Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Košarka » KK Partizan 2017/18

Košarka Diskusije o košarkaškom klubu...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 19-04-2018, 08:46 PM   #2626
Tomic11
Grobar

Tomic11's Avatar

ID aktiviran: Apr 2016
Poruka: 1,978
Tomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumu
Tomic11 je offline
Uobičajeno

31 poen primljen u 2/4

Jeboteled
Star 19-04-2018, 08:51 PM   #2627
mvp
Grobar

mvp's Avatar

ID aktiviran: Sep 2006
Poruka: 989
mvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumumvp je postao mali Bog na forumu
mvp je offline
Uobičajeno

Muto vrati se
Ovaj Amida skace do vrha pionira.Sa Bandzom bice paklen tandem u skoku i reket smo zatvorili.Gos samo neka baca lopte na visinu od 4 metra i resili smo napad .Odbrana uzas od kad je usao Djoko,Miha,pa i Gagic.Start + 20 za 4 minuta,onda krenuo Miha da briljira promenom iza ledja i svojim "odgovorom" na presing vojvodine gde ne moze cistu loptu da uhvati...
  Citiraj Poruku
Star 19-04-2018, 09:00 PM   #2628
Tomic11
Grobar

Tomic11's Avatar

ID aktiviran: Apr 2016
Poruka: 1,978
Tomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumu
Tomic11 je offline
Uobičajeno

Pa to, odigrali vrlo dobro 1/4 i onda pomracenje uma Andrica i par puta Pecarskog, Gagica i Sanija...

Nije ovo nase pravo lice naravno, bice lepo na kraju ove sezone kad osvojimo KLS.
Star 19-04-2018, 09:49 PM   #2629
_Shone_
Grobar

_Shone_'s Avatar

ID aktiviran: Jun 2011
Poruka: 843
_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu_Shone_ je postao mali Bog na forumu
_Shone_ je offline
Uobičajeno

Prva utakmica posle duze pauze pa je ovako i ocekivano donekle. Slobodan Jovanovic dobro iskorsitio minutazu i lepo se pokazao ovoj utakmici. Andric bolje da ne komentarisem i pored 9 poena dosta gresaka. Sani me malo neprijatno iznendadio od njega se ocekuje mnogo vise. Brajma dosta pokazao za kratko vreme na parketu ali zbog kvaliteta protivnickih centara ne bih jos da ga mnogo hvalim. Marko Pecarski double double ucinak sto me raduje.
Star 19-04-2018, 10:53 PM   #2630
Milos
Junior

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 467
Milos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumuMilos je postao mali Bog na forumu
Milos je offline
Uobičajeno

Videlo se u prijateljskim,pricam samo za ovu ustvari u Kg protiv Mege koju sam uzivo gledao,a i za ovu danas,mi ne gradimo skok(vise se gradi na nekom ulicnom basketu) nego ono skacu i oni i mi pa ko uhvati loptu. Ako se tako bude nastavilo i u ozbiljnim utakmicama masakrirace nas i Mega a da ne pricam o ciganskim panterima. Kapiram i da nasi znaju da su ove Kls ekipe smesne pa verujem da su se malo opustili,ali bolje da ovo shvate kao uigravanje a ne odradjivanje posla. Nadam se da ce se motivisati na vreme. Brajmi fale kilogrami,sudije ce ga ubiti faulovima protiv svake ekipe sa kilogramima ispod kosa. Salic nek odradi jos ovih mesec i po pa da se lepo rastajemo.

I da molimo Lukovica da se vrati za sledecu sezonu,imamo najjaci argument njegov omiljen grad i klub, posebno grad
  Citiraj Poruku
Star 19-04-2018, 11:11 PM   #2631
ZliGli
Junior

ZliGli's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 381
ZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumuZliGli je postao mali Bog na forumu
ZliGli je offline
Uobičajeno

Ma jesu li to lale opalile 37 puta za 3p ...?
Miha dribler pobedio.. bravo za bodove.
Star 19-04-2018, 11:29 PM   #2632
Krki PFC
Grobar

Krki PFC's Avatar

ID aktiviran: Jul 2010
Poruka: 992
Krki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumuKrki PFC je postao mali Bog na forumu
Krki PFC je offline
Uobičajeno

Novi crnja je top, atleta.
  Citiraj Poruku
Star 19-04-2018, 11:48 PM   #2633
ђедВук
Grobar

ђедВук's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 658
ђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumu
ђедВук je offline
Uobičajeno

Izveštaji u medijima uglavnom pominju da nisu igrali Novica, Von i Čakarević... niko više i ne pominje Obrada?
Star Juče, 12:12 AM   #2634
perko_PFC
Junior

perko_PFC's Avatar

ID aktiviran: Jun 2011
Poruka: 404
perko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumuperko_PFC je postao mali Bog na forumu
perko_PFC je offline
Uobičajeno

Obrad bio u Gacku, imao neku svadbu...

Predpostavljam da se Novica odmara i stedi za limnke, ali sta je u pitanju sa Vonom? I otkud mali Sloba, ja sam njega skroz zaboravio...
Nama sad fali sto vise tezih i jacih protivnika, da se ekipa sto bolje uigra...nazalost prije finala mi toga necemo imati.
Predstoji vraski tezak posao za Nenada Canka u sledecem periodu. Nadam se da ce uspjeti da se izbori sa svim problemima oko uigravenjem ekipe, ali i najvise sa raznoraznim podmetacinama i pritiscima od strane otrovnog patuljka...pa da se opet radujemo kao i kupu R.Koraca!
Da se vrati titula tamo gdje joj je i mjesto!!!
  Citiraj Poruku
Star Juče, 12:44 AM   #2635
system
Junior

system's Avatar

ID aktiviran: Sep 2008
Poruka: 229
system je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumusystem je postao mali Bog na forumu
system je online
Uobičajeno

Ocekivana pobeda i ocekivana igra posle pauze. Andric mucenik ne moze ni protiv Vojvodine da igra.Ovaj novi centar sem skoka nema nista drugo sto se tice kosarkaskog umeca, nadam se da ce me razuveriti.
Star Juče, 05:32 AM   #2636
H.U.D.
Grobar

H.U.D.'s Avatar

ID aktiviran: Jun 2012
Poruka: 571
H.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumu
H.U.D. je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio perko_PFC Pogledaj poruku
.........................
Predpostavljam da se Novica odmara i stedi za limnke, ali sta je u pitanju sa Vonom? I otkud mali Sloba, ja sam njega skroz zaboravio...
.........................................
loše preTpostavljaš, rekao Tegi večeras šta je sa ovim trojcem koji se nije skidao a neće ni u nedelju protiv FMP 2:
Novica ima problem sa ( skočnim) zglobom, Von sa leđima a Čakarević sa primicačem

inače, posle 20 razlike u prvoj polovini prve četvrtine, na tribinama je bilo ( pretežno) opušteno, delovalo je kao da Čanak rotira da odmori i isproba neke varijante, bilo je tu zanimljivih petorki..
ali ljudi, količina gluposti koje naši igrači prave
opet, mislim da se nešto od toga može opravdati ovim "restartom" sezone, i pripremnim periodom u sred iste.. neki igrači ( kao, recimo, Sani) deluju baaaš usporeno, neki ( kao Đoko) "umiru" na terenu posle 3 trčanja odbrana/napad..
ali da se ovako ne zagrađuje i da nam ovi od prosečno metar i 90 uzmu toliko skokova u napadu, to ne sme da se dozvoljava
sa Sijem i Brajmom moramo da zatvorimo reket, makar i ne zagradili..
potonji se, inače, upisao za nadimak "point-per-minute man", 12 poena za 13 minuta, i još 9 skokova i 2 blokade.. za prvi utisak solidno, videćemo dalje protiv jačih protivnika

i da , da ne zaboravim, za malog Slobu na dobro iskorišćenim minutima

Citiraj Poruku
Star Juče, 08:41 AM   #2637
SpejsNigrutin
Makedonče

SpejsNigrutin's Avatar

ID aktiviran: Apr 2007
Poruka: 4,511
SpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumu
SpejsNigrutin je offline
Uobičajeno

Meni je juce strim bio jako los i jedva sam mogo da pohvatam ko je koji igrac..

Recite mi ko je gubio lopte kad su nas pritisli u drugoj cetvrtini? Sloba, Andric, Sani??
Star Juče, 10:24 AM   #2638
trivunelli
Junior

trivunelli's Avatar

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 261
trivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumu
trivunelli je offline
Uobičajeno

Ocekivao sam 3-3500 hiljade dusa na utakmici jer sam mislio da su se ljudi uzeleli kosarke kao i ja, kad ono medjutim. Zao mi je sto Brajma nije igrao vise, ima raspon ruku, to je nerealno, Mihajlo Andric je decko u debaklu, dok se kod Aranitovica vidi da moze mnogo, ali ima neku blokadu, promasio jedan sut i vec ga strah da uzme drugi. Kako je pocelo, ocekivao sam 50 razlike ali bolje da FMP u nedelju izujemo posteno nego da smo se sinoc izivljavali.
  Citiraj Poruku
Star Juče, 12:00 PM   #2639
Mare grobar
Grobar

Mare grobar's Avatar

Poruka: 1,433
Mare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumu
Mare grobar je online
Uobičajeno

Aranitovicu fali samopouzdanje, sto je sasvim normalno uzimajuci u obzir kakve dve povrede je imao.Decko je veliki potencijal, i da je imao samo povredu manje, sigurno ne bi igrao kod nas.Ako uspe nekako da izadje iz te psihicke blokade bice vrhunski kosarkas.

Imamo pristojan tim, malo vise sto se tice fizike, a malo manje u pogledu suterskih sposobnosti.
Tacno je i to da nam fali jakih utakmica, ali ne samo jakih, vec i takmicarskih, jer smo dugo bili na pauzi.
Nadam se da ce to sve biti dobro, mada ako dodje do eventualnog finala sa frankestajnom, bicemo svedoci kradje ep;skih razmera, to je vec sada gotovo sigurno.

Jel zna neko da li Vanji ove godine istice ugovor, ili ima jos godinu dana ugovora?
Star Juče, 12:04 PM   #2640
Urije
Grobar

Urije's Avatar

ID aktiviran: May 2010
Poruka: 763
Urije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumuUrije je postao mali Bog na forumu
Urije je offline
Uobičajeno

Vanji istice ugovor na kraju sezone.
  Citiraj Poruku
Star Juče, 12:16 PM   #2641
Mare grobar
Grobar

Mare grobar's Avatar

Poruka: 1,433
Mare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumu
Mare grobar je online
Uobičajeno

Hvala @Urije.

Znaci nemamo igraca za koga bi mogli prodajom da uzmemo neki pristojan novac, vec ce nam sve oci biti uprte u marlija i njegove preduzetnicke sposobnosti.
Star Juče, 01:50 PM   #2642
Goran Tomić
Kralj fanzina

Goran Tomić's Avatar

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 3,041
Goran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumu
Goran Tomić je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio perko_PFC Pogledaj poruku
...
...pa da se opet radujemo kao i kupu R.Koraca!
Da se vrati titula tamo gdje joj je i mjesto!!!
Eeee...to se i ja nadam...

Nego, podseti me ovo oko Kupa Radivoja Koraća na nešto...jeste mala digresija, ali ne trpim nelogičnost tamo gde ne treba da je bude...

Da ne uvredim nikoga, niti uspomenu na Žućka, ali brate mili, Kup Radivoja Koraća bio je evropsko takmičenje (dođe mu nešto kao nekadašni Kup UEFA u fudbalu), a posle se više nije tako zvalo, ali neko se ,,našao pametan,, pa domaćem Kupu dao isto ime koje je imao i taj evropski kup...
I sad kad treba da navedeš koliko neki klub, npr. naš Partizan ima osvojenih Kupova Radivoja Koraća, onda treba da razdvajaš koliko ima ,,onih,, a koliko ,,ovih,, - a pod istim su imenom...
Totalna nebuloza.
Star Juče, 02:36 PM   #2643
kuki
Grobarčina

kuki's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 2,233
kuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumukuki je postao mali Bog na forumu
kuki je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio Mare grobar Pogledaj poruku
Hvala @Urije.

Znaci nemamo igraca za koga bi mogli prodajom da uzmemo neki pristojan novac, vec ce nam sve oci biti uprte u marlija i njegove preduzetnicke sposobnosti.

Godine koje su bacene u Tosin bunar.
Da smo bar furali klince od prve godine tog njihovog cuvenog reseta. Serem im se u takav reset bez ikakvog plana.

Poslednji put promenio kuki : Juče u 02:38 PM.
  Citiraj Poruku
Star Juče, 06:48 PM   #2644
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 1,303
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je offline
Uobičajeno

Ok utakmica. Znalo se i prije ko moze a ko ne moze da igra dobru kosarku.

Amida ostavio dobar utisak. Ima tu ludacku energiju u sebi i volju za pisanjem po protivnicima. To je uvijek dobar znak.
  Citiraj Poruku
Star Juče, 11:17 PM   #2645
zoran.pfc
Grobar

zoran.pfc's Avatar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 1,270
zoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumuzoran.pfc je postao mali Bog na forumu
zoran.pfc je offline
Uobičajeno

Novica ubica
Čovek ladno hteo da prebije Jokića i Lukovića,prvog što mu je proturio loptu kroz noge,drugog što ga uvek dobijao 1 na 1.
  Citiraj Poruku
Star Danas, 05:51 AM   #2646
H.U.D.
Grobar

H.U.D.'s Avatar

ID aktiviran: Jun 2012
Poruka: 571
H.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumu
H.U.D. je offline
Uobičajeno

a prodaja NWG-a, možda čak i direktno u NBA?
ovi komentatori pričaju da su u više navrata dolazili iz Jute da ga gledaju..
nije da bih voleo to, ali je realno da se to desi jer, ako ne grešim, on ima ugovor još godinu dana..
  Citiraj Poruku
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon