Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Fudbal ... » Zimska Radio Mileva 2017

Fudbal ... Diskusije o fudbalu i FK Partizan ...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star Danas, 09:46 PM   #8601
milance032
Grobarčina

milance032's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 2,272
milance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumumilance032 je postao mali Bog na forumu
milance032 je offline

Ne zaboravi da je to uredjena zemlja, pruza mir i spokoj. Dobro organizovan klub i Liga koja stremi top 6 ligama Evrope.

Salu na stranu. Nama je zamena za Evija preko potrebna. Od tog transfera i tog igraca u mnogome odredjujemo kako cemo izgledati na prolece i sledece sezone.

Stojke - Raca - Bambi - spic ???
Svaka linija tima osim pozadi je pokrivena ozbiljnim igracima ako Patrovic dodje.

Zadnji vezni je prioritet, a svakako ce nam i jedan spic trebati. Otisao ili ostao Tava.
Star Danas, 09:56 PM   #8602
Luka-70-
Grobar

Luka-70-'s Avatar

ID aktiviran: Aug 2011
Poruka: 996
Luka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumuLuka-70- je postao mali Bog na forumu
Luka-70- je online

Nama nedostaju samo levi i desni bek, dva zadnja vezna, pojacanja na krilima posto Bambi i Jankovic nemaju zamene, a i spic. Jesam spomenuo stopera? Mislim, jebes to, bitno je da se vide obrisi sistema.
  Citiraj Poruku
Star Danas, 09:58 PM   #8603
La Zic
Grobar

La Zic's Avatar

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 667
La Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumu
La Zic je online

Kraj jedne ere: Došli za 350.000, osvojili duplu krunu, doneli Partizanu 12.200.000 evra

http://www.mozzartsport.com/vesti/kr...00-evra/191121

Bravo Iglice,napravio si pare doneo titule.Steta sto nisi nastavio tako nego nam dovodis Urosevice,Ozegovice i druge sekundarce.
Nadam se da ste pare potrosili u veselju kad ih vec niste potrosili u pojacanja.Ah da izvin'te potrosili ste u kapije.
  Citiraj Poruku
Star Danas, 10:21 PM   #8604
akiopaki
Partizanovac

akiopaki's Avatar

ID aktiviran: Dec 2007
Poruka: 2,773
akiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumuakiopaki je postao mali Bog na forumu
akiopaki je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio zoran.pfc Pogledaj poruku
Kad reče Kleo,gde si sad sunce ti jebem.
У неком португалском друголигашу, заборавио сам име клуба. Дао је и гол против Спортинга у Купу пре пар недеља, то су изгубили 3:1.
  Citiraj Poruku
Star Danas, 10:27 PM   #8605
Aco-Berane
Grobar

ID aktiviran: Apr 2009
Poruka: 945
Aco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumuAco-Berane je postao mali Bog na forumu
Aco-Berane je offline

Nevjerovatan je bezobrazluk Ilieva, Djukica, Vazure i kompanije. Mjesec i vise dana od zavrsetka jesenje polusezone, tim ne da nije pojacan, nego je oslabljen.
Na drugoj strani rival se dodatno pojacava iako je i do sada bio bar za 30% jaci od nas. Skandalozno!
  Citiraj Poruku
Star Danas, 10:48 PM   #8606
Virke
Grobar

Virke's Avatar

ID aktiviran: Jan 2016
Poruka: 778
Virke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumu
Virke je offline

Čekamo zamenu za Evertona, a još ni zamenu za Đurđevića nismo dočekali

Ono što je hitno i najbitnije: dva zadnja vezna, jedno krilo za rotaciju, i špic! Sa bekovima bi se snašli još ovu polusezonu, kako smo i do sad...
Dakle, npr. Raća, Zdjelar, Dražić i špic poput Gohou-a - to su neke želje, uz to da može neki dobar stranac na navedenim pozicijama pre svega, možda na nekoj drugoj poziciji, ali sve ispod toga je katastrofa.

Ipak, imam utisak da već predugo prizivamo Raću i Zdjelara, dakle teško da će biti nešto od toga, sve me podseća na slučaj Zagorca i KK...

