Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Košarka » 25 godina od Istanbula

Košarka Diskusije o košarkaškom klubu...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 11-04-2017, 11:13 PM   #1
Tuljo
Administrator

Tuljo's Avatar

ID aktiviran: Sep 2006
Poruka: 7,568
Tuljo has disabled reputation
Tuljo je offline
Default 25 godina od Istanbula

Svi znamo šta se desilo 16.04.1992.
Među nama ima članova koji su pratili prenos, a ima i srećnika koji su uživo gledali utakmicu u kojoj smo postali šampioni Evrope.

Molim vas koji ste gledali prenos preko tv, a posebno članove koji su bili prisutni u hali da opišu svoj doživljaj utakmice.
  Citiraj Poruku
Star 12-04-2017, 01:15 AM   #2
LazarP
Grobarčina

LazarP's Avatar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 2,483
LazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumuLazarP je postao mali Bog na forumu
LazarP je offline

Ja ne smem.

Razlog je taj što sam prenos gledao kao maturant, u društvu bivšeg hokejaša Partizana (tada sa nogom u gipsu) koji je tada bio brucoš na St Mary's u Minesoti, koji je kasnije bio direktor (ili sekretar, jebem li ga) Vaterpolo kluba Partizan.

U čemu je strah?

U tome što je taj momak postao generalni sekretar FK Čerga, u vreme naše najveće dominacije (Lukićeva svinjska glava...). Srećom su ga oterali. Dobar je momak. Iako je ganferčina.
Star 12-04-2017, 08:44 AM   #3
SpejsNigrutin
Makedonče

SpejsNigrutin's Avatar

ID aktiviran: Apr 2007
Poruka: 3,318
SpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumu
SpejsNigrutin je offline

Pa sad kad si prebrodio strah, ispricaj i pricu
Star 12-04-2017, 08:56 AM   #4
Marin
Grobar

ID aktiviran: Sep 2008
Poruka: 1,141
Marin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumu
Marin je offline

Kako se ne bi setio tog istoriskog momenta naseg voljenog kluba. Prvu polufinalnu utakmicu slusao sam je na radio Beograd sa komentarom Jordana Ivanovic, posto kod nas je ista isla kao snimak u vecernjim satima, ali zato finale sam pratio i do dan danas imam snimak na VHS lentu za videorekordera koja cu da je cuvam dok sam ziv. U uslove koje smo igrali te godine ligu sampiona ta nasa titula vredi kao da jedan Real osvoji 10 mada spored mene nas Partizan nista ne zaostaje zad Realom ili neki drugi sadasnji evroligasi. Kako se ne mogu setiti one pobede u Bolonji i radost cele klupe sa legendarnim Ace Nikolicem koji je sedeo iza nase klupe za prolaz na final four. Da mi danas imamo tadasnju upravu igace i trenera koji je sedeo na klupi ne bi trebali strepeti za buducnost kluba. Treba odati i priznanje spanskog gradu Fuenlambrada koji je ziveo za Partizan. Dace bog da dozivim do kraja zivota jos jednom a ne bi imao nista protiv i nekoliko puta da vidim naseg voljenog kluba na vrhu Evrope.
  Citiraj Poruku
Star 12-04-2017, 09:25 AM   #5
ђедВук
Junior

ђедВук's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 395
ђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumu
ђедВук je offline

Finale sam gledao u TV prenosu... prethodno, sećam se da sam igrao onu nagradnu igru u Koš magazinu u kojem je trebalo izglasati idealnu petorku Partizana svih vremena, a svi koji bi pogodili petorku ulazili su u izbor za glavnu nagradu - put u Istanbul... sećam se i da mi je pokojni stari sugerisao da iz te petorke nikako ne smem izostaviti Kiću i Praju, a na šta sam ja, kao neko ko ih je slabo pamtio, bio u startu spreman... poslušao sam ćaleta, ispostavilo se da sam pogodio petorku, ali nagrada nije pogodila mene... sad, kad vratim sve unazad, ne žalim...

Finale sam gledao u društvu čoveka za kojeg i danas mislim da je bio najbolji poznavalac sporta - moj pokojni stari... Lazar je igrao fudbal i, prirodno, najviše ga je interesovala najvažnija sporedna stvar na svetu. Međutim, nikako nije zaboravljao druge sportove. Finale smo gledali u stanu koji je on tek nekoliko dana pre toga dobio od firme nakon 20 godina rada. Bio je i jedan od poslednjih koji je imao sreću da tako reši svoje stambeno pitanje, mada su posle majka i on propljuvali krv da taj stan i otkupe.

Kada smo ušli unutra, u stanu je već bilo nešto nameštaja i, između ostalog, stari TV... crno-beli, kakav drugi bi i bio...

Na F4 smo ispraćeni kao autsajderi u konkurenciji Huventuda, Estudijantesa i milanskog Filipsa. Neki su nas unapred prežalili, pogotovo što smo već dva puta pre toga savladali Italijane koji su nas čekali u polufinalu, pa je prognozirano ono čuveno ''dva puta ste uspeli, treći put - teško''. Uz to smo, treba li ponoviti, bili i najmlađi tim i bez stranaca, mada su neki po tom pitanju potencirali prisustvo Ive Nakića. Nad nama je, kao neki zao duh, lebdeo i naš prethodni F4 u Ganu nakon kojeg su čak i mnogi Grobari pomislili da ''kad nismo tada, nećemo nikada''... srećom, tako nije mislila četa trenerskog debitanta Obradovića, koji je sigurno mogao da iznese još neku sezonu na parketu, ali je ipak doneo jednu od najboljih odluka i u svom životu:

4. Đorđević, 5. Danilović, 6. Lončar, 8. Stevanović, 10. Dragiša Šarić (jedinog navodim po imenu i prezimenu, pošto više nije sa nama), 11. Rebrača, 12. Šilobad, 13. Koprivica, 14. Dragutinović, 15. Nakić.

Polufinale je bilo rapsodija, pošto je naskuplji tim F4 i Kupa šampiona još jednom položio oružje pred crno-belima. Sećam se da je kasnije jedan italijanski novinar to objasnio ovako: ''Momci se nisu uplašili protivnika, već su jednostavno razmišljali na sledeći način - vas je pet, nas je pet, hajde da vidimo ko je bolji...''

Finale na crno-belom TV bilo je priča za sebe... Napetost i trema pred početak, nestanak istih nakon podbačene lopte, a po prvi put uplašio sam se tek kada smo nakon jedne Danilovićeve kontre poveli, ako se dobro sećam, 55:45. Usledio je pad u igri, Huventud se vratio na par poena zaostatka i... stigli smo do one čuvene završnice. Tada smo već ostali bez Danilovića koji je napustio igru zbog pet penala. Mlađi brat Đofresa ulazi kroz sredinu, baca loptu koja nekako prolazi kroz obruč, centar Morales umesto da jednostavno ništa ne uradi, daje loptu Koprivici u ruke (!?), ovaj je odmah baca Saletu Đorđeviću, trk preko celog terena, Đofresa proleće dok Sale sa zadrškom šutira... moja reakcija na njegov šut i pokušaj trojke bilo je jedno veliko ''neee!'', dok je moj stari brzo kontrirao sa ''Jedino to i može!'', misleći na, kako mi je posle objasno, činjenicu da smo bili u problemima sa ličnim greškama i da verovatno ne bismo uspeli da izdržimo u produžetku... lopta cepa mrežicu, manje od dve sekunde do kraja, Prisli pokušava sa približno iste pozicije sa koje je Kecman 2010. utišao Zagreb... ostalo znate...

Tek sam, na moju veliku žalost, kasnije postao svestan da u boljem društvu nisam mogao gledati put mog Partizana do vrha Evrope... najmlađi, sa samo jednom utakmicom kod kuće, sa onakvim završetkom, sa ćaletom koji mi je usadio ljubav prema crno-beloj boji... Prvo što sam uradio kada smo 2003. pobedom nad Njukastlom ušli u fudbalsku Ligu šampiona bilo je da sam otišao na njegov grob i ispričam šta smo uradili...
Star 12-04-2017, 04:56 PM   #6
Rub Izuzev
Grobar

Rub Izuzev's Avatar

ID aktiviran: Nov 2012
Poruka: 957
Rub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumu
Rub Izuzev je offline

@Đed Vuk
Kad je Jofresa dao onu frljoku za 68:70, uhvatio sam se za glavu i bacio na pod i tako uspeo da ne vidim Saletovu trojku, jer sam ležao par sekundi, dok nije komentator uzviknuo:''Tri poena, tri poena! Vreme je isteklo, vreme je isteklo!''
Mada, ne žalim se, može ponovo na isti način, neću se ljutiti
Po mom mišljenju, najveća utakmica u našoj istoriji, nadam se da ću još neku takvu dočekati.
  Citiraj Poruku
Star 12-04-2017, 07:34 PM   #7
Kiza Srbija
Grobar

ID aktiviran: Apr 2010
Poruka: 598
Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija Kiza Srbija
Kiza Srbija je offline

nesto slicno je i meni bilo za kecmana
  Citiraj Poruku
Star 12-04-2017, 07:45 PM   #8
lukaimasa
Grobar

lukaimasa's Avatar

ID aktiviran: Jan 2010
Poruka: 1,001
lukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumulukaimasa je postao mali Bog na forumu
lukaimasa je offline

@Đed i Rub

Bože kako sva detinjstva liče jedna na druge.

Moji su dobili stan posle X godina radnog staža krajem 91. Da kažemo u toj pretposlednjoj podeli. Tako da sam Istanbul gledao u novom stanu, u novom kraju, gde gotovo nikoga nisam znao.

Saletovu trojku nisam video u direktnom prenosu, kao ni Kecmanovu u Zagrebu, iz istog razloga kao i Rub, samo sam čuo pokojnog Nikitu kako viče "Tri poena, tri poena,...".
Istrčavam na terasu i nogom gazim na zavesu, koju je keva stavila protiv komaraca, saplićem se i padam sve sa zavesom i garnišlom i lomim ukrasni tanjir koji je pokojna baba Kosa donela iz Vrnjačke banje.
Derem se sa terase nadjačavajući kevu koja me kune nenormalnog.
Star 12-04-2017, 08:04 PM   #9
ђедВук
Junior

ђедВук's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 395
ђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumu
ђедВук je offline

... samo da dodam... ja se tog Nikitinog ''tri poena, tri poena, vreme je isteklo'' uopšte ne sećam!? Sećam ga se, naravno, iz snimka koji sam posle ko zna koliko puta vrteo, ali ne i u direktnom prenosu tog 16. aprila 1992...
Star 12-04-2017, 09:11 PM   #10
STOOOLEEE
Grobar

STOOOLEEE's Avatar

ID aktiviran: Feb 2014
Poruka: 1,111
STOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumu
STOOOLEEE je offline

Na putovanju do Bosfora svakako najupečatljiviji momenat je kada su čuvenog Pidžu
( 40+ ) , skinuli sa autobusa i vratili sa bugarske granice zbog isteklog pasoša.
Svi smo ga žalili zbog malera koji ga zadesio.
Šokirali smo se kada smo ga videli, kako je uspeo da stigne da sredi papire i doputuje, udje bez ulaznice u dvoranu i gleda drugo poluvreme finala .
Na prvoj utakmici trudili smo se da navijamo ali je bila baš velika buka jer su Philips Milano ,Estudijantes i Huventud imali na hiljade navijača.
Naših navijača je bilo dosta manje od svih, 300 maksimalno .
Na finalu sve je bilo drugačije. Svi smo bili potpuno iznenađeni pojavom par stotina navijača Bešiktaša, koji su prvi dan ipak nas primetili i valjda zbog istih klupskih boja došli da navijaju. Bili su na vrhu hale i navijali za nas na finalu.
Skandiralje BELI,BELI... PAAARTIZAN... i zvižduci kada protivnik napada dopirali su do terena, što je igračima značilo.
Sećam se sina Radomira Antića , Bogdan Diklić posle pobede u transu.
Od zastava bile su South Guard-Ruma , Gajdobra ( moja ) i Partizanova crno bela sa grbom.

Kada je Saša pogodio trojku stajao sam na ogradi prilično visokoj i tek kada se lopta odbila od naše table skočio sam na prostor između novinarskih mesta.
Za sekund sam doletio do terena i čvrsto držao Šilobada sa obe ruke ali nije mi dao dres.
Svim igračima i trenerima podići spomenik u prirodnoj veličini.
Ono što mi nedostaje i što sam posle bezuspešno tražio je fotografija sa šalovima koje nosim ja i po jedan navijač tri ostala kluba,koja je izašla u turskim novinama.
Sa prelepim navijačicama iz Španije razmenio adrese , da ih ugostim na svetskom prvenstvu u košarci 1994 u Beogradu , koje nije održano zbog sankcija , pa propade udvaranje.

Doživeti toliku radost i sreću je privilegija.
Partizan nam je svima tada dao beskrajno veliku sreću i radost.
Tu radost uporedjujem sa momentima kada sam dobio dva sina i nema više.

Poslednji put promenio STOOOLEEE : 12-04-2017 u 09:15 PM.
  Citiraj Poruku
Star 12-04-2017, 11:59 PM   #11
paokara
Grobar

ID aktiviran: Apr 2010
Poruka: 605
paokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumupaokara je postao mali Bog na forumu
paokara je offline

Svaka cast za ove price, zavidim pojedincima.. Ako imas srece tako nesto dozivis od voljenog kluba jednom u zivotu... Ja sam bio bas klinac 92., tek pocetak skole, nisam bio ni svestan koliki je to podvig. Slabo se secam tako da su mi ove price itekako interesantne, vidim sebe u nekim momentima kasnije

Dace Bog - ponovice se.
  Citiraj Poruku
Star 13-04-2017, 09:53 AM   #12
batakpudla
Grobar

ID aktiviran: May 2007
Poruka: 1,822
batakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumubatakpudla je postao mali Bog na forumu
batakpudla je online

Пишите људи! Недостајало је оваквих прича на форуму. Право освежење
  Citiraj Poruku
Star 13-04-2017, 01:11 PM   #13
Saša Aleks
Grobar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 515
Saša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumuSaša Aleks je postao mali Bog na forumu
Saša Aleks je offline

Poslije eliminacije Knorra, te daleke 1992 .godine koncom marta mjeseca obreo sam se u SR Njemackoj i nisam više dolazio kući punih 9 godina, a ni na odmor.O vijestima sa Fajnal foura u Istanbulu, obzirom na sva užasna dešavanja ratna, politička, polovinom aprila u mom okruženju ni traga , ni glasa tako da nisam bio u situaciji da pratim ni na radiju ni u novinama taj završni turnir.
Tek nakon nekoliko dana pročitah u već bajatom broju Novosti da su naši eliminisali Filips i plasirali se u finale i igraju protiv Huventuda.Bio sam u nevjerici da li je to tačno, neznajući da su naši postali Šampioni i uveliko su proslavili taj veličanstven trijumf.
Koliko dana je prošlo, ne znam , sigurno porilično, ali da je naš Partizan na krovu Evrope saznao sam tek uhvativši slab signal na Radio Beogradu prenosa druge ili treće utakmice finala plej ofa protiv zvezde.Sad već pokojni Marko Marković prenoseći utakmicu reče u jednom trenutku
pri našem sigurnom vodstvu - rezultat je (taj i taj) u korist Šampiona Evrope.
Sjećam se dobro da sam dugo, dugo razmišljao , jesam li dobro čuo, pošto je signal na radiju bio nikakav, da li da vjerujem rođenim ušima:
Bilo, ponovilo se.
  Citiraj Poruku
Star 13-04-2017, 03:34 PM   #14
Brka
Junior

Brka's Avatar

ID aktiviran: Aug 2007
Poruka: 497
Brka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumuBrka je postao mali Bog na forumu
Brka je online

Teško mi je da sada opišem čega se sećam iz direktnog prenosa, obzirom da sam tada imao 9 godina, a čega se sećam iz kasnijih ko zna koliko puta odgledanih snimaka. Prenos sam naravno gledao i ono što pamtim je da sam kraj utakmice dočekao na kolenima i u euforiji. Ta euforija je tada kod mene više bila posledica pobede u uzbudljivoj završnici, jasno je da zbog godina nisam bio u stanju da sagledam pravi značaj te pobede. Da me tada neko pitao rekao bih mu da ćemo se naosvajati takvih titula

Od toga dana kao u Bogove sam gledao u tu našu ekipu, posebno naravno u Đorđevića i Danilovića. Bio je to kraj jednog lepog i bezbrižnog vremena, a najlepše - naša titula došlo je naravno na kraju. Koliko god da nam je trenutno teško verujem da ćemo se ponovo popeti na tron.

Pišite ljudi na ovu temu, privilegija je doživeti ovako nešto sa našim Partizanom
Star 14-04-2017, 12:58 AM   #15
mrzim_sve
Legenda

ID aktiviran: Jan 2007
Poruka: 1,699
mrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumumrzim_sve je postao mali Bog na forumu
mrzim_sve je online

Divno vece veceras u Beogradu. Proslava jubileja dostojna Partizana i duha koji je svojstven samo nama. Veliko hvala ekipi sa ovog Foruma koja je aktivno ucestvovala u organizaciji i uopste u celoj ideji da se podrzi akcija i da se pokaze da Klub ovakve tradicije, ovakve istorije i ovakvih ljudi i navijaca je suvise veliki, da uprkos sveprisutnoj represiji i nacionalizaciji anti-ideje - zasluzuje da na adekvatan proslavi trenutak koji je promenio zivote svih nas. Zauvek i nepovratno.
Star 14-04-2017, 03:17 AM   #16
njacke
Grobar

ID aktiviran: Oct 2009
Poruka: 805
njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline

Mislim da treba otvoriti temu "Legende Partizana koje su se posrale po sebi", jer je konkurencija sve veca. Kako je krenulo, od onih koji iskreno brane Partizan i nisu spremni da se "podaju" premijeru, necemo moci ni cestitu petorku da napravimo...
  Citiraj Poruku
Star 14-04-2017, 09:35 AM   #17
Tuljo
Administrator

Tuljo's Avatar

Tuljo je offline

Live snimak sa proslave

https://m.facebook.com/story.php?sto...id=21609071646
  Citiraj Poruku
Star 14-04-2017, 11:26 AM   #18
STOOOLEEE
Grobar

STOOOLEEE's Avatar

Poruka: 1,111
STOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumuSTOOOLEEE je postao mali Bog na forumu
STOOOLEEE je offline

Čestitke svim ljudima koji su se potrudili da jučerašnja proslava 25 godina od osvajanja najvećeg i najznačajnijeg trofeja bude dostojna kluba kao što je
KK Partizan.
Ponosan sam što su ti ljudi i naši drugari sa foruma.
  Citiraj Poruku
Star 14-04-2017, 11:50 AM   #19
Tuljo
Administrator

Tuljo's Avatar

Tuljo je offline

Citiraj Poruku
Star 14-04-2017, 11:55 AM   #20
Tuljo
Administrator

Tuljo's Avatar

Tuljo je offline

Citiraj Poruku
Star 14-04-2017, 11:56 AM   #21
Tuljo
Administrator

Tuljo's Avatar

Tuljo je offline

Citiraj Poruku
Star 14-04-2017, 02:10 PM   #22
Kanada
Junior

Kanada's Avatar

Poruka: 374
Kanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumuKanada je postao mali Bog na forumu
Kanada je offline

Bosna 16 april 92.Mali gradic sa vecinskim hrvatsko-muslimanskim zivljem. U stanu gledam utakmicu sa starim na Grundig TV .Kad je Sale zvekno trojka vrisnem iz sveg glasa i pocnem da skacem a stari hoce da me ubije.Materna ti jesi li normalan hoces da neko dodje na vrata .Jebiga sreca ne zna da je rat okolo.Tu pobjedu i taj trenutak nikad necu zaboraviti.Sad sam daleko od mog starog ali kad se sretnemo spominjemo taj detalj i nasmijemo se.
Star 14-04-2017, 03:12 PM   #23
BanePFC
Grobar

BanePFC's Avatar

ID aktiviran: Jan 2007
Poruka: 1,410
BanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumuBanePFC je postao mali Bog na forumu
BanePFC je offline

Jel dosao Pekmen na proslavu?
Star 14-04-2017, 03:34 PM   #24
Tuljo
Administrator

Tuljo's Avatar

Tuljo je offline

Peković se nije pojavio.
  Citiraj Poruku
Star 14-04-2017, 04:18 PM   #25
JasminaT
Legenda

JasminaT's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 12,244
JasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumu
JasminaT je offline

Komotno više nikad ne mora ni da se pojavi.

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon