Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@maxi Jer je forum mjesto gdje clanovi razmjenjuju svoja misljenja o onome sto se desilo, desava ili ce se desiti. Nisam ja insajder pa da znam pouzdano sta ce biti. Poucen iskustvima od ranije napisao sam ono cega se bojim da ce postat stvarnost.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Dobro ne moras da siris tvoju negativu i crne misli. I sta ako ne bude tako ko sto ti pricas? Nikom nista,naci ces nesto drugo sto ti ne valja. A ako kojim slucajem bude tako onda ces da pricas "jesam rekao bla bla bla".
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.515
Tako je, iz iskustva znamo da ova nova uprava sjajno odradi svaki prelazni rok, da smo posle svakog roka sve jaci i jaci, i da se uvek, ali uvek radi u interesu i samo u interesu Partizana! Pa da, stvarno Bonaventura, sto mracis? Opusti se, zar nemas poverenje u julovca, gmazuru, profu skembeta i ostale vojnike Partizana? Ajde bre...

Sarkazam, naravno :D

Elem, iskreno, daj Boze da ne budes u pravu, ali hladno mi oko srca. Da li zbog ovog minusa i sibirske zime, ili poucen prelaznim rokovima od zime 2014 pa na ovamo, neznam...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dobrodoslica Moniru, nek ti je sa srecom.

Nisam nesto odusevljen sa njegovim kvalitetima, mislim da ne odskace preterano od Bogosavca, ali secam ga se kao velikog fajtera i nadam se da moze napredovati u Partizanu plus Markova je zelja, ocigledno dugogodisnja, pa da vidimo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.170
Локација
Kej Republika
Sad imamo 3 leva beka, dok je Vule sam na desnom. Kapiram da je Miletic bivsi dolaskom El Monira.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
El Monir, rupa u odbrani, a sa loptom, pitanje u kakvom je stanju. Opet, ako ga je Marko tražio, vjerujem da mu može služiti kao šraf za probijanje bunkera u našoj ligi (jer nećemo Evropu ni igrati).
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Bozinov ide u Gabalu a novinari Hotsporta nam dovode mladog i perspekivnog Djilasa 33 god u spic.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
"Novinari Hotsporta" hahahahaha. Taj sajt drzi par likova sa 2 laptopa koji kopiraju ili izmisljaju vesti.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Aha sto neko rece Bugarin pred svake pripreme smrsa po 6,7 kg, preti da ugrozi Andjelinu po kilazi.

Ne morate na svaku novinarsku odvalu da skacete, najjace da nam treba zamena za Bozinova.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Djilas klasicno pojacanje Marka Nikolic. Samo jsl kadar.
Pa on je u ekipu vratio Cirkovica.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Djilas? Pa on je mogao da bude igrač za trening pre 3-4 sezone. Boga pitaj na šta sad liči... Gde je on igrao uopšte poslednjih par sezona?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.642
Локација
Храм фудбала
Zadovoljan sam Djilasom. Vjerovatno im treba za treninga, a ustvari ce biti peta opcija u napadu. Njemu dobro dobice neke parice, nama dobro necemo dati neke velike pare a nece nam traziti ni minutazu.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Secam se ovog. Trazila ga Roma ako se pita njegov menadzer. Bas je dobacio visoko u karijeri nema sta.
 

Viktor777

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
104
Reaction score
51
Bozinov ide u Gabalu a novinari Hotsporta nam dovode mladog i perspekivnog Djilasa 33 god u spic.

Bivši novinar Sporta je prešao kod njih, tako da su sada ozbiljni. Počeli su da pogađaju u poslednje vreme. I za nas, i za kurvu. Ono što je ipak zabrinjavajuće, verovatno je reč o pukovnikovom igraču. Jer Ognjenović, Bazić i Radojica su povezani. Gledao sam ovog igrača dok je nosio dres Borca iz Banja Luke. Došao je sa viškom kilograma u zimskom prelaznom roku, dao je samo 1 gol u prolećnoj polusezoni i Borac je ispao iz lige. Bio je najplaćeniji igrač, imao je 2 500 € mesečno.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Taj Djilas je igrao prosle sezone u banjauckom Borcu. Nije dao ni jedan jedini gol za citavu polusezonu. A imao je 5000km platu!!! Znaci, ugrubo, oko 2.500... Komedija od igraca, imao sam priliku da ga gledam uzivo par puta, ne lici ni na sta. Osim sto je vodio glavnu rec u lokalnim separeima
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.693
Локација
Beograd
Novinari lupaju gluposti oko Djilasa.Na transfermarktu mozete videti da je Djilas u Teleoptiku od septembra. http://www.transfermarkt.com/vladimir-djilas/profil/spieler/57565
Prebacen je samo da popuni broj na pripremama i to je sve jer je Vlahovic povredjen,na Djurdjica se ne racuna,a Bozinov je u proceduri odlaska iz kluba.Sigurno nece biti medju prve tri opcije.E sad sta ce nam igrac sa 33 godine u Teleoptiku to je druga prica.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Žali Bože novaca bačenih na ovog nesretnog Đurđića. Jao, Tomiću, gavrane crni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top