Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Košarka » KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Košarka Diskusije o košarkaškom klubu...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 11-02-2018, 07:42 PM   #16226
ulaz "O"
Junior

ulaz "O"'s Avatar

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 240
ulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumu
ulaz "O" je online

Citat:
Originalnu poruku postavio cvetkobre Pogledaj poruku
Pocela "tiha" kampanja po stampi, Partizanu treba neko kao coki...ne znam u kom zecu lezi grm, ali mislim da polako prelaze na zavrsnu fazu unistenja.
U zecu, 'de nas lupe palicom po glavi, to ponovo jos jednom, obrnu nas na ledja da vide jel imamo jos malo kitice i jaja.
Kad utvrde da su/smo svi sns bezmudi i grbovici, dobicemo
- "maga novog covica",
-adresu negde oko Tosinog bunara,
- navijacemo za nesto iz npr.Kaludjerice
- boje ce nam biti belo crno
- imacemo jedno cetiri god.da se tesimo da nam je klub malo zamrznut, da nismo prvi koji su se prodali i da nije tako tesko stici u zele..Kaludjericu.
- govno sa pedigreom ce nam biti predsednik ( sada nije?) i od miloste cemo ga zvati "legenda".

.............
Sve slicnosti sa kurvom su slucajne i plod maste autora.
Tekst nije da uvredi nekoga, samo da skrena paznju.
ako onaj u hrvatskoj padne, polomi kljucnu kost i umre od sepse, nije zelja autora, samo splet okolnosti.
...........
Star 11-02-2018, 11:27 PM   #16227
Oplenac
Grobar

Oplenac's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 1,784
Oplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumu
Oplenac je offline

@ ulaz O,
Bravo za post, bravo!
Otprilike to nam se sprema.

Poslednji put promenio Oplenac : 11-02-2018 u 11:30 PM.
  Citiraj Poruku
Star 11-02-2018, 11:31 PM   #16228
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

Poruka: 3,521
Dr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumu
Dr Mo je online

Jedan od retkih iz junske klase koji nema "drugučije" mišljenje
Star 11-02-2018, 11:38 PM   #16229
Oplenac
Grobar

Oplenac's Avatar

Poruka: 1,784
Oplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumu
Oplenac je offline

kralju!
Ja bi dodao samo jos to, da je jedan od retkih iz junske klase koji je Partizanovac, ali pravi! Nije ih bilo puno u toj klasi.
Star 12-02-2018, 02:00 AM   #16230
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 1,217
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je offline

Tosinog bunara tu sam bio gotov.

Najjaci post u zadnje vrijeme.
  Citiraj Poruku
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon