Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Košarka » KK Partizan 2017/18

Košarka Diskusije o košarkaškom klubu...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 06-12-2017, 01:04 AM   #1576
Laze_PFC
Grobar

Laze_PFC's Avatar

ID aktiviran: Jun 2011
Poruka: 808
Laze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumuLaze_PFC je postao mali Bog na forumu
Laze_PFC je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio STOOOLEEE Pogledaj poruku
Šta se čeka sa dovodjenjem zamene Samardu ?
Zar se jos nadas da ce ovi bezkicmenjaci na celu da dovede jos neki igrac ko bi mogao da nam unapredi igru?

To je to novi igrac mi ove sezone necemo videti.
Ali zasto taj pesimizam i negativnost opstali smo Tosa se toliko zrtvovao i dvaput nas spasavao.
Kad smo mogi da koliko toliko kompletiramo sastav sa dobrim centrom i krilnim centrom mi smo odlucili da ne nerviramo mutirane raspale cigane.
Hvala vucicu
Jer legla plata Todoricu?
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 01:51 AM   #1577
tobacco
Grobar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 658
tobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumu
tobacco je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio njacke Pogledaj poruku
Mi smo bivsi klub, kako god to surovo zvucalo.

Druga stvar je sto to vecina nece da prizna sebi, a ni drugima.
Netacno, mi nismo bivsi i nikad to necemo biti. Jedino pozitivno u celoj prici je sto smo zivi, sto imamo kontinuitet postojanja, tradicije i ponosa. Duga je stvar sto nismo tako dobri kao sto smo bili, ali to je na nama navijacima da se pomirimo sa trenutnim momentom da ne mozemo parirati timovima kojima smo mogli. Nadam se da ni to nece trajati predugo.

Bivsi su musavi mutanti, njima se klub ugasio 2011 godine i od tada navijaju za mutanta i drugi klub. Oni za vjeki vjekov nemaju klub i znaju to dobro. Ovo malo sto se jos batrgaju je zbog nekog visokog nivoa igre, videces sta znaci epski raspad prve godine bez EL. Sada jos lazu sebe jer je tim jak, ali cak ni musavac nece moci da svari da navija za prosecan fmp, iako su sposobni da progutaju gotovo sve.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 02:11 AM   #1578
Wolf
Junior

Wolf's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 132
Wolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumu
Wolf je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio tobacco Pogledaj poruku
Netacno, mi nismo bivsi i nikad to necemo biti. Jedino pozitivno u celoj prici je sto smo zivi, sto imamo kontinuitet postojanja, tradicije i ponosa. Duga je stvar sto nismo tako dobri kao sto smo bili, ali to je na nama navijacima da se pomirimo sa trenutnim momentom da ne mozemo parirati timovima kojima smo mogli. Nadam se da ni to nece trajati predugo.

Bivsi su musavi mutanti, njima se klub ugasio 2011 godine i od tada navijaju za mutanta i drugi klub. Oni za vjeki vjekov nemaju klub i znaju to dobro. Ovo malo sto se jos batrgaju je zbog nekog visokog nivoa igre, videces sta znaci epski raspad prve godine bez EL. Sada jos lazu sebe jer je tim jak, ali cak ni musavac nece moci da svari da navija za prosecan fmp, iako su sposobni da progutaju gotovo sve.
Bravo.
Mi smo jako ponosni i to je mozda i glavni razlog zasto nam sve ovo jako,jako tesko pada. Gladni smo pobjeda, uspjeha, trofeja. Mnoge stvari primjecujemo da nisu kako treba i to nas boli i kosta novih uspjeha i trofeja naseg KK. Tim je mlad i opet nas povrede ne stede ni ove sezone, na stranu makar na momenat trener, taktika, uprava. Mlad tim i jos povrede, ostalo je daleko od idealnog, ali i da jeste bilo bi dovoljno da nas poljulja iz temelja.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 02:15 AM   #1579
njacke
Grobar

njacke's Avatar

ID aktiviran: Oct 2009
Poruka: 1,310
njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline

Zabole mene za musave, mi smo bivsi jer smo se odrekli sebe. Odrekli smo se svog identiteta. Odrekli smo se svega sto je bilo vredno, sto je bilo istinski grobarsko i prihvatili da nam ljudski talog obitava u svim strukturama kluba. Odrekli smo se najboljeg medju nama, a oberucke prihvatili razne nikogovice, skupljace americkih dolara, kvazi hotelijere, priucene zanatlije, kockare i trenere iz srpske nacisticke stranke. Prihvatili smo da komentarisemo da li je bolji smrdljivi ciganski svat ili Djoko, da li je bolje sutirati u 5. sekundi napada ili ne igrati odbranu i da li je bolji fikus, kockar ili tuzibaba.