Ranije sam imao običaj da kažem "nadam se da Ivica zna šta radi", a sad se nadam da uopšte nešto radi!
Star Danas, 10:53 PM   #8607
Tomic11
Grobar

Tomic11's Avatar

ID aktiviran: Apr 2016
Poruka: 1,553
Tomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumu
Tomic11 je online

Izgleda da jos niko ne shvata da smo mi i Evropu prepustili, pogorovu kad ode Tawamba.

Mi nemamo pravo na toliko izmena koliko je nama igraca otislo.
Star Danas, 11:00 PM   #8608
Virke
Grobar

Virke's Avatar

ID aktiviran: Jan 2016
Poruka: 778
Virke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumu
Virke je offline

Meni lično je LE od sada ionako sekundarno takmičenje, šta uradimo - uradimo, i to je to. Naša liga me mnogo više zanima.

Definitivno nećemo moći da pokrijemo sve odlaske, to je jasno, jer možemo tri igrača da prijavimo.
Mislim da ni Đukić, ni Ivica, niko o tome i ne razmišlja, već će odlučiti kad se sve završi koga prijaviti, koga ne, ako uopšte dovedemo više od tri igrača! Ništa me ne bi iznenadilo...
Star Danas, 11:00 PM   #8609
fkloznica
Legenda

fkloznica's Avatar

ID aktiviran: Apr 2008
Poruka: 4,044
fkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumufkloznica je postao mali Bog na forumu
fkloznica je online

naravno da smo je prepustili.. pederima u upravi plzen je došao kao šlag na tortu, ekipa od koje ne možemo da igubimo oba meča sa velikom razlikom makar igrali i sa juniorima. Njihova narkomanska strategija je jasna, uzeti pare napuniti kasu sns pred izbore, dva sitna poraza od plzena i to je to.
Da je lupam ispao neki tamo Dortmund ne bi prodali ni jednog igrača jer bi se plašili dve petarde u dva meča i pot razvlačenja po medijima i gneva navijača.
namazana je to stoka..
Star Danas, 11:19 PM   #8610
IN 10
Grobar

IN 10's Avatar

ID aktiviran: Apr 2008
Poruka: 1,375
IN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumuIN 10 je postao mali Bog na forumu
IN 10 je online

Citat:
Originalnu poruku postavio Tomic11 Pogledaj poruku
Izgleda da jos niko ne shvata da smo mi i Evropu prepustili, pogorovu kad ode Tawamba.

Mi nemamo pravo na toliko izmena koliko je nama igraca otislo.
Mi smo jedini klub u istoriji fudbala koji sprema tim za kvalifikacije evropskog takmicenja na ustrb osmine finala tog istog takmicenja

Cak je i mentol pantic pukusao da im objasni kakvu priliku imamo, ali ne...Oni ce da rasprodaju sve sto valja, sta fali sto mozemo prijaviti samo tri igraca, bitno je da se tim uigrava za sledece kvalifikacije. Ne smeta nam ni da igraci stignu zadnji dan prelaznog roka, do ljeta ce uci u sistem.
Star Danas, 11:29 PM   #8611
diego_armando
Legenda

diego_armando's Avatar

ID aktiviran: Aug 2008
Poruka: 4,098
diego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumudiego_armando je postao mali Bog na forumu
diego_armando je online

dakle, za sada duplo golo.
izgubili motor tima, zamene jos uvek nema.
doveli jos jednog levog beka iz jsl pustinje.

ima fore do 31 januara. uigrace se ti koji dodju...aha.
Star Danas, 11:33 PM   #8612
La Zic
Grobar

La Zic's Avatar

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 667
La Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumu
La Zic je online

Ma nemojte tako...cekamo poslednji dan prelaznog roka da dovedemo NIKOGA.
Najveca prevara od uprave ikada.milione su uzeli,nista ne ulazu.Ovaj prolaz u Europa League ce nam na nos izaci,jer se oni kroz njega peru kako rade dobar posao,a realnost je da su nas za 6 meseci unakazili.Ja mislim da nema 3 igraca da je ostalo od tima koji je prosle sezone uzeo duplu krunu.Sramota.Sada dodatno unistavaju ovaj tim i na taj nacin ciganima daju laganica titulu.gurbeti dovode,pojacavaju se,sve sto valja po Srbiji pokupe,unovce.Ovi slepci se ni ne oglasavaju,samo rasprodaju i otpustaju.Prosto se pitam da li je moguce da su veci lopovi od Terzica??? delovalo mi je neverovatno...sada sam u dilemi zestokoj.
  Citiraj Poruku
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon