Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.015
Leb te jebo, ovde se sve vise oseca ponos zbog uprave. Recite mi molim vas, da ce neko sad iskociti iza ugla, i reci: nasmejte se, ovo je skrivena kamera!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Stojkoviću i Evertonu su ponudjeni novi ugovori.

Obojici se nudi 500.000 godišnje. Everton na 3 godine, Stojković na 5.

Ambiciozna cifra obzirom da se na njima ne moze zaraditi nista ali ako se vec prdi danima o nekom sistemu ovako mora isti da funkcionise. Najborbeniji igrac i najbolji srpski golman moraju biti zadrzani jer se zamene za njih tesko mogu naci.

Nadam se samo da ovo ne znaci i manjak love za dovodjenje kvalitetnih pojacanja.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Stojkoviću i Evertonu su ponudjeni novi ugovori.

Obojici se nudi 500.000 godišnje. Everton na 3 godine, Stojković na 5.

Stojković ovo ako ne prihvati on je lud! Everton već ima bolju ponudu i treba dobro da razmisli jer sa nama u startu zaradjuje manje ali uz bonuse će imati lepu kintu, igraće Evropu a ovako ako ode postoji mogućnost da sledeće godine igra drugu ligu. Nadam se pozitivnom ishodu.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Kakav ponos, kakvi hvalospevi o upravi?
Homo sapiens razmilja svojom, glavom, principijelan je, barata cinjenicama.
500 000 € u Partizanu nije imao niko, pa tako smatram da je to premija i za Evertona, covek zeli vise i kako izgleda ima ko to i da mu plati.
Ako sprortski sektor ne valja nista, sto pizdite svaki prelazni rok?
Uzasan je kvalitet diskusije na forumu trenutno.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nije ovdje bitna toliko cifra, nego trajanje ugovora. Malo bi im timova dalo tako dugoročne ugovore u njihovim poodmaklim godinama.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Kakav ponos, kakvi hvalospevi o upravi?
Homo sapiens razmilja svojom, glavom, principijelan je, barata cinjenicama.
500 000 € u Partizanu nije imao niko, pa tako smatram da je to premija i za Evertona, covek zeli vise i kako izgleda ima ko to i da mu plati.

Nisam siguran da nije imao niko.
Tejgo zaradjivao sigurno 600.000 na primer. A verujem i da su Leo, Krstajic, Anderson i Edu veoma blizu te cifre.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.015
Pa bas zato sto nam je sportski sektor "super" a ostatak uprave jos "bolji" i pizdimo svaki prelazni rok!
Everton zasluzuje platu od milion evra! Ko ne shvata zasto, sta da mu radim.
Kvalitet diskusije znaci povladjivanje upravi, pretpostavljam...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Bambi Tošić ima preko 500.000, dosta preko...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Niko u Partizanu ne zaslužuje platu od milion,ajde nemojte da se ponašate kao deca.Everton je sjajan borac,zver,ali loš na lopti.On borbom poništi greške koje pravi,ali koje nisu male.Ko hoće da to vidi videće.Ponavljam,da me neko nebi pogrešno razumeo,on i takav je potreban timu više nego iko,ali lupati "Dati mu milion" je neozbiljno 500-600 hiljada je realno,sve preko toga za naše prilike je nerealno.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Бамби има 800.000 са све бонусима.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Da se mi ne zajebavamo Everton ne vredi te pare koje su mu ponudjene kao ni Bambi Tosic ove koje sada ima.
Druga je stvar sto smo mi ruina od kluba,tako da nikakvog skautinga nema pa klub mora da nudi nenormalne pare ovim igracima koje ima jer adekvatnih zamena nema niti moze da ih nadje.
Sve se svodi mahom na ono sto nude menadzeri.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.015
Niko u Partizanu ne zaslužuje platu od milion,ajde nemojte da se ponašate kao deca.Everton je sjajan borac,zver,ali loš na lopti.On borbom poništi greške koje pravi,ali koje nisu male.Ko hoće da to vidi videće.Ponavljam,da me neko nebi pogrešno razumeo,on i takav je potreban timu više nego iko,ali lupati "Dati mu milion" je neozbiljno 500-600 hiljada je realno,sve preko toga za naše prilike je nerealno.

Uzivam da citam postove tipa "on je super, super ovo, super ono, aliiiii...upisati po zelji".
Ali sta ja znam, ja samo lupam...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Niko ti ne kaže da lupaš ali po čemu to on vredi za platu od milion evra.
Ustvari sad vidim da sam stvarno napisao da lupaš.Ali ne vredi milion.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.015
Ok, mozda ne vredi milion ali i sam znas, koliko znaci na terenu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Tu se slažem sa tobom.
Jebiga kad čujem milion odma me drmaju kompleksi i setim se neplaćenih računa:D
 
Последња измена:

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
Pa bas zato sto nam je sportski sektor "super" a ostatak uprave jos "bolji" i pizdimo svaki prelazni rok!
Everton zasluzuje platu od milion evra! Ko ne shvata zasto, sta da mu radim.
Kvalitet diskusije znaci povladjivanje upravi, pretpostavljam...

I da mu ponude milion, većina ovde bi pljuvala zašto mu se ne nudi milion i po. Svaka im čast ako su im stvarno ponudili ovakve ugovore, pogotovo što se duzine tiče.

Zar nije bila priča da Bambinu platu plaća Fss?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ok, mozda ne vredi milion ali i sam znas, koliko znaci na terenu.


Nesto i nisam bas odusevljen njegovim partijama u ovoj polusezoni, ali ajde bio je i povredjen. Morace da opravda ovo izdrkavanje sa 800 soma u drugom delu sezone. Za te pare u ovoj usranoj drzavi mora da jebeno jede malu decu na terenu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.015
Zoran, :D

Grobar 92, ti bas volis upravu?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Plate su astronomske, jebote u Seriji A, Bundes ligi itd, gomila ljudi igra za 200-300.000 godišnje, mi plaćamo 800.000€.

Ja za Bambija nisam hteo da napišem, ali evo sad potvrđujem.
Tako da one priče o ljubavi koje prosipa Iglica padaju u vodu.

Ali lako je ničije pare razbacivati. Samo se setite onih latino amerikanaca iz Apoela koji su nas odvalili, pa posle stigli u 1/4 finale LŠ i za koje su plate igrali.


Što se tiče plata i FSS, pa valjda ste ukapirali da je to sprdnja bila?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top