Log In:

Intervju, mediji Intervju sa raznim Partizanovim sportistima ...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 16-02-2018, 12:05 PM   #3876
tobacco
Grobar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 821
tobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumu
tobacco je online

ali kakav je napredno ciganski pamflet onaj propali zurnal, to je za pricu... ni p od Partizana na portalu, a pisu o Dragani Pesic kako je podrzala psihopatu I Ognjenu Cancarevicu... uz to mrkela I pesic. I dobro je sto su propali
  Citiraj Poruku
Star 16-02-2018, 01:28 PM   #3877
RotoShack
Legenda

RotoShack's Avatar

Poruka: 3,787
RotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumu
RotoShack je offline

Hvala ti sto nam ovako postavljas intervjue koji treba da ostanu za istoriju. Moze da se skine, samo treba biti uporan i ostaviti da antivirus odradi svoje.
Star 16-02-2018, 02:02 PM   #3878
tobacco
Grobar

Poruka: 821
tobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumu
tobacco je online

nema na cemu, ja ne propustam nista vezano za Partizan, ako ima problem za skinuti recite gde da stavim, ne znam bas... I da, ako nesto
propustim slobodno recite, stavicu
  Citiraj Poruku
Star 16-02-2018, 10:37 PM   #3879
IzrazitiFavorit
Grobar

ID aktiviran: Mar 2007
Poruka: 1,091
IzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumuIzrazitiFavorit je postao mali Bog na forumu
IzrazitiFavorit je offline

Na pitanje ljudi da li ce se vratiti u Partizan, kaze da tim ljudima odgovara: zavisi za koga cete glasati.

Pa evo, da se jos jednom nacestitam majkama realnih, objektivnih sns- grobara, u usta ih jebala prva usta smrdije. Hrk pu!

Ma pusti Partizan, treba nam hleb? Aha, nek vas onda hrani onaj degenerik mitovima i legendama, i uzimajte plate od 250 evra u jebenim "stranim investicijama", pa s tim novcem nabavite jednu osminu kvadrata u Beogradu na vodi.
Star 17-02-2018, 02:38 AM   #3880
njacke
Grobar

njacke's Avatar

ID aktiviran: Oct 2009
Poruka: 1,402
njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline

Posle procitanog intervjua u NIN-u, jos jednom bih porucio Pekovicu - kurca se napusi, krme nezahvalno! I Predraze Sasa, takodje.
  Citiraj Poruku
Star 17-02-2018, 10:14 AM   #3881
Silvija Mizdrak
Grobar

Silvija Mizdrak's Avatar

ID aktiviran: Jun 2008
Poruka: 1,443
Silvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumuSilvija Mizdrak je postao mali Bog na forumu
Silvija Mizdrak je online

Ja sam odgledala, uvek sam više volela živu reč neg' pisano slovo, a kad je Dule u pitanju, to mi dođe pod obavezno, jer njegova reč i novinarsko pisanije retko kad imaju veze s vezom. Ali, kad je rekao, na pominjanje todorića - Partizan postaje muzej, čim drži takve eksponate... I u takvoj temi, iz njega vrca ironija, pokazatelj da je glava, i pored svih ubedjivanja da nije, ipak savršeno zdrava...
Star 17-02-2018, 11:01 PM   #3882
Oplenac
Grobar

Oplenac's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 1,784
Oplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumu
Oplenac je offline

Ja sad odgledah, cisto da se smirim...
Jebo te dan, minut ipo do poluvremena imas 12 razlike, oni mase sut, ali skok u napadu i daju kos, i do kraja poluvremena raspad sistema.
Jbt, svestan sam sta su nam drzava i izdajnici u klubu uradili, ali ne mogu da se naviknem na to sta smo postali, ne mogu.

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon