Log In:

Intervju, mediji Intervju sa raznim Partizanovim sportistima ...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 21-03-2018, 05:10 PM   #3976
Oplenac
Grobarčina

Oplenac's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 2,081
Oplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumu
Oplenac je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio Rub Izuzev Pogledaj poruku
Ludi Milojko, derbi:''Na teren izlaze igrači Partizana, a evo i naših!''
SP Meksiko 86...u igru ulazi iskusni Minutes...
Izmena se obavila u 86 minutu (86 minutes), nije mogao da vidi broj igraca koji je usao, i napravi legendarni gaf...mada, mozda se napio tekile
Star 21-03-2018, 05:24 PM   #3977
Rade
Grobar

Rade's Avatar

ID aktiviran: Mar 2010
Poruka: 710
Rade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumuRade je postao mali Bog na forumu
Rade je offline
Uobičajeno

Spanska liga. Cambio- Entra-Sale

Evo ih Entra i Sale, izgleda da su braca.
  Citiraj Poruku
Star 21-03-2018, 05:33 PM   #3978
Mare grobar
Grobar

Mare grobar's Avatar

Poruka: 1,433
Mare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumu
Mare grobar je offline
Uobičajeno

Svi su oni male mace, za neprikosnovenog Dobrosava Gajica.
Covek mi je svojim prenosima ulepsao mladost.

Evropsko prvenstvo u basketu, igra Izrael protiv Spanije, kaze Dobrosav, a evo sada se bude i navijaci Brazila.
On kada se baci u trans, bukvalno zaboravi o cemu je poceo da prica, ko i zasto igra, jednostavno ga misao odnese ko zna gde.

A svi su imali naravno svoje odvale, ali i stil po kome su bili prepoznatljivi.

Dragan Nikitovic-Paspalj sutira u stilu kupus gleda, meso vadi
Zvonko Mihajlovski-Dragan Ciric igra na tankoj zici virtuoznosti.
Star 21-03-2018, 05:42 PM   #3979
Rub Izuzev
Grobar

Rub Izuzev's Avatar

ID aktiviran: Nov 2012
Poruka: 1,639
Rub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumuRub Izuzev je postao mali Bog na forumu
Rub Izuzev je online
Uobičajeno

^Dragan Ćirić, igrač duge kose, ali velikih mogućnosti. Mihajlovski, naravno.
Star 21-03-2018, 07:10 PM   #3980
Oplenac
Grobarčina

Oplenac's Avatar

Poruka: 2,081
Oplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumu
Oplenac je offline
Uobičajeno

Hahaha...
Ali...Zvonko...na stadionu Partizana je 50000 gledalaca, zamislite 100000 dlanova/ruku!
Star 21-03-2018, 07:27 PM   #3981
Tomic11
Grobar

Tomic11's Avatar

ID aktiviran: Apr 2016
Poruka: 1,978
Tomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumuTomic11 je postao mali Bog na forumu
Tomic11 je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio JasminaT Pogledaj poruku
Komentatori i ne treba javno da ispoljavaju svoju naklonost.

Naravo, druga je stvar ako je tako koncipiran prenos, kao onda kada su na bivšoj Foks televiziji čini mi se, derbi prenosili jedan naš i jedan musav...

Slazem se, ali je mnogo lepse gledati utakmicu kada se komentator uzivi u istu. Inace ja mogu zivot dati da onaj nije bio nas, skoro da je zaplakao od muke kad su Dijara i Kleo dali golove.

Opet ne valja ni ovo sto nece da kaze da je penal iako je vise nego ocigledno da jeste, vredja inteligenciju to.
Star 21-03-2018, 07:34 PM   #3982
GrobarPFC
DeFaktoUmjetnik

GrobarPFC's Avatar

ID aktiviran: May 2007
Poruka: 3,665
GrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumu
GrobarPFC je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio Mare grobar Pogledaj poruku
Svi su oni male mace, za neprikosnovenog Dobrosava Gajica.
Covek mi je svojim prenosima ulepsao mladost.

Evropsko prvenstvo u basketu, igra Izrael protiv Spanije, kaze Dobrosav, a evo sada se bude i navijaci Brazila.
On kada se baci u trans, bukvalno zaboravi o cemu je poceo da prica, ko i zasto igra, jednostavno ga misao odnese ko zna gde.

A svi su imali naravno svoje odvale, ali i stil po kome su bili prepoznatljivi.

Dragan Nikitovic-Paspalj sutira u stilu kupus gleda, meso vadi
Zvonko Mihajlovski-Dragan Ciric igra na tankoj zici virtuoznosti.
Dobrosav car

https://youtu.be/C_5KfIGLCLw
Star 21-03-2018, 11:30 PM   #3983
idio hroma
Izopačena Partizanština

idio hroma's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 2,705
idio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumuidio hroma je postao mali Bog na forumu
idio hroma je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio JasminaT Pogledaj poruku
Strajnić je ciganštura smrdljiva.
Dugo su ga u klubu "vucarali" kao neku taliju iako je smrdljiv i to samo zbog onog Njukastla... ali preterao je pa sad zato sve naše utakmice prenosi isključivo iz studija.. više ne ide sa klubom.. koliko ja znam.

Što se medija tiče, ne postoje veći Grobari od onih koji rade u RTSu na Košutnjaku, na prijavnici
pa Strajnic nisam siguran da je ikada bio sa klubom. U Njukaslu je pukao prenos Nedeljku Kovinjalu koliko se secam, pa se javio Strajnic iz Bg.

I ja imam informacije da je ciganin, ali kad nas prenosi, mislim da navija za nas.

Ja od kako pratim sport (ako ne racunam Tegija koji ne prenosi nista), mi naseg iskrenog komentatora, a pogotovu neku dileju kakve su kod njih svi, nismo imali. onaj mijajlovic, ili mihaljevic, ne mogu da se setim, kratko je nesto prenosio je partizanovac. sedeo sam sa njegovom zenom na nekom racunovodstvenom ispitu 2008.i prepisivao od nje pa mi rekla da je bas nas, ali muda su mu od paucine, pa se ne istice.
  Citiraj Poruku
Star 22-03-2018, 02:14 AM   #3984
njacke
Grobar

njacke's Avatar

ID aktiviran: Oct 2009
Poruka: 1,517
njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline
Uobičajeno

Vladanko Stojakovic, pokoj mu dusi, jeste bio cigan, ali spominjati njega u istom paketu sa olosem poput Pantica, Andrijasevica i njima slicnim, je greh. Covek je bio majstor svog zanata, boem, pijanac, sta god, ali taj ko kaze da tih godina nije uzivao u njegovim prenosima, ili laze ili je gluv.
Zvonko Mihajlovski jeste igrao za nas hokej, ali 98,7% sam siguran da nije nas navijac, nego ciganjski.
Milan Andjic je za mene bio olicenje pravog radio reportera. Pokojni Jordan Ivanovic takodje. Bez obzira sto je Andjic veliki navijac Partizana, a za Jordana nisam siguran, mislim da je pripadao suprotnom taboru. Ima ih jos nekoliko koji, bez obzira na pristrasnost, mogu da se zovu komentatorima, tj. reporterima, a slusati Kovinjala, Strajnica i slicne je kazna za usi.
  Citiraj Poruku
Star 22-03-2018, 02:33 AM   #3985
Goran Tomić
Kralj fanzina

Goran Tomić's Avatar

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 3,041
Goran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumu
Goran Tomić je offline
Uobičajeno

Vladanko je voleo da ,,cugne,, pa smo, kad na TV-u kažu da imaju ,,smetnje na vezama,, te će prenos vršiti iz studija, dok se veze ne uspostave, uvek govorili, garant se Vladanko negde u tom inostranstvu napio, pa ne može ni da nađe stadion...
I...evo ga, obično početkom drugog poluvremena, prvo ga čuješ kašlje, hrkće, guta, pa počne i da prenosi...
Sledeći put, opet inostranstvo, opet ,,smetnje na vezama,, i opet Vladanko!

Pokoj mu duši, jeste bio alkos, jeste navijao za Zvezdu (povremeno se oduševljavajući i Partizanom), jeste da nekad nije ni video šta prenosi, a ko zna, možda čovek i nije baš uvek bio pijan, nego su veze zaista bile u prekidu (?), ali toliko nas je puta nasmejao, da mu svi dugujemo zahvalnost!
A i imao je ,,šmeka,, za taj prenos, onako sporo, alkoholičarski, grub glas, IIIIII, DAA VIDDIIIMOOO, pa dok pročita sastav tima, prođe pola utakmice...

Ali, tek biser kad nije ni video da je naša reprezentacija primila gol, nego...
Ha, ha, pa ko nije dosad ovo video i čuo, pa ovo je obavezna ,,lektira,,:

https://www.youtube.com/watch?v=BPbrqN6E7lU

Star 22-03-2018, 03:05 AM   #3986
uprava napolje
Junior

uprava napolje's Avatar

ID aktiviran: Jan 2012
Poruka: 257
uprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumuuprava napolje je postao mali Bog na forumu
uprava napolje je online
Uobičajeno

http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...u-humskoj.html

Neki dan se pojavio ovaj izuzetan tekst, svaka cast autoru za napisano svako slovo oko istorije naseg kluba iz ovog neobicnog ugla.
Star 22-03-2018, 05:03 AM   #3987
Sistem Vrednosti
Grobar

Sistem Vrednosti's Avatar

ID aktiviran: Jan 2010
Poruka: 569
Sistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumu
Sistem Vrednosti je offline
Uobičajeno

Jedan je Risto Kubura !
Star 22-03-2018, 10:31 AM   #3988
JasminaT
Legenda

JasminaT's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 13,104
JasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumu
JasminaT je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio uprava napolje Pogledaj poruku
http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...u-humskoj.html

Neki dan se pojavio ovaj izuzetan tekst, svaka cast autoru za napisano svako slovo oko istorije naseg kluba iz ovog neobicnog ugla.
Autor teksta je rodjeni brat Marka Jevtovica
Star 29-03-2018, 06:31 PM   #3989
tobacco
Grobar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 972
tobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumu
tobacco je online
Uobičajeno

Ko nije imao priliku da prati Vladanka Stojakovica na tv palmi kad su prenosili primeru, taj ne zna sta je propustio. Tad je vec bio u delirijum tremens fazi.
  Citiraj Poruku
Star 16-04-2018, 08:21 AM   #3990
amansio
Grobar

amansio's Avatar

ID aktiviran: Feb 2007
Poruka: 1,176
amansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumuamansio je postao mali Bog na forumu
amansio je offline
Uobičajeno

Otvorim sad naslovnu na blicu da vidim šta se piše i vidim da je Partizan ostao bez evrokupa jer je ishod finala aba lige pokvario sve i onda čitam dalje da je budućnost pobedila ove sa* bezbroj imena* i to je to od blica o najvažnijoj utakmici sezone
Star 16-04-2018, 03:11 PM   #3991
ђедВук
Grobar

ђедВук's Avatar

Poruka: 658
ђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumuђедВук je postao mali Bog na forumu
ђедВук je offline
Uobičajeno

Juče poslepodne u autobusu slušam BG 202, neka sportska emisija... Osvrt na utakmicu u Podgorici bio je u stilu ''Budućnost uzela ABA, pokušaćemo da nađemo sagovornike iz CZ da vidimo šta se to dogodilo - kraj''!?

Odmah nakon toga išao je nešto duži izveštaj sa završnog turnira ženske Regionalne vaterpolo lige i lament nad porazom ženskog tima CZ u finalu od Mladosti, uz uključenje u program trenera ženskog tima. Ne mogu da prežalim što naša vaterpolo utakmica sa ciganskim BVK juče nije bila završena u tom trenutku...

Poslednji put promenio ђедВук : 16-04-2018 u 03:13 PM.
  Citiraj Poruku
Star Juče, 01:33 AM   #3992
tobacco
Grobar

Poruka: 972
tobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumutobacco je postao mali Bog na forumu
tobacco je online
Uobičajeno

http://magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=413&cl=09
  Citiraj Poruku
Star Juče, 11:32 AM   #3993
RotoShack
Legenda

RotoShack's Avatar

Poruka: 3,860
RotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumu
RotoShack je offline
Uobičajeno

Ovo siriti da prenesu makar drustrvene mreze i pokusati izvrsiti pritisak da lijepo na kamerama pokazu, a imaju ih, sta su ovi radili.
Star Danas, 01:10 AM   #3994
Goran Tomić
Kralj fanzina

Goran Tomić's Avatar

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 3,041
Goran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumuGoran Tomić je postao mali Bog na forumu
Goran Tomić je offline
Uobičajeno

Citat:
Originalnu poruku postavio tobacco Pogledaj poruku
Prema kome god da su ovako postupali, to je užasno, ali pojasnite mi koji sektor Juga ili koja frakcija navijača je bila u pitanju?
Oni do Zapada, do Istoka, ili oni u sredini?
I da li su ostale dve frakcije puštene da izađu bez ikakvih problema ili ne?
Star Danas, 01:14 PM   #3995
GR88ĆU
Junior

GR88ĆU's Avatar

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 129
GR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumuGR88ĆU je postao mali Bog na forumu
GR88ĆU je offline
Uobičajeno

Oni do zapada — Partizanovci

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon