Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nema to veze, to je normalno u modernom fudbalu. Cak je i nama dragi Stanoje preferirao takve bekove i krila.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.184
Локација
Kej Republika
Nastavlja se odliv prekobrojnih igrača iz Humske. Nakon Petra Đuričkovića, Filipa Kljajića, Mohameda el Monira, Šaše Marjanovića, Teofilusa Solomona, Alena Stevanovića i Đorđa Lazovića crno-beli tabor ove zime napustio je i Lazar Ćirković.


a) Planski se dovode igraci
b) Uspostavlja se sistem
c) Ne gomilamo SL skart, duga je sezona
d) Ove igrace je dovela prethodna, zuta Uprava

xy) Dodaj po volji izgovor za sledeci prelazni rok
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Ne bi žgodilo da pogledate konferenciju za štampu sa Ivicom i Uroševićem, pre nego što po ko zna koji put poverujete ciganskim medijima ki majmuni. Čovek je bio i više nego korektan prema Evertonu, a u medijima se pravi potpuno pogrešna slika, kao da se tera Evi, bez potrebe se pravi frka, a mi po ko zna koji put nasjedamo. Mediji skroz izvrtili sve reči, kada se pogleda intervju sve svuči realno, svaka reč, a mi se ovde međusobno pljujemo.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Najnovija lista vrednosti igraca TRANSFERMARKT

https://www.transfermarkt.com/jumplist/startseite/wettbewerb/SER1

Bravo Ivice letos smo vredeli 5 miliona vise od gurbeta.Evo sad kakvo je stanje nakon jeseni.Nema sta,napredujemo. :prekrsti

Taj nas je Ivica i napravio na 5M vise, vratio Marka Nikolica, doveo celokupan tim koji je osvojio titulu, u najneravnopravnijim uslovima ikad.
Na stranu namestaljke i zatvorene utakmice, cigani dobijaju 5-7M od pickoustog svake sezone, to su ogromne pare, pola budzeta. Koga god da dovedemo na mesto sportskog direktora to je borba koju na duze staze ne mozemo da dobijemo, ako ne sklonimo bagru cekaju nas mracne godine.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Aj, sve to da razumemo, da Đukiću treba drugi tip igrača, da se prodaju Everton i Tavamba da bi se (aj' da se nadamo) doveo neki tehnički potkovaniji zadnji vezni i špic ubica. Inače, bez toga smo u kanalu...

Ali da SD po ko zna koji put kaže da bi menjao uspeh u Evropi za uspeh u našoj ligi... šta znači taj "uspeh u Evropi", polufinale LE? Bavimo se tom Ligom Evrope kao da je ne znam kakvo takmičenje i da smo napravili istorijski uspeh, a cigani Žule, Slavoljub i Vujadin isto otišli dalje, seme im jebem musavo...

Nervira me taj stav, kao sportski direktor Partizana najveći cilj treba da ti bude da ugaziš cigane gde god ih vidiš, kao i njihove satelite, ne da menjaš teze i da unapred umanjuješ i braniš eventualni neuspeh u domaćoj ligi nekim lažnim ciljevima u LE, a može da se desi da okineš već na sledećem stepeniku od Čeha... i onda šta, jebiga, "sve smo karte bacili na Evropu"... jebala vas Evropa.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jebao vas transfermarket...

Stojke 750 k
Piroman isto :prekrsti
Borjan 2M :pop

Dalje da ne gledamo...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.184
Локација
Kej Republika
Ne bi žgodilo da pogledate konferenciju za štampu sa Ivicom i Uroševićem, pre nego što po ko zna koji put poverujete ciganskim medijima ki majmuni. Čovek je bio i više nego korektan prema Evertonu, a u medijima se pravi potpuno pogrešna slika, kao da se tera Evi, bez potrebe se pravi frka, a mi po ko zna koji put nasjedamo. Mediji skroz izvrtili sve reči, kada se pogleda intervju sve svuči realno, svaka reč, a mi se ovde međusobno pljujemo.


Ne bi žgodilo da pogledaš poslednji Vesnik. Tu je sportski nam direktor spinovao i prosipao praznu priču.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Evo ovi iz Spartaka krenuli da smaraju u vezi ovog klinca.Sad ga odjednom hoce Real,Barsa...Bajern...Legija... :prekrsti
Oterati ih lepo u picku materinu pa neka ga prodaju Nemcima i Spancima,a ne nas da muzu.Prodace ga qrac nekome.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Mozda ima negde, centrala za beleske svacijih postova, kao licnosti. I ne sumnjam, da koliko god godina, da ima dacicev sin, toliko godina je potroseno, da se Partizan, omalovazava, kao klub, kontriranjem, mojih stavki.
Ja znam da su oni dosad sklepali pricu da su Mance, Varga, Zivkovic, cak i Moca, sveti velikomucenici, koje su pankeri, bitnici, tumbasiansi, rokfeleri s legiju, molestovali, da ostanu zanavek u Partizanu, koji je toboz komunisticka vojna tvorevina, gde draskoviceva Europa, trampova Amerika, su im med i mleko, a vojska tadasnja ipak simbol Partizana, a ne cz pogon, koji ih je ozaloscivao.

Sad misle, direktnom saksijom i direktnom emokratijom da sportiste, kao Ilic, Everton, edukuju, kako je Partizan ingsoc tvorevina, a ne instruisani vucelic i kokeza, projekat njihov.
Jedno je, kad je ratno stanje, da se odlazi, trbuhom za kruhom. I niko ne moze reci, da je Partizan, klub, za koji svet tek treba da cuje.
To su samo, te dve stavke, za koje, dusmani, poentu imaju. Mi smo se, kao drustvo, oslobodili stega, vojske i autokratije, za koje nas obican svet, ne voleo.
Mi imamo cinjenice, da je Partizan, najvoljeniji klub, na svetu ikad, i da je Beograd, najbolji grad, za zivot u Evropi. Sto znaci, da su se mafija i teroristi urotili protiv Partizanovog fudbalskog i kosarkaskog sveta.
'za zadovoljstvo da vidite cecu r. na Tv, morate da budete saigraci, nekih zalizanih pedercina latinskih klubova.' 'Za uzitak da vidite jecu na webu, morate, da, zivite u gradu, koji je tlacio Srbe, za vreme daleke proslosti.'
Biti seljak i gubitnik, je autodestruktivno i suicidno, za Partizanovih milijarde fanova, a tek sportista. Dok Partizan, ne bude fudbalski Evroprvak i ustaljeni clan CL, EL, otpor, zlotvorima, koji nam odvode decu i osenjiljuju, legende!

Podsecanje, ko je koristio target simbole nekad, programirani su, da gube veru, u Partizan, u slucaju odlaska asova nam.
A, sad ove fidzet spinere, za vreme tekmi, nada, da nas napusta, u slucaju, medijske halabuke, ka Partizanu.
I to sve, pod patronatom, crkvi satane i djavola, za 40 narednih godina, planiraju i ljubav i zivot za Partizan, da obezvrede, luciferstvom i antihristom. I jos posle, bafometom i nekronomikom, na bozanski Partizan i sve svete, crno-bele, da otklone.

Uklanjanjem foruma, Jugrobarija, Juzni Front, Izaberi Partizan, 'pao je' Tadicev doktorat, naspram seseljovog. I 3 ova foruma, PN, VP, Avangarda, je Ministarstvo odbrane, naspram indijanstine, u pitanju. Ne dajmo se, zaludjivati i slabiti. Mnogo nam bitaka predstoji.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Za divno čudo Vazura dao normalnu izjavu oko prelaznog roka i dotakao se Evertona. Sve pozitivno rekao o njemu bezobzira sto ovaj nije došao. Ovo je do sad prvi slučaj. :D Mora pasti sneg...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ne kolju se oni medjusobno, vec Iliev za razliku od Vazure, ne zna da prica uvijeno, kod njega vazi ono: sto na umu, to na drumu, previse je otvoren i iskren, pa kaze ono i sto ne mora i ne treba da kaze, i tako sam sebi skroz nepotrebno stvara probleme.

Mislim, ljudi koji ne gledaju na njega sa mrznjom i predrasude, to nije problem, naprotiv, ja bas volim sto je on takav, i to je za mene kod Ilieva plus a ne minus, ali zato ovi drugi to zloupotrebljavaju, i koriste momenat da ga opljunu.

Neka je srecno momcima. Nadam se da ce da nas obraduju na kraju sezone.
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Slažem se .. govna su i jedan i drugi , malo više gmazura jer je sns botina ona klasična . Mada opet tu je pantic pušač :/

Za ovakvom upravom cigani plaču ...

Navodno se čekaju neki top igrači do kraja prelaznog roka, ajde da vidimo i to čudo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top