Log In:

Rukomet, Odbojka, Vaterpolo, itd. Diskusije o ostalim sportskim klubovima Partizan ...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 15-04-2018, 07:16 PM   #7601
Marin
Grobar

ID aktiviran: Sep 2008
Poruka: 1,257
Marin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumuMarin je postao mali Bog na forumu
Marin je online
Uobičajeno

Bravo, ako ne mogu fudbaleri barem vi nam osvetlite obraz.
  Citiraj Poruku
Star 15-04-2018, 08:43 PM   #7602
ђедВук
Grobar

ђедВук's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 658
ђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumu
ђедВук je offline
Uobičajeno

Prepao me RotoShack juče, ja unezveren tražim rezultat,da bih tek posle ukapirao da se utakmica igra danas... Iskreno, nisam znao šta možemo očekivati, pogotovo posle remija sa Vojvodinom, a naročito onih vanterenskih igara oko Banjice i izbora novog predsednika VSS. Srećom, momci su na najbolji način reagovali...

Izgleda da ekipi kao pojačanje dosta znači i ovaj Mađar Dori koji nije igrao u LEN Ligi šampiona. Zapravo, i ne znam u kom trenutku je stigao na Banjicu... pokušao sam da pronađem neki podatak više o njemu, ali nisam uspeo... mislim da je mladi reprezentativac Mađarske...

Uzgred, nisu nam samo vaterpolisti danas osvetlali obraz... i ragbisti su!
Star 16-04-2018, 05:53 PM   #7603
Laze_PFC
Grobar

Laze_PFC's Avatar

ID aktiviran: Jun 2011
Poruka: 974
Laze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumu
Laze_PFC je offline
Uobičajeno

Bravo crno beli decaci davite prljave mutirane cigansture
  Citiraj Poruku
Star 16-04-2018, 10:26 PM   #7604
RotoShack
Legenda

RotoShack's Avatar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 3,860
RotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumu
RotoShack je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio ђедВук Pogledaj poruku
Prepao me RotoShack juče, ja unezveren tražim rezultat,da bih tek posle ukapirao da se utakmica igra danas... Iskreno, nisam znao šta možemo očekivati, pogotovo posle remija sa Vojvodinom, a naročito onih vanterenskih igara oko Banjice i izbora novog predsednika VSS. Srećom, momci su na najbolji način reagovali...

Izgleda da ekipi kao pojačanje dosta znači i ovaj Mađar Dori koji nije igrao u LEN Ligi šampiona. Zapravo, i ne znam u kom trenutku je stigao na Banjicu... pokušao sam da pronađem neki podatak više o njemu, ali nisam uspeo... mislim da je mladi reprezentativac Mađarske...

Uzgred, nisu nam samo vaterpolisti danas osvetlali obraz... i ragbisti su!
Ja te rezultate nasih klubova o kojima nema vijesti cekam preko rezultati.com a tamo je pisalo da ce biti tad. Garant su i pomjerili zbog derbija u fudbalu a glavno da smo ih dobili.

Nego, nista se ne prica u vezi sa bazenom? ZNa li ko desava li se sta?
Star 16-04-2018, 10:29 PM   #7605
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

Poruka: 3,774
Dr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumu
Dr Mo je online
Uobičajeno

RotoShack, napravio si pometnju, nema sad pravdanja

Čestitke momcima
Star 17-04-2018, 07:37 AM   #7606
Oplenac
Grobarčina

Oplenac's Avatar

Poruka: 2,081
Oplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumu
Oplenac je offline
Uobičajeno

Vidim ja da ce nas vaterpolo klub da najebe zestoko! Ovoliko karanje ciganke, i pored svih zala koja nam se desavaju, i pored truda drzave, grada...navika da jebes cigane se ne menja! Bravo momci, sta reci do svaka cast!
Star 17-04-2018, 12:08 PM   #7607
ђедВук
Grobar

ђедВук's Avatar

Poruka: 658
ђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumu
ђедВук je offline
Uobičajeno

Odjednom je u medijima neko zatišje oko Banjice... indikativno je da je cela priča dobila medijsku pažnju pred start domaćeg prvenstva...
Star 18-04-2018, 12:45 AM   #7608
tobacco
Grobar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 972
tobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumu
tobacco je offline
Uobičajeno

Ovog mutanta deljemo sa juniorima ako treba. Jebote ne mogu vise da povezem to njihovo mutirano sportsko drustvo.
  Citiraj Poruku
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon