Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
U srpskom sportu ne postoji sistem. Klubovi koji finkcionisu rade na bazi entizijazma, ljubavi i postenog odnosa. Mislim da ni sami nismo svesni koliko to sve imamo u Ilievu.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
http://mondo.rs/a1072350/Sport/Fudbal/Djordje-Ivanovic-hoce-u-Partizan.html

"Voleo bih da već u ovom prelaznom roku odem iz Subotice, a moja želja je da obučem dres Partizana. "

Na konstataciju novinara novosadskog lista da bi mu prelazak u Legiju ili neki drugi evropski klub, takođe, doneo napredak u karijeri, Ivanović je uzvratio:

"Džaba je da dobijem i džak novaca, ako me to neće učiniti srećnim i ako mi neće omogućiti da idem ka ostvarenju svojih snova. Pitanje je, uz to, da li bih tamo negde mogao odmah da igram, ili bih morao da čekam i da se borim za pravu priliku, bez garancije da ću u toj borbi uspeti. Želim da idem korak po korak u izgradnji karijere i siguran sam da bi mi prelazak u Partizan to omogućio i da bi za mene bio pun pogodak“.

Zdrav nacin razmisljanja, stavlja svoj napredak u karijeri za razliku od novca. Ja bih ga voleo videti u nasem voljenom klubu... na njemu je onda da se izbori za status.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Ne postoji navijac Partizana koji se nije obradovao svakom golu Partizana za svog zivota, pa sledbeno tome i golovima aktuelnog SD-a. Jos vise sam se nervirao sto mu nisu priznati regularni golovi protiv kucke.
Do skora sam verovao da ne postoji SD koji ce navijace svog kluba nazvati misevima, koji ce se drati na novinare na konferenciji za stampu na kojoj predstavlja novo "pojacanje" koje je navijace kluba u koji je dosao castio istim epitetima kao i SD i to vise puta...
Logikom kojom se vode neki, mozemo okaciti i klipove nebojse usketa vucicevica, jer nas je toliko puta usrecio?! Sto ne menja cinjenicu da je, bar za mene, necu generalizovati, najobicnija slina bezkarakterna. Ili pekovica, recimo.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Lijepa izjava, dosta neobična za ovo vrijeme. Što se mene tiče i od mene obje ruke gore da se ovom momku da prilika, biće interesantno kako će sve ovo da se završi. Hajde dovodite više nam i centralnog veznog, spašavajte nam vezni red, mora to neko da poveže. :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
http://mondo.rs/a1072350/Sport/Fudbal/Djordje-Ivanovic-hoce-u-Partizan.html

"Voleo bih da već u ovom prelaznom roku odem iz Subotice, a moja želja je da obučem dres Partizana. "

Na konstataciju novinara novosadskog lista da bi mu prelazak u Legiju ili neki drugi evropski klub, takođe, doneo napredak u karijeri, Ivanović je uzvratio:

"Džaba je da dobijem i džak novaca, ako me to neće učiniti srećnim i ako mi neće omogućiti da idem ka ostvarenju svojih snova. Pitanje je, uz to, da li bih tamo negde mogao odmah da igram, ili bih morao da čekam i da se borim za pravu priliku, bez garancije da ću u toj borbi uspeti. Želim da idem korak po korak u izgradnji karijere i siguran sam da bi mi prelazak u Partizan to omogućio i da bi za mene bio pun pogodak“.

Zdrav nacin razmisljanja, stavlja svoj napredak u karijeri za razliku od novca. Ja bih ga voleo videti u nasem voljenom klubu... na njemu je onda da se izbori za status.

Dzaba mu sve kad govno rosavo Simic nece da ga da.Ali zato je ciganima odmah skinuo gace za onog Hajdina.Mrtvi Spartak dabogda ispao
Simicu :kur
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Za divno čudo Vazura dao normalnu izjavu oko prelaznog roka i dotakao se Evertona. Sve pozitivno rekao o njemu bezobzira sto ovaj nije došao. Ovo je do sad prvi slučaj. :D Mora pasti sneg...

Koliko sam procitao Evi je dobio 5 dana gratisa (zbog rodjenja djeteta), a botina Pantic rece kako nije usao u avion, u koji na kraju i nije trebao da udje. :puke
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
AKo je tako, onda znaci da je ovo jos jedan od pokusaja pipanja nam pulsa. A ove sto pricaju kako sanjaju nas cekam da i vidim da dosanjaju san. Ako stvarno tako zeli a ovi mu ne budu dali, nek igra kao profesionalac i ceka da mu istekne ugovor.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Zar mislite da Everton nece svaki minut do kraja odigrati kao profesionalac ako bude igrao do kraja sezone? Zar neko moze da sumnja da covjek nece dati sve sto je u njegovoj mogucnosti?

Dajte ljudi polako...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Everton nije Leonardo. Profesionalizam ta dva igraca nema dodirnih tacaka, Everton je institucija u tom smislu za Leonarda (na terenu su svako za svoju poziciju majstori fudbala). U njegov profesionalizam nemam ni trunku sumnje. Dizem obe ruke za to da Everton ostane bar do leta ako ne zeli duze ali adekvatne zamene u slucaju odlaska njega i Tavambe mozemo da pronadjemo samo u nekim strancima jer ni jedan domaci igrac, za koga je realno da dodje kod nas, ne moze adekvatno da ih zameni....nema sanse.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Tako je. Everton nije tek tako stekao poverenje navijaca, onih iskrenih. On je to poverenje zasluzio apsolutno. Oni koji mu nesto zameraju, bilo medju "navijacima", bilo u upravi kluba, neka se gone u tri picke materine.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
A ko mu bilo sta zamera ?
Sa kakvim demonima se vi borite? Od koga branite Evertona?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sad ćemo do kraja prelaznog roka da se lomimo oko ovog Ivanovića, poslednjeg dana ćemo izvojevati pobedu za 500.000 i 50% Spartaku od narednog transfera, pa ti drži gaće, Viktorijo Plzenj.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Znaci zamena za Evertona.
Zamena za Tawambu ako ode.
I zamena za Jankovica ako ode.
Ocigledno da se za Tawambu ceka ozbiljna ponuda,a paralelno se pregovara sa zamenom.
Ovaj Ivanovic izjavio da hoce u Partizan,deluje decko prilicno normalan .
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Pozdravljam način razmišljanja malog Ivanovića,retko je danas naći klinca koji ne trči bezglavo za parama.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
@ TaraNdrel

Jesu li Đukić i Iliev na pobedničkom putu? Mislim na put čija je odredište Partizanu dupla kruna i četvrtfinale Lige Evrope?

Prvenstveno hocu da kazem da sistema u klubu nece nikada biti dok smo drzavni klub, sto se tice sportskog sektora tu i moze donekle ali u samom klubu jako tesko. Sve dok klub sluzi kao prcija njima sa vlasti da izvlace pare to ce tako i biti.

Sledeca stvar je da su ljudi u upravi maksimalno nesposobni, i kad se na to doda da nema sistema dobija se jako teska situacija za sportski sektor.

Sto se tice Ilieva, konkretno mislim da ima ogromnu zelju da podigne Partizan na visi nivo. Ima on solidne ideje, ali da je najsposobniji za tu poziciju svakako nije.
Najveci minus kod mene ima zbog ponasanja, SD Partizana ne sme sebi ni u ludilu da dopusti ulicarsko i SNS ponasanje. Druga stvar koja mi izuzetno smeta je nipodastavanje domace titule i kupa, kao da je nebitna stvar. Treca stvar je da se desava da drugi put jedan od najvaznijih igraca udje u poslednjih 6 meseci ugovora a da mu nije ponudjen novi, to je recimo skandal. Zivkovica i Evertona su cekali da udju u poslednjih 6 meseci i onda im nude navodno kule i gradove. Pa to se tako ne radi. U pregovore sa Evijem su trebali da udju pred kraj prosle sezone i da mu novi ugovor ponude na kraju sezone, znaci pred letnji prelazni rok 2017 godine. Ako prihvati odlicno, ako ne imas opciju prodaje za punu njegovu trzisnu vrednost, ili tribine pa da ga uslovis.
Medjutim zasluzan je za mnogo pozitivnih stvari u klubu. Veliki entuzijazam, velika zelja. Ima i ideju na sve to. Generalno dok je on SD zasluzan je za dosta vrhunskih igraca za nase uslove sto pre nije bio slucaj, Evi, Leo, Djurdjevic, Tosic, Stojkovic.... videcemo za dalje. Vidi se da je maksimalno posvecen sportskom sektoru i da je uz njih, to je pozitivna stvar.
E sad na to treba reci da on radi u domenu mogucnosti koje mu da uprava.
Sve u svemu mislim da nije najbolji SD, svakako bi izabrao I.Tomica u svakom trenutku pre njega, ali da je trenutno mozda i najbolje sto mozemo da imamo. Ono za sta mora da mu se skrene paznja je ponasanje, da se ispadi vise nikada ne dese. Ali mnogo zasluge ima ludi Pantic za celu situaciju, on ga podgreva maksimalno, recimo par ljudi sa istoka pljuje najstrasnije po igracima on generalizuje pricu na ceo istok, i forsira je do iznemoglosti itd. Mada to nije opravdanje svakako. Tako da mislim da je trenutno najbolje resenje za SD ali uz ispravku ponasanja.

E sad za Djukica sam pisao kad je dolazio sta ocekujem, i bio sam maltene 90 posto tacan, mada mi je malo ispod ocekivanja sto se tice JSL. Pisao sam vec da je on trener koji ne moze da ispuni da u kontinuitetu dobija utakmice, ali ovoliku razliku u odnosu na Zvezdu nisam ocekivao od njega. A sto se tice Evrope, mislim da ne mozemo boljeg trenera naci, koji je realan i pristupacan. Njegov stil sa dosta slobode igracima ima odlicne rezultate u Evropi, ali kad treba da se dobija u kontinuitetu cesto zatrokira.
Ukratko, Djuka je takticki dosta tanak, sto se tice motivacije isto nije na visokom nivou, nije autoritet kod svih igraca najvise zbog elokvencije. Ali treba reci da ima dosta pozitivnih stvari kod njega. Prvo Djuka je veoma kulturan, ceni prave vrednosti sto je jako bitno, filozofija fudbala mu je maksimalno dobra, forsira tim a ne pojedince, sto se tice build-up i protoka lopte je dosta dobar (jos to nismo videli jer se prilagodjavao glavnim igracima Eviju i Tawi), koliko god da izgleda da je nekad povrsan on je veliki radnik. Ono u sta ne sumnjam kod njega je selekcija igraca. Uz to skoro sve bitne meceve u polusezoni je dobio, sto je isto veliki plus. I uz sve to bio je igrac u najvecim klubovima, bio trener, ima veliko iskustvo i ima znanja, mada je upitno da li ume da ga prenese na igrace.
Ovo jesenas je lose izlgedalo, lose smo stajali na terenu, takticki nedisciplinovano, i nedovoljno fizicki pripremljeni, ali i pored svega toga imao je dosta uspeha u Evropi, i dobio najbitnije meceve.

Najiskrenije da ti kazem, ja sam vise za drugu opciju na klupi (Stolica), a za Djuku ne mogu konkretno da odgovorim jer nisam svaki dan sa njim na treningu + mislim da ce tek sada da uspostavi igru i filozofiju kakvu on zeli, pa da vidimo. Ono u sta sam siguran je da cemo jako tesko sa DJukom da osvajamo u kontinuitetu titule, a od toga mu najvise zavisi posao. Ali mislim da moze da uspostavi sistem.
Dao bih mu narednih 6 meseci da vidim kako ce postaviti igru, to po meni zasluzuje. Otarasio se nepotrebnih igraca, ubacio mlade, za pocetak na pripremama. Ocekujem dosta drugaciju igru, sa vise kretanja, boljim protokom lopte, agresivniju. Akcenat na fizickoj spremi, build-up i protoku lopte.

Mislim da bolje opcije od Ilieva i Djukica tesko da mozemo da nadjemo a da su realne, ali po meni nisu idealno resenje. Kazem opet, zasluzuje Djukic jos 6 meseci da uspostavi novi sistem.



U srpskom sportu ne postoji sistem. Klubovi koji finkcionisu rade na bazi entizijazma, ljubavi i postenog odnosa. Mislim da ni sami nismo svesni koliko to sve imamo u Ilievu.

Apsolutno tacno :clap


:partizan_fan: :šal :D: :pfc:
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Mitrovica zovu Turci, Ostojica ponovo Alanjaspor, kao i spanski drugoligas Hueska. Za sada su svi odbijeni.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Everton Luiz sve bliži Italiji


http://mondo.rs/a1072513/Sport/Fudbal/Partizan-Everton-Luiz-SPAL.html

Borbeni brazilski vezista Everton Luiz sve je dalje od Partizana, a sve bliži italijanskom SPAL-u, tvrde italijanski mediji.

Prema nezvaničnim informacijama, Evertonu je bilo ponuđeno 500.000 evra godišnje, ali mu SPAL nudi 800.000 evra (tako je bar rekao njegov menadžer italijanskim medijima).


Ako ga Partizan sada proda, 15% transfera otići će Evertonovom bivšem klubu Sent Galenu.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Za 800k eura bi ovog Miletica na ledjima trebao Ivica da nosi u USA.Ostojica isto.mitrovic da ostane i da se dovede kvalitetan stranac na CB poziciji i cepaj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top