Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Ok, hvala, ja se ne razumem ni toliko. Video sam da su cigani odigrali dobro ove pretkvalifikacije za LS ili sta su vec, pa me je zanimalo da li ima sanse da im pomrsimo konce ove sezone.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Sam dolazak Savica govori da cemo tesko do titule. Ako zaskripi dovesce oni jos nekog ne brini.
Ponovo pod izgovorom reprezentacije. Sama cinjenica da bilo kakav projekat u Srbiji vezan za vaterpolo zaobilazi najveci ponos srpskog sporta VK Partizan, dovoljno govori u kakvoj drzavi zivimo. Tog Savica treba da bude sramota i da obori glavu pored Vujasinovica i ostalih kad ih vidi.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Liga šampiona: Partizan saznao sve protivnike

http://mondo.rs/a1049677/Sport/Ostali-sportovi/Vaterpolo-Partizan-Liga-sampiona-2017-2018.html

Izabranici Stefana Ćirića saznali su u sredu i preostala dva rivala u grupi:

Grupa A: Dinamo Moskva (Rusija), Jug (Hrvatska), Barseloneta (Španija), Hanover (Nemačka), OSC (Mađarska), Partizan (Srbija), Breša (Italija), Olimpijakos (Grčka)

Prvo kolo biće odigrano sledeće srede, 25. oktobra, grupna faza trajaće 14. rundi, do 9. maja, posle čega će po četiri boljeplasirane ekipe iz obe grupe igrati na Fajnal ejt turniru u Đenovi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ne znam sto pomjerise sa subote. Taman je bila u pet i stigao bih i na nju i na fudbal... Steta. Nadam se da ce ljudi doci posto je vazna utakmica.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Pobeda 4:10, prilično rutinska. Primorje nije više kao što je nekada bilo, forsiraju mlade igrače, uz par malo starijih, ali naši su zaista odigrali odličan meč i pokazali ko je trenutno bolji.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ja mislio da je sutra utakmica i zamalo da propustim. Posle poraza od Mladosti gdje mi je to prilicno lose djelovalo ovo danas nisam mogao da vjerujem da je ovakav rezultat. AKo i jesu mladi igraci, nisu ni nasi stari uopste.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Vaterpolisti-muzičari pomažu Partizan

http://mondo.rs/a1053621/Sport/Ostali-sportovi/Vaterpolisti-muzicari-pomazu-Partizan.html

Mladi vaterpolista Partizana, inače muzičar, Luka Nastić, odlučio je da sa svojom grupom organizuje koncert u petak, 3. novembra od 19.30 časova u klubu "Soul Society" (stari Bitef), Drinčićeva 1, pod nazivom "Muzika za sport".

Koncert je donatorskog karaktera i prihod je namenjen stručnom kadru mlađih kategorija VK Partizan.

Osim Luke Nastića i njegove grupe, sviraće još nekoliko mladih muzičara sa muzičkih akademija iz Beograda. Pored njih, dolazak su najavili i gosti, vrhunski profesionalni muzičari.

Ulaznice po ceni od 500 dinara će se prodavati na ulazu. Isto tako biće postavljena donatorska kutija u koju će gosti moći da ostave dodatna sredstva po želji i mogućnostima.

Kapacitet je 200 osoba.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Jug prejak za crno-bele

http://www.sportskacentrala.com/2017/11/08/jug-prejak-za-crno-bele/

Vaterpolisti Partizana su u drugom kolu A grupe Lige šampiona poraženi u Dubrovniku od Juga sa 16:5 (3:0, 2:1, 6:2, 5:2).

Aktuelni vicešampion Evrope nijednog trenutka nije dozvolio crno-belima da pomisle na iznenađenje, a rezultatska neizvesnost je brzo nestala. Dubrovčani su sredinom druge četvrtine vodili sa 5:0 i bilo je jasno da će Partizan doživeti poraz.
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Да, веома борбени Партизан!
Јадран ХН има квалитетан тим и одличног тренера и у ову утакмицу били су бољи у првом полувремену. Онда смо се ми коначно тргли! Потпуно смо преокренули резултат и имали смо ситуацију у својим рукама, водили смо 7:5! Међутим домаћи су изједначили и у послједњих 15 секунди утакмице имали три меч лопте али је наш голман, уједно и капитен, Ð*истичевић бранио заиста феноменално! На крају 7:7.
Гробара на трибини, па скоро никад мање, нажалост. Али смо за ту скромну бројку сасвим солидно навијали.
 
Top