Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Zamisli kad ima ponuda koje se odbijaju.

Naravno da bi bilo samoubistvo promeniti skoro celu poslednju liniju, pa da se uigravamo do sledeće zime, uz još neku promenu usput, na leto...

Iskreno se nadam da postoje igrači koji se nisu pominjali nigde do sad, a radi se na transferima... jer čim ovako krene, da igrač kaže "Hoću u Partizan", kao sa Ivanovićem, uglavnom taj transfer propadne.

Ukoliko nas napuste i Everton i Tavamba, uz Solomona koji je već bivši, nama ostaje samo Suma od stranaca. Dakle, tri stranca možemo da dovedemo, mada ne verujem da ćemo dovesti trojicu... nije potrebno objašnjavati koliko je bitno da se pogodi sa njima, i da od toga najviše zavisi kako ćemo izgledati do kraja sezone.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Celavi placen 300.000, dajte ga za 800.000 i drugog Miletica kao gratis. Za cenu celavog koji je suvi prosek moze da se plati neki slobodan strani stoper, a ima ih dosta na trzistu. Ostaju Mitrovic i Ostojic, mislim da su obojica bolji na stoperskoj poziciji.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
ma dajte bre ljudi nije valjda da im verujete, oni bi svoje dete prodali za 800 somica a ne miletica... evo stizu ponude ali oni su odlucni u svom stavu :puke
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Na kraju krajeva nije ni bitno da li je to istina ili ne jer mi i da hocemo ne mozemo da ih prodamo (mislim da bas toliko nismo ludi) jer za LE mozemo da prijavimo do 3 nova igraca, a po svemu sudeci ostacemo bez Evertona i Tavambe. Sa Urosevicem i ako dovedemo zamene za njih (dva stranca nadam se) to je vec 3 nova igraca...e sad da li planiraju da prijave Urosevica ili da dovedu neko krilo (s obzirom da su na krilima samo Jankovic i Tosic koji nemaju alternativu osim mozda u Panticu kome to nije prirodna pozicija) ostaje da se vidi.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ukratko, Djuka je takticki dosta tanak, sto se tice motivacije isto nije na visokom nivou, nije autoritet kod svih igraca najvise zbog elokvencije. Ali treba reci da ima dosta pozitivnih stvari kod njega. Prvo Djuka je veoma kulturan, ceni prave vrednosti sto je jako bitno, filozofija fudbala mu je maksimalno dobra, forsira tim a ne pojedince, sto se tice build-up i protoka lopte je dosta dobar (jos to nismo videli jer se prilagodjavao glavnim igracima Eviju i Tawi), koliko god da izgleda da je nekad povrsan on je veliki radnik. Ono u sta ne sumnjam kod njega je selekcija igraca. Uz to skoro sve bitne meceve u polusezoni je dobio, sto je isto veliki plus. I uz sve to bio je igrac u najvecim klubovima, bio trener, ima veliko iskustvo i ima znanja, mada je upitno da li ume da ga prenese na igrace.
Ovo jesenas je lose izlgedalo, lose smo stajali na terenu, takticki nedisciplinovano, i nedovoljno fizicki pripremljeni, ali i pored svega toga imao je dosta uspeha u Evropi, i dobio najbitnije meceve.
Teško nama sa ovakvim trenerom. Pojma nema, ali je kulturan i dobar k'o 'leba. Iskusan, ali ne ume da to iskustvo prenese igračima, jer nema znanje ni autoritet. Vedar, nasmejan i boli ga kića.
Šupkanje velikom vođi, polako se zaboravlja.
Nadam se, da će sve ovo da demantuje i da ispraši ciganšture na proleće. A 'oće kurac, sa pederskom taktikom - mir, mir, mir, niko nije kriv. 1-1, 0-0, marš u kurac krasni.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Pa jbg sad izgleda da je on kao ono kad pitaš nekog trenera kakav je fudber neki igrač a on odgovori "dobar je decko". Tako i nas Djuka
Nego da ne skrećemo sa teme pa bih da dodam.
Nadam se da niko neće doći dok nekog ne prodamo pri tom da budu dostojne zamene. To je samo pusta nada.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
To bi stvarno bilo najbolje. Otarasili smo se malo drvne građe, da ostanu Stojke, Everton (tom čoveku ne mogu da tepam, jednostavno ne ide uz njega), Bambi, Tawamba i stvarno, sviraj kraj. Kad bi onog &!%$# uvaljali nekim Kinezima, mada nisu ni oni glupi i ja bih bio zadovoljan.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ovi izgleda stvarno planiraju Aksentijevica na desnog beka :banghead
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Mislim da je trenutni sastav koji imamo mnogo zreliji za neku formaciju sa 3 stopera tako da Aksentijevic mozda i nije toliko lose resenje...za klasicnog beka je kanal...takodje mislim da je Hajdin mnogo bolji igrac od Urosevica ali ajd...to je vec gotovo.Nama je potreban napadac i vezni igrac ( mozda i 2), a o napadacu se bas nista ne spominje.Videcemo, ali za sad bas ne mirise kako treba
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Tako je Doktore! Ovde bi samo podsetio na jos jedno u nizu "ispunjenih" Ivicinih obecanja, a to je da ce sav posao za ovaj prelazni rok biti gotov do pocetka priprema. Pripreme su pocele, a mi smo sve zavrsili...osim one dvojice iz "ozbiljnih" klubova, koje cemo cekati do kraja prelaznog roka, sto se pokazalo i letos kao dobar potez u slucaju Sume...
U stvari, nisam siguran da li smo sve ostalo zavrsili, jer ne znamo ko ce jos otici, ko ce doci, da li se spremamo za jednu utakmicu ili celu polusezonu....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
"Prelazni rok je ziva stvar" :roll: ....pa ko ziv - ko mrtav
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Tako je Doktore! Ovde bi samo podsetio na jos jedno u nizu "ispunjenih" Ivicinih obecanja, a to je da ce sav posao za ovaj prelazni rok biti gotov do pocetka priprema. Pripreme su pocele, a mi smo sve zavrsili...osim one dvojice iz "ozbiljnih" klubova, koje cemo cekati do kraja prelaznog roka, sto se pokazalo i letos kao dobar potez u slucaju Sume...
U stvari, nisam siguran da li smo sve ostalo zavrsili, jer ne znamo ko ce jos otici, ko ce doci, da li se spremamo za jednu utakmicu ili celu polusezonu....

najmanje želim da branim bilo koga iz Uprave ali rekoše da će imati igrače za tim do odlaska na Kipar, do početka tog dela priprema..
kad se ide tačno ne znam, negde iduće nedelje valjda?

mada, ni ja se ne nadam da neće biti ni do tada to što si rekao, ali da sačekamo pa da vidimo.. :confused
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja nemam nista protiv Aksenta koji za razliku od Vulicevica moze nekoga da proce na boku, a pozadi je podjednaka kiksara tako da barem dobijamo ofanzivnijeg beka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top