Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pa cekaj,... mi smo dakle JEDINI bili koji su hteli Zdjelara a da njemu cigani iz grcke nebi ponudili novi ugovor do leta? Makar ovde to tako deluje kako se pise... kao da smo mi Zdjelara spasili od biroa za nezaposlene.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ti ako tako baratas sa finansijama tebe ceka socijala.


Kakve veze ima dal smo ga hteli samo mi ili jos 10 klubova? Kakve veze ima dal bi njemu ovi ponudili novi ugovor kad je covek dosao kod nas?

Igraci jedva cekaju zadnjih 6 meseci ugovora da bi mogli da odu negde bez obestecenja i samim tim ubodu dobar ugovor. Mi smo u sustini ovih 6 meseci sto ce Zdjelar biti kod nas umesto od leta, platili 500.000e plus 50% od sledece prodaje.

Ako jos uvek ne shvatas zasto je ovo lose onda cu probat jos detaljnije da ti objasnim.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Čekajte ljudi,jutro je starije od večeri,evo meni je sada sve jasno.Letos smo im prodali Đuku za 2,nešto mil. jer je navodno dogovor bio da Zdjelar dođe na zimu.
Znači Đuka upola cene,500 hiljada i 50% od sledeće prodaje.Koji smo mi šeici,zajebasmo i ove arape i Romana zajedno.Ima se Može se.
Ako mi je jasno,valjda.
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ti ako tako baratas sa finansijama tebe ceka socijala.


Kakve veze ima dal smo ga hteli samo mi ili jos 10 klubova? Kakve veze ima dal bi njemu ovi ponudili novi ugovor kad je covek dosao kod nas?

Igraci jedva cekaju zadnjih 6 meseci ugovora da bi mogli da odu negde bez obestecenja i samim tim ubodu dobar ugovor. Mi smo u sustini ovih 6 meseci sto ce Zdjelar biti kod nas umesto od leta, platili 500.000e plus 50% od sledece prodaje.

Ako jos uvek ne shvatas zasto je ovo lose onda cu probat jos detaljnije da ti objasnim.

Naravno da ima razlike. Robu koju niko nece onda ta i ne kosta nista. Zato sam rekao da mi nismo sigurno jedini klub koji smo hteli Zdjelara i zato smo morali sa procentima da baratamo jer ga inace nebi ni mogli dovesti.

Igrac kojem za 6 meseci istice ugovor ima pravo da predje besplatno gde god hoce ali TEK posle isteka ugovora. Dakle MI SADA Zdjelara nebi imali u ekipi da smo cekali to da se desi jer bi on garantovano presao u neki klub koji bi mu znatno vise para dao a takvi igraci kojima istekne ugovor vec kod samog potpisa ugovora kasiraju pretezno neku vecu sumu, sta mi takodje nebi bili u stanju da platimo.


Pored toga, nama jedan Zdjelar ne treba tek na leto nego nam je potreban sada, zato sto smo Evija prodali.

Mi da njima nismo dali te procente (500.000 evra je sasvim ok za tako mladog igraca koji dolazi iz daleko jaceg kluba) on sada nebi igrao kod nas. To je cinjenica.


Jebiga ovde bi najradije da dodje sada CR7 skroz besplatno, da igra za kilu paprika i po mogucnosti da nam on jos uplati nesto u klupsku kasu...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Care, jel ti kontas da ko god je bio zainteresovan za njega mogao je da mu ponudi ugovor od 01.01.2018.?

Za sta nama treba Zdjelar sad? Od titule i Evrope su digli ruke, tako da ja bahanalisanje davati toliko novca da neko dodje 15utakmica pre.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovde se vode dve razlicite price od pretezno istih clanova. Sa jedne strane se kaze kako uprava sve i svasta krade a sa druge strane se sada prica kako su navodno dobrovoljno i bezveze platili 500k i poklonili 50% od sledece prodaje? Gde ima to logike? Zdjelar je mogao da pregovara sa drugim klubovima ali besplatno da predje u drugi sme tek kada mu taj isti ugovor kod cigana istekne. Mi da smo cekali leto njega kod nas sigurno nebi videli jer bi on do tada odavno potpisao jaci ugovor sa drugim klubom.

Oni da ga nisu doveli ovde bi se vodila prica kako nismo doveli adekvatnu zamenu za Evertona. Kako god okrenes ovde bi vecina pisala da je los potez pa samim tim nema svrhe ova diskusija oko Zdjelara.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa ko je nas sprecavao da ga sad potpisemo za leto? Sta sad kao zato sto smo mu ponudili da odmah predje on je izabrao nas umesto Barse?

Kad urade nesto dobro ja pohvalim, ali ovako idiotski potez ne mogu pogotovu sto kukaju kako cemo se nategnuti da izguramo do kraja sezone.

Dolazak Zdjelara je plus, novac placen za njega je minus.

Dolazak Sume je plus, kolicina novca i bonusi dati za njega je minus.

Odlazak Evertona je minus, novac dobijen za njega je plus (ali nedovoljan plus).

Pa nismo cigani da svrsavamo na upravu i da govorimo to doktore dok nas jebu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Na to iz prve recenice sam ti vec dao odgovor. Da ga nismo sada doveli ti bi verovatno pisao "stace nam na leto kada u februaru igramo najvazniju utakmicu u Evropi zadnjih 10 godina".

Eto vidis i sam, kazes da je malo sto smo za Evertona dobili 700.000 evra (a isto tako ga je i SPAL mogao kupiti sa 6 meseci kasnije tj. dobiti ga GRATIS, dakle identicno ista situacija osim procenata) a puno sto smo za Zdjelara, koji je skoro 8 godina mladji, platili 500.000 i ponudili procente. Dzaba brate ali ja tu ne vidim logiku u takvom razmisljanju...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Mislim da je Presidente objasnio jako lepo pre par nedelja.

Stvarno me ne interesuje vise koliko je novca, procenata, kila mesa vise dato za nekog igraca. Samo me interesuje sta ce postici na terenu i da li je od koristi ekipi.

Naravno to ne znaci da bih voleo da vidim kako bacaju 2-3 miliona kesa na neke transfere, ali to da li ce transfer biti visi/nizi za 200/300/400k ili procenat za 20/30/40%, zaista vise nemam zivaca za takve stvari.

Los igrac ce nas uvek skupo kostati, a dobar uvek naknaditi cenu. Visak para ce nestati i to je to. Razumem ljude da pokusavaju da izvedu logiku iz svega, ali samo gubite energiju.

I Mijatovic je takodje na mestu sa opservacijom. Kada je dolazio Ivanovic neki su se zalili da placamo dosta para za igraca iz Spartaka (verovatno bi se isti zalili da nismo dovoljno iskesirali da ga dovedemo).

Onda se spominjao Struna kao reprezentativac Slovenije i slobodan igrac. Krenula je kuknjava kako dolazi (i ako je bio u pitanju fejk njuz kao i za Aksentijevica, za koga je bila jos veca kuknjava jer dolazi za pare) samo zato sto je slobodan i sto ce mu biti mala plata.

Neki ljudi su bukvalno u svadji sami sa sobom oko standarda i ocekivanja koje postavljaju.

Ovo za Zdjelara razumem - i Tomic i Mijatovic imaju validne rezone. Ko je blizi istini ne mozemo da znamo jer nismo ucestvovali u pregovorima. Tu su teske muljotine, ukljuceno je minimum 4-5 lica i svi ti pregovori i dogovori izgledaju jako jednostavno sa strane.

Nasa najveca briga treba da bude da li je Zdjelar taj igrac koji ce doneti boljitak na terenu. Njegova 'jeftina' cena ce biti potpuno nebitna ako odigra lose, kao i 'skupa' ako odigrao odlicno i unapredi ekipu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Zdjelar SAMO da pokaze na terenu da vredi i da je igrac koji moze da pravi razliku u svim utakmicama u dresu Partizana! On, Ivanovic ili bilo ko drugi. Finansije, 10%, prodajom 86% sest meseci ranije/kasnije da l' ima razlike? Verovatno da, u uredjenoj zemlji ili klubu. Imalo bi rezona pratiti finansije da smo u npr. Skotskoj i da imamo Rendzers slucaj.
Pa ovde nas gospoda iz uprave, gde gospoda koristim u najsirem mogucem obliku zajebavaju bar jednom mesecno sa :

-stanje odlicno, ne moramo nikog da prodajemo,
- jedva prezivljavamo, stari dugovi, zivkovic..

Ulepsas malo jednu ili drugu izjavu, dodas malo mirodjija, aleve paprike i to je isto jelo sto nam serviraju bar dvadeset godina. Uvek uz muvu u supi.
Prvi transfer koji sam kao klinac ispratio je bila prodaja ( nekad se zvala ljutice bogdana) Kezmana i "Kezmanove oci". Koliko smo tad videli para, vidimo i sad.
Vise imam lepih secanja o izbledelim crno-belim stolicama sa staklenom vunom nego o bilo kojoj upravi Partizana.

Da MI nekako resimo pozajmicu D.Pantica, pa da vidimo za Zdjelarevu. Iskreno, Pantic je ovih sest meseci pokazao i dokazao da su mu i glava i noge cvrsto na zemlji i da vredi. Za mene najpozitivnije iznenadjenje od "Partizanove dece". Da ga ne ureknem, pu pu.. Ako mu se igracki pridruzi Zdjelar, Ivanovic, sjajno..
Procenti, plus,minus, menadzeri, siptari, fiorentine i slicni nek puse kurac.
"Pojasnjenje" oko tih procenata smo pre neki dan imali iz kancelarija podbanjickog kolektora, disertacija studenta zvezdana.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Evo i spiska ko je došao, otišao i tako to...
partizan.rs/184106-zimski-prelazni-rok-u-partizanu/
Međutim nekako mislim da to i dalje nije sve...

Pitam se hoće li biti još nekih ,,transfera,, u smeru Partizan-Teleoptik? Ili obrnuto?
Vidim Vlalukin je dat Teleoptiku, bek Cucin Partizanu, kao i napadač Strahinja Jovanović...
Ali ko može da mi kaže nešto više o Aleksandru Popoviću i Lazaru Vujaniću, koji su takođe sad umesto u Teleoptiku u Partizanu?
Koju poziciju igraju, koliko imaju godina?

Birmančević je iz Teleoptika otišao u Rad, a Đilas i Nišić koji su igrali jesenas za Teleoptik su valjda zasad još uvek u Partizanu...? Mada nisam baš siguran da će tu i ostati?

Ja simpatišem F.K. Teleoptik i mišljenja sam da ne treba u Partizanu gomilati igrače koji će tokom polusezone odigrati možda koji minut za prvi tim, ako bi već u Teleoptiku mogli da igraju mnogo više...
Dakle, u Partizan onoga kome ćeš davati neku solidnu minutažu, inače bolje da negde stalno igra...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Aleksandar Popovic mislim da je golman, '99 godiste ako me pamcenje dobro sluzi. Sjecam se da smo ga doveli prije neku godinu iz Uzica, pricalo se da je vrlo talentovan.

Vujanic je mislim krilni igrac, i za njega se fino pricalo, al ko zna sta se sve u medjuvremenu izdesavalo...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Steta, nekako mi se on mnogo vise svidjao na zadnjem veznom, od svih prinudnih resenja koja smo izmisljali, a njega preskakali...
Za njega sigurno bolje sto je otisao
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Neka idu ovi sto imaju muda, ne uklapaju se u Djukicev sistem. Jel oprostio dugove za papire?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top