Mogu cigani jos sto puta da se ugase, mi ovakvi kakvi smo, nismo sposobni da budemo prvi sve da u ligi igraju samo 2 kluba.

Svaka cast vama kojima nije muka od svega ovoga.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 03:06 AM   #1580
tobacco
Grobar

tobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumu
tobacco je offline

Nisam se ja nicega odrekao, a verujem ni vecina grobara. Napravi razliku izmedju silom nametnutog i prihvacenog. Jebe se meni za ta govna, oni nisu iznad Partizana, neka oni imaju svoj zadatak sta treba da rade, sve ce to jednog dana doci na naplatu.

Ali dobro, ja kosarku pratim malo duze, pa znam i ovakve i onakve momente. Je li mi krivo sto napredni jasu i razaraju? Jeste. Jel mogu sta da uradim? Osim u svom mikrosvetu i okruzenju gde lajem na njih, ne mnogo. Podseti se izjave onog na koga se pozivas u postu - sve ce se ovo lane zvati.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 10:18 AM   #1581
SpejsNigrutin
Makedonče

SpejsNigrutin's Avatar

ID aktiviran: Apr 2007
Poruka: 4,199
SpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumu
SpejsNigrutin je offline

Citat:
Odvratna, ružna, defanzivna, gruba košarka sa što manje poena to je naša košarka i to je najbolja košarka na svetu. Da hoću da gledam šou, igranje petom, makazice i ostale pizdarije navijao bi za Lejkerse. Bravo Partizane! E.R.

Na danasnji dan pred 5 godina ovo je napisao jedan nas clan..
Deluje ko da je prosla vecnost od tada..
Star 06-12-2017, 10:58 AM   #1582
njacke
Grobar

njacke's Avatar

njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline

@tobacco

Klub se odrekao. A kad bi sve nametnuto morali prihvatiti, onda do mojega. Onda se ni ciganima ne bi imalo mnogo toga zameriti. Jbg, bilo im nametnuto.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 11:02 AM   #1583
MilKol
Grobar

MilKol's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 836
MilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumuMilKol je postao mali Bog na forumu
MilKol je offline

Sve se polako urusava. Navijace razumem sto ne dolaze i sta imaju da vide... Jedino što bih ja podržao je da se dodje napuni hala i od prvog minuta viče Muto odlazi pa sve do zadnjeg makar vodili 20 razlike...

Ionako jadan i tužan Partizan su dodatno pretvorili u cirkus dovodjenjem ovog šarlatana koji je sve ono što Partizan nikad nije bio niti treba da bude. Kod njega je sve nešto na foru. Izgleda da druženje sa političarima ostavlja traga pa sad i naš trener daje izjave koje liče na obećanja žvalavog...

Ova ekipa je da se razumemo go klinac. Ima više potencijala od prethodnih ali samo to... Mi nemamo 1 kompletnog košarkaša. Uzmite samo primer Vanje... Na svakoj utakmici pokaže kakav mu je pregled igre. Ko Stivi Vonder...

Crno nam se piše. Osvrćući se na mudru izreku o boljem sa lavom na čelu vojske magaraca nego obrnuto, jasno je da na našem pramcu mora stati neko sa karakterom da povuče sve u pravom smeru pa da vidimo kako mic po mic dolaze rezultati rada i krvavog treninga... A ne sa Mutom... Imam utisak da smo gori duplo nego pre mesec dana...
Star 06-12-2017, 11:08 AM   #1584
tobacco
Grobar

tobacco je offline

Citat:
@tobacco

Klub se odrekao. A kad bi sve nametnuto morali prihvatiti, onda do mojega. Onda se ni ciganima ne bi imalo mnogo toga zameriti. Jbg, bilo im nametnuto.
Kakva jebena sramota porediti musavce koji su podrzali gasenje spostvenog kluba sa nama.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 11:37 AM   #1585
njacke
Grobar

njacke's Avatar

njacke je offline

Ironija, tobacco, ironija.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 12:20 PM   #1586
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

Poruka: 1,087
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je offline

Partizan kakav ja pamtim nikad nije bio ljepota kosarke, bio je cista emocija jednog covjeka koji sada vise nije u klubu. Igraci su umijeli da prepoznaju to kod njega i da isto to probude u sebi, a navijaci su prepoznavali tu emociju kod igraca. Stvarao se iz godine u godinu jedan krug, trener-igraci-navijaci. Iz svega toga je ekipa pronalazila snagu da se bori i kad je sve izgledalo izgubljeno a mi navijaci da vjerujemo u cudo do posljedne sekunde. To je ono sto mi nedostaje.

Nas tim ove godine sasvim solidan i vjerovatno bolje selektovan nego prosle godine. Mi pricamo o tome da imamo 4-5 momaka koji su u razvoju (Vanja, Pecarski, Gavrilovic, Tanaskovic, Andric) kojima trener prije nego sto je sezona pocela kaze da nema sanse da budu u 4 ekipe i da ce se boriti za opstanak. Pored takvog trenera niko nece postati bolji igrac.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 12:30 PM   #1587
Kruna
Junior

Kruna's Avatar

ID aktiviran: Jun 2011
Poruka: 210
Kruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumuKruna je postao mali Bog na forumu
Kruna je offline

Gavrilović u razvoju? Do koje godine će se taj momak razvijati (u svakom smislu reči)? On sa 25 godina treba uveliko da je formiran, i kao igrač i kao čovek.
Slično važi i za Andrića koji ima jedno 5 profesionalnih sezona iza sebe i samo je godinu dana mlađi od Gavrilovića.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 01:23 PM   #1588
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

Poruka: 1,087
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je offline

Au ja mislio da je Gavrilovic mladji :O
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 02:03 PM   #1589
njacke
Grobar

njacke's Avatar

njacke je offline

Poenta mog upisa i mog ogorcenja, koje je @tobacco jednim delom pogresno protumacio, je da mozemo mi da imamo ne znam kakve igrace, ali dokle god pristupamo "poslu" na ovakav nacin, nacin koji ne prilici nama kao Partizanu, instuituciji kosarke, tu uspeha nema, niti ce ih biti.

Ovo sada nismo mi, ponasamo se i radimo isto kao cigani sto su radili pre koju godinu, a to smo mi prihvatili i to je samo od nas zavisilo da li cemo prihvatiti, bez obzira sto nam je nametnuto. Ko misli da nije tako, neka mi odgovori zbog cega su hale bile pune posle Duletovog teranja, zbog cega nijedna legenda Partizana nije digla glas otpora, zbog cega...? Hiljadu ovakvih pitanja mogu postaviti. Jel su nas okupirali? Jesu. Pa, sto nismo pustili njihove komesare da vode klub, da selektuju igrace, da ih treniraju i da njihovi sendvicari dolaze da prate taj klub? Zato sto nismo hteli da se zrtvujemo godinu, dve, pet? E, pa onda hvala lepo, sad cemo uzivati u plodovima svoj odluke. Za mene je ovo sada KK Partizan taman toliko koliko je to po PIB-u i maticnom broju. Sve ostalo veze sa pravim KK Partizan nema.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 02:44 PM   #1590
boksa
Legenda

boksa's Avatar

ID aktiviran: Oct 2006
Poruka: 3,152
boksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumuboksa je postao mali Bog na forumu
boksa je offline

Najveci problem u igri su Vanja i Andric, pre svega Vanja koji je skandalozan u svakom pogledu...odbrana, govor tela, umisljenost.
zato je steta sto Zagor nije dosao posto je i ovako u stagnaciji talentovaniji od cele spoljne linije jedno 3 puta.
naravno uzasno je i Muta sto je doveo Stevanovica, ciji roditelji verovatno placaju Muti u dzep.
u sustini igramo bez 2 i 3.

morace da dovode pojacanja ubrzo.
Star 06-12-2017, 02:46 PM   #1591
PFC_4ever
Grobar

PFC_4ever's Avatar

ID aktiviran: Oct 2007
Poruka: 1,224
PFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumuPFC_4ever je postao mali Bog na forumu
PFC_4ever je offline

Klasičan sns manipulator lažima. Stidim se što je on predsednik kluba koji volim. Stidim se i još nekih ljudi koji su tu u klubu... Žao mi je, prosto, a još više se stidim sebe što ne znam šta da uradim da promenim to, a još više mi je žao što smo nedovljno moćni, ili bar mislimo da jesmo.
  Citiraj Poruku
Star 06-12-2017, 11:44 PM   #1592
JasminaT
Legenda

JasminaT's Avatar

Poruka: 12,840
JasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumu
JasminaT je offline

Eeee, moj Partizane.....
Star 07-12-2017, 11:58 AM   #1593
Arsen Lupin
Junior

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 144
Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin Arsen Lupin
Arsen Lupin je offline

Na osnovu svega napisanog vraćam se na svoju konstataciju jos od letos uspeti necemo - propasti necemo (pod propascu mislim na gasenje kluba ), od trofeja i nekog uspeha u Evropi smo miljama daleko, ako nam je vec takva uloga data smatram da klub ima vise
puteva kojim bi mogli krenuti :

1) da se fokusira na nase mlađe kategorije i sa dugorocnim ugovorima (stipendijama) da ih vezemo za klub, sa ozbiljnim trenerom koji je spreman na rad sa klincima i bez rezultatskog pritiska, odnosno pravljenje ekipe za neki rezultata u skorijoj buducnosti - cena bi bila sredina aba lige, evropa fiba ls da se ne brukamo u ec dok ne bi klinci sazreli

2) strani kapital da uđe u klub sponzorstva tipa dogus grupe, odnosno klub prepustiti strancima i njihovom kapitalu ( dogus sam naveo kao primer.cini mi se da oni kk sibenik u regionu finansiraju) , nismo gotovo nikada dovoljno koristili nas marketing i to da je kk brend na ovim prostorima - cena mogucnost totalnog raspada i definitivnog gasenja pare ne donose rezultata i kada bi prestalo sponzorstvo odnosno interes stranaca sledio bi gasenje kluba

3) i treca solucija mada gotovo i nemoguca da se vrate neki davno zaboravljeni asovi i ponovo preuzmu klub. - o ceni necu da pricam jer je to i nemoguca varijanta za klub
  Citiraj Poruku
Star 07-12-2017, 01:21 PM   #1594
tobacco
Grobar

tobacco je offline

Svaki jak kosarkaski klub u Evropi ima politicku zaledjinu, bilo na regionalnom nivou, bilo na nivou vrha drzave. Formalno postoje privatni sponzori, ali svako ko misli da bi Dogus sponzorisao Fenerbahce bez Erdoganovog odobrenja ili da bi CSKA imao budzet bez podrske Kremlja je u gadnoj zabludi. Ponavljam, prihodi u kosarci su u gadnoj disproporciji sa platama igraca i kosarka u Evropi nije profitabilan sport. To je na prvom mestu krivica nesposobne Fibe i nikog drugog, za eroziju evropske kosarke Fiba je glavni i iskljucivi krivac.

Da ne duzim, nema rezultata dok su vodeci ljudi drzave protiv nas, tacka.
  Citiraj Poruku
Star 07-12-2017, 05:56 PM   #1595
njacke
Grobar

njacke's Avatar

njacke je offline

Tako je, apsolutno se slazem. Zasto onda igramo njihovu igru? Jel zato sto nam je lakse da uzivamo u samozavaravanju? Samo jos Zagorac da dodje i neka skocna 4/5 i skidamo cigane sa prvog mesta? Ili, da nije usla ona trojka Gudurica, dobili bismo ih u finalnoj seriji? Ili nesto trece? Jel to znaci da cemo, ako ovaj bude na vlasti 20 godina, svih 20 da mu gladimo jajca? I sve to uprokos istini koju si napisao u poslednjoj recenici?
  Citiraj Poruku
Star 07-12-2017, 06:23 PM   #1596
sprars
Početnik

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 29
sprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumusprars je postao mali Bog na forumu
sprars je offline

Ne, udelice nam jedne godine titulu i dati da budemo dobri a onda opet da nas sroza, prosto ce se igrati sa nama.. jedino resenje je da se promeni vlast i da dodje neka koja nece biti toliko ostrascena.... ni za njih a ne treba ni za nas. Duletu Tadic nije pomagao pa je ovaj pravio vanserijske rez!
  Citiraj Poruku
Star 07-12-2017, 06:24 PM   #1597
tobacco
Grobar

tobacco je offline

Citat:
Tako je, apsolutno se slazem. Zasto onda igramo njihovu igru? Jel zato sto nam je lakse da uzivamo u samozavaravanju? Samo jos Zagorac da dodje i neka skocna 4/5 i skidamo cigane sa prvog mesta? Ili, da nije usla ona trojka Gudurica, dobili bismo ih u finalnoj seriji? Ili nesto trece? Jel to znaci da cemo, ako ovaj bude na vlasti 20 godina, svih 20 da mu gladimo jajca? I sve to uprokos istini koju si napisao u poslednjoj recenici?
A sta bi ti hteo, ne kapiram?
  Citiraj Poruku
Star 08-12-2017, 12:25 PM   #1598
Wolf
Junior

Wolf's Avatar

Poruka: 132
Wolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumuWolf je postao mali Bog na forumu
Wolf je offline

http://kosarka.hotsport.rs/2017/12/0...treningu-foto/
Pise da je Vanja povrijedio skocni zglob.
  Citiraj Poruku
Star 08-12-2017, 04:41 PM   #1599
Vlad
Grobarčina

ID aktiviran: Jun 2012
Poruka: 4,754
Vlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumuVlad je postao mali Bog na forumu
Vlad je offline

Muta kako je krenulo tesko da ce docekati novu godinu kao trener Partizana.
Usli smo u seriju poraza,pojacanja ni na vidiku,a Cedevita dolazi.
  Citiraj Poruku
Star 08-12-2017, 05:15 PM   #1600
milance032
Grobarčina

milance032's Avatar

Poruka: 2,230
milance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumu
milance032 je offline

Cedeivita bi se dobila uz pun Pionir. Al nije partizanovac ovca, nece da ga mazu govnima razni limari.

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon