Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Košarka » KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Košarka Diskusije o košarkaškom klubu...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 13-01-2018, 07:11 PM   #16101
boksa
Legenda

boksa's Avatar

ID aktiviran: Oct 2006
Poruka: 3,164
boksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumu
boksa je online

ja da sam dosao na mesto trenera Vanja bi prvi leteo...njemu sad moze da pomogne neki vrhunski trener da mu sredi psihu, ili on sam da prelomi (inace mora sto pre da ode napolje da se sredi)...ovako ovo mrcvarenje gde je on umislio, gde mu se nekako nametnulo da bude novi BB sumnjam da ista dobro moze da izadje...moglo bi kad bi cela ekipa zaigrala dobro pa da i on bude jedan od, da kad mu krene napravi razliku.

ovako NWG koji ne igra odbranu, a i pogubi se, Miler bez komentara, Vanja sa uzasnim stavom (glava, ne noge), Andric em ne moze em je i on malo umislio, Cakarevic koji je povredjen nonstop...tu jedino Sani sto hoce da igra, i to bez kolena.

moralo je ranije da se reaguje. i da se ekipa popuni. pricam kosarkaski, na stranu sve oko uprave

Ilija Djokovic ce mozda na leto...ja nisam ljubitelj njegove igre, prosto ne volim male igrace a da za napad nemaju neke izrazene karakteristike...ali ako je trener dobar, ako se napravi igra i sistem, ekipa bude kako treba selektovana onda moze, moraju neki radnici, pomocno osoblje
Star 13-01-2018, 07:24 PM   #16102
Tomic11
Grobar

Tomic11's Avatar

ID aktiviran: Apr 2016
Poruka: 1,553
Tomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumu
Tomic11 je online

Meni je Djokovic sasvim pristojan igrac za klupu.
Star 13-01-2018, 10:26 PM   #16103
Virke
Grobar

Virke's Avatar

ID aktiviran: Jan 2016
Poruka: 778
Virke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumu
Virke je online

E sad, jbg, ako je Vanja u svojih 20 godina najveći problem ovog tima...
Star 14-01-2018, 04:12 AM   #16104
boksa
Legenda

boksa's Avatar

ID aktiviran: Oct 2006
Poruka: 3,164
boksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumu
boksa je online

davata mu kapitenska traka, sloboda, minuti, dakle sve sto neko u njegovim god tesko dobija, i imamo situaciju da nece da produzi ugovor (jos uvek) i moze da ide besplatno i jos gore od toga imamo ovakav njegov odnos na terenu.
naravno da je problem
Star 14-01-2018, 06:03 AM   #16105
milance032
Grobarčina

milance032's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 2,272
milance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumu
milance032 je offline

Realno treba da grize, da kida. Očigledno nije taj tip igrača ili trener to ne zna to da izvuče iz njega.
Imaš 20 godina, svu slobodu ovog sveta a opet delujes na parketu kao Miha Andrić.

Nisam pametan...Očigledno smo previše ostrašćeni...
Star 14-01-2018, 08:55 PM   #16106
Milos
Junior

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 414
Milos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumu
Milos je offline

http://mondo.rs/a1072867/Sport/Kosar...-Partizan.html

Nelogican potez,neka se pokaze kao najbolji u ovoj sezoni.
  Citiraj Poruku
Star 14-01-2018, 10:00 PM   #16107
Arsen Lupin
Junior

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 162
Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin
Arsen Lupin je offline

Ostojin intervju

http://www.espreso.rs/sport/kosarka/...ata-foto-video
  Citiraj Poruku
Star 14-01-2018, 10:08 PM   #16108
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 3,388
Dr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumu
Dr Mo je online

Ma ko uzima izjave od ovog štrumfa, koga briga šta nedićev potrčko ima da izjavi?
Star 15-01-2018, 08:43 PM   #16109
pfc kula
Početnik

ID aktiviran: Apr 2008
Poruka: 48
pfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumupfc kula je postao mali Bog na forumu
pfc kula je offline

Citat:
Ni u jednom trenutku Vučić nije smetao da Partizan napravi bolje rezultate. On je dovoljno pomogao nama i dovoljno pomaže.
Citat:
kad će Partizan opet igrati Evroligu?

- Sledeće godine.
Citat:
Šta Šilobad tačno radi u Partizanu?

- On je ostvareni sportista i pomaže direktoru oko raznih stvari. Ima dobre kontakte u KSS, u celom košarkaškom svetu. Radi oko organizacije utakmica. On je neko ko u punom smislu odrađuje svoju platu.
Citat:
Kad će Todorić u penziju?

- Todorić je legenda koja takođe odrađuje svoju platu.
Krv ti jebem ko je nama predsednik... Deo intervjua u kojem spominje Duleta necu komentarisati..
  Citiraj Poruku
Star 15-01-2018, 09:02 PM   #16110
Tomic11
Grobar

Tomic11's Avatar

ID aktiviran: Apr 2016
Poruka: 1,553
Tomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumu
Tomic11 je online

Sunce ti jebem zarko!
Star 15-01-2018, 10:03 PM   #16111
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 1,147
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je offline

Vanja je obecavao puno. Kazem obecavao. Medjutim nedostatak pravog trenera i evrolige je ucinio svoje da on postane igrac kod kojeg nedostaci prevladavaju nad njegovim mogucnostima. Ima dobre fizikalije ali prelos ball handling. Ne moze sebi da kreira sut, slabo koristi ulaz, sut za tri mu nema nikakvu konstantu a to mu je glavno oruzije. Bolji igrac od njega ce biti Aranitovic iako je imao dvije teske povrede.
  Citiraj Poruku
Star 15-01-2018, 11:02 PM   #16112
La Zic
Grobar

La Zic's Avatar

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 667
La Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumu
La Zic je online

Znas gde je bio vrhunac
Novinar pita :
Da li ste pricali sa AV o Partizanu?
Ostoja kaze:
Jesmo ,evo bas skoro,cak me je posle jedne utakmice zvao i rekao "e Ostoja ne razumem se ja nesto u sve ovo,ali mislim da vam fale igraci na toj i toj poziciji"
auuu lebe mekani kako nas jebu...strasno... jebu ne vade
  Citiraj Poruku
Star 16-01-2018, 01:17 PM   #16113
PATRIOT
Junior

ID aktiviran: Mar 2008
Poruka: 181
PATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumuPATRIOT je postao mali Bog na forumu
PATRIOT je offline

Sada tek čitam ovaj intervju tzv. predsednika KK Partizan. Bezobrazluk i bahatost bez premca. Moje mišljenje je da su jedine opcije ili nedolazak na utakmice ili konstantno skandiranje protiv uprave. Sve ostalo je davanje legitimiteta ovom ološu.
  Citiraj Poruku
Star 16-01-2018, 02:55 PM   #16114
Laze_PFC
Grobar

Laze_PFC's Avatar

ID aktiviran: Jun 2011
Poruka: 849
Laze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumu
Laze_PFC je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio La Zic Pogledaj poruku
Jesmo ,evo bas skoro,cak me je posle jedne utakmice zvao i rekao "e Ostoja ne razumem se ja nesto u sve ovo,ali mislim da vam fale igraci na toj i toj poziciji"
I usvoili su zapazenja ajatolaha vucica i doveli nam onu prodanu dusu ko je otisao da kupi patike u sred sezone
  Citiraj Poruku
Star 16-01-2018, 06:03 PM   #16115
alboy75
Junior

alboy75's Avatar

ID aktiviran: Apr 2010
Poruka: 293
alboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumualboy75 je postao mali Bog na forumu
alboy75 je offline

razne spodobe su "hodale" ovom zemljom, a mi dozivesmo da nazadni isprdak bude preCednik naseg kluba, i to onaj najljigaviji, najgori od najgorih poltrona...
ostojicu, jbm ti mater nazadnu i tebi i onom tvom preCedniku
  Citiraj Poruku
Star 16-01-2018, 06:10 PM   #16116
Shone
Grobar

Shone's Avatar

ID aktiviran: Jun 2007
Poruka: 922
Shone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumuShone je postao mali Bog na forumu
Shone je offline

Ovaj retard je stvarno vrhunac zlostavljanja nad navijacima Partizana.
Lik blago receno pokusava da nam proda price koje ni u vrticu Pcelica Maja ne bi prosle.
  Citiraj Poruku
Star 16-01-2018, 06:36 PM   #16117
SpejsNigrutin
Makedonče

SpejsNigrutin's Avatar

ID aktiviran: Apr 2007
Poruka: 4,297
SpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumu
SpejsNigrutin je offline

Citat:
Postoji li u Partizanu mesto za Gorana Grbovića ili Dudu Ivkovića kao savetnike? I jedan i drugi su osvedočeni Grobari.

- Gorana poznajem lično. On je živa enciklopedija košarke, ima dobre informacije, uvek realno razmišlja. Razmišljao sam da njega jurim za nekog savetnika. Imamo puno stvari koje moramo da rešimo, ali vratićemo se i na Grbu. On uvek iznosi svoj stav, i jako mi se dopada kao čovek.
Citat:
Duda?

- O Dudi Ivkoviću nemam nikakvo mišljenje, ne poznajem ga. On je skoro otišao u penziju, pa ne razmišljam o njemu.
Citat:
Ako vi nemate simpatiju prema Vučiću, zašto ne biste imali simpatiju prema nekom drugom pored njega? Prošlost ne mogu da brišem, nisam ja preko SNS došao u Partizan.
Vrh licemerstva!
Star 16-01-2018, 06:41 PM   #16118
nimante
Grobar

nimante's Avatar

ID aktiviran: May 2010
Poruka: 1,875
nimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumunimante je postao mali Bog na forumu
nimante je online

Ako ja dobro razumem, on zamera pristup po kojem je treneru data plata od 35.000 bez ikakve obaveze da osvoji titulu. E sad, ovaj je neprestano iz godine u godinu osvajao titule, ali svejedno, nije dobar princip da trener ne bude uslovljen. Pa jebeš mi mater, ovo đubre nema milimetar debljine na obrazu.

Za Dudu neću komentarisati, samo ću povratiti.

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
  Citiraj Poruku
Star 16-01-2018, 06:41 PM   #16119
grobar-do-groba
Grobar

grobar-do-groba's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 1,991
grobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumugrobar-do-groba je postao mali Bog na forumu
grobar-do-groba je online

Vrh licemerstva je kada kaže, kako ne voli čovića jer je autokrata, i tako vlada da se samo on pita, a onda o psihu sve najbolje. Mislim povraća mi se. Ovo je dno dna. Na šta je spao jedan veliki klub.
Star 16-01-2018, 06:42 PM   #16120
SpejsNigrutin
Makedonče

SpejsNigrutin's Avatar

ID aktiviran: Apr 2007
Poruka: 4,297
SpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumu
SpejsNigrutin je offline

Citat:
Duško Vujošević je, kao što ste i vi rekli, bio sve u klubu. To zna i on sam. On se, s jedne strane, postavlja kao najveći partizanovac, što ne sporim, ali ne možemo da se pravimo mutavi. Nije istina da su odluke donošene bez njegovog uticaja. Koliko je imao platu u CSKA? Partizan ne može da plaća 30-35.000 evra mesečno trenerima. Zapravo, može da plaća, ako plata opravda godišnje transfere. Jeste bilo i tad transfera, ali je trošeno više novca. Kako Partizan duguje 7.000.000 evra? Kad uzmete strukturu obaveza, vidite da su neke stvari rađene na silu. Klub je vođen na jedan način do 2010, a od 2010. naovamo je vođen katastrofalno. Deluje mi kao da su se po svaku cenu takmičili s Crvenom zvezdom, po svaku cenu da nju pobede, a nije važno da li ćemo da zadužimo klub za milion i po evra. Jasno je da svi želimo da pobedimo Zvezdu, to nam je u krvi. Ali, koliko to košta? Moramo da postavimo infrastrukturu, postavimo ekipu na svoje noge. Svaki dan vrše pritisak na mene zašto ne dovedemo centra, zašto ne dovedemo pleja... Možemo da dovedemo pojačanje koje nam odgovara. Gde postoji klub koji pet godina nije uzeo novac od transfera? A Partizan je najtrofejniji u Srbiji. Od Bogdana Bogdanovića naovamo sad ćemo prvi put uzeti pare.

sto je neko napisao na tviteru:

Citat:
Da nije bilo kretenskog aranžmana sa Marfin bankom i zavrtanja sponzora od strane Vučića, KKP bi sa produkcijom igrača (u jednom trenutku zajedno Leo, Bogi, Berta, Žo, Milutinov) bio na nekom minimalnom minusu sa titulom EL
Star 16-01-2018, 06:48 PM   #16121
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

Dr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumu
Dr Mo je online

To sa Marfin bankom je potpisao Dule, jer se naravno on pitao za sve, a sad svaljuje na druge

I to ima negde u tom smrdljivom tekstu.
Star 16-01-2018, 06:52 PM   #16122
Silvija Mizdrak
Grobar

Silvija Mizdrak's Avatar

ID aktiviran: Jun 2008
Poruka: 1,401
Silvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumu
Silvija Mizdrak je offline

To bi bilo isto kao da je kafe kuvarica potpisala, budalaština... Zna se čiji potpis, tj. funkcija, može da bude na bilo kom Ugovoru. Nisam pravnik ali logično razmišljam... Za citat sa Tvitera, naklon...
Star 16-01-2018, 06:56 PM   #16123
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

Dr Mo je online

Evo ga:

Citat:
Duško Vujošević je pre izvesnog vremena dao izjavu da je on u vreme vođenja kluba bio fokusiran samo na teren. Ipak, opšte je poznato da je u klubu bio "sve i svja". Kako je, po vašem mišljenju, bilo moguće da se napravi tako štetan ugovor za klub poput onog s Marfin bankom i kako gledate na to da Vujošević od svega toga pere ruke, a odgovornost prebacuje na Jocu Pavlovića i Danilovića?
Kakvo pitanje, sunce im
Star 16-01-2018, 07:18 PM   #16124
milance032
Grobarčina

milance032's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 2,272
milance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumu
milance032 je offline

Ja krenuo da citam i stao na prvoj recenici. Nemam ja zivaca za ovo prosipanje muda za bubrege.

sns bot, pravi produkt funkcionera ove izdrkane i zle stranke.
Star 16-01-2018, 07:21 PM   #16125
Sensei 014
Kaznena ekspedicija

Sensei 014's Avatar

ID aktiviran: Mar 2007
Poruka: 7,516
Sensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumuSensei 014 je postao mali Bog na forumu
Sensei 014 je offline

Ovaj Ostojic je kanta govana.
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon