdrzao da ga ne nabodem po onoj odvratnoj njusci. Gadnog li stvorenja, Boze dragi...
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Ajde da načinimo napor pa da progledamo kroz stanje da najtrofejniji srpski klub VKP nestaje. U redu je radi se samo o klubu...
Ovakvim smišljenim potezima neodgovornih u državi ozbiljno je zaljuljan i čitav sistem olimpijskog zlatnog sporta koji je iznikao upravo na radu, dobrom generacijskom radu VKP.
Decenijski uspeh naše vaterpolo reprezentacije ozbiljno se dovodi na ivicu ambisa.
Najužasnije od svega je to što su oni spremni i na taj nerazumni čin svesnog slobodnog pada.
Pokazalo se da milionsko ulaganje u lažni vaterpolo klub vkcz se završilo potpunim kolapsom(razgrabljeni milioni para od strane ljudi sličnih jeleniću i brutalni dugovi) a podmladak tih lažnjaka i igrački deo kluba posle par godina se sveo na pozajmnicu od VKP.

Cela ova tužna priča je slika i prilika "srećne srbije" .

tobacco svaka čast na trudu, ostalo je zabeleženo. Pogledah i još neki deo na Youtube, pionirski i neprocenjiv korisni rad.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pogledaću kasnije ovo gostovanje, mada mi je ova eskort dama toliko iritantna da ću se teško uzdržati da ne polupam monitor :)

I pismo javnosti je ok, sve je lepo sročeno, ali... ALI!

Nedostaje deo u kome je Šoštar trebalo da objasni zašto je VKP još 2013. nije žalio na odluku o oduzimanju bazenu i ko im je to zabranio?!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Franjo ima precih problema, ukrao je pola miliona evra od siromasnog naroda Srbije, pa mu visi robija nad glavom jednog dana, a Djak je samo glup. Imao pocetnicku srecu da se umulja sa naprednima jos u vreme kad niko sa iq vecim od 34 nije hteo sa njima, pa je vazio kao neka javna licnost. Uglavnom rec je o dva velika govneta koje treba vredjati i ponizavati gde god se stigne, nadam se da ce svi vaterpolisti biti na jednoj strani, a na drugoj savic, djak, franjo udovicic i jelenic pizda, ustvari siguran sam.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Meni je cast sto moj klub brani ovakav normalan i pametan covek kao sto je Sostar,legenda naseg a i svetskog vaterpola,a sto je na drugoj strani onakva glupa masa.To oslikava i pravo stanje u ovoj zemlji.Normalna Srbija vs botovska ciganska smrdija na celu sa najvecim smradom i lopovom koga je ova drzava ikada videla(ne samo u novijoj istoriji kako voli to da kaze).
 
Top