Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Košarka » KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Košarka Diskusije o košarkaškom klubu...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star Juče, 03:13 PM   #15101
RotoShack
Legenda

RotoShack's Avatar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 3,627
RotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumuRotoShack je postao mali Bog na forumu
RotoShack je offline

A ovo sto kaze taj sto ga citirate, i bez gledanja, samo na osnovu komentara, mi se cini kao ispravan zakljucak. Kao da uziva sto je u pravu, a to sto je KK u takvoj situaciji nikom nista. Glavno da je gospodin u pravu.
Star Juče, 03:49 PM   #15102
Shadow
Grobar

Shadow's Avatar

ID aktiviran: Feb 2007
Poruka: 798
Shadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumu
Shadow je offline

Da li neko ima informaciju koliko nas kosta Samujels ?
Star Juče, 04:01 PM   #15103
Nadrealista89
Junior

ID aktiviran: Aug 2012
Poruka: 396
Nadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumuNadrealista89 je postao mali Bog na forumu
Nadrealista89 je offline

120 hiljada do kraja sezone tako su pisali mediji
  Citiraj Poruku
Star Juče, 05:02 PM   #15104
Shadow
Grobar

Shadow's Avatar

ID aktiviran: Feb 2007
Poruka: 798
Shadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumuShadow je postao mali Bog na forumu
Shadow je offline

Posto sam naisao na cifru od 390k... Sto mi je TOTALNA NEBULOZA !
Star Juče, 05:05 PM   #15105
JasminaT
Legenda

JasminaT's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 12,675
JasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumu
JasminaT je offline

Pa.mozda ako neko hoce da.nas zakatanci i jos i izvuce.pare..
Star Juče, 05:29 PM   #15106
SpejsNigrutin
Makedonče

SpejsNigrutin's Avatar

ID aktiviran: Apr 2007
Poruka: 4,066
SpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumuSpejsNigrutin je postao mali Bog na forumu
SpejsNigrutin je online

ma to ih je Markovic na tviteru nasanko ko somove, a cigani ko cigani, odma se upecali

Star Juče, 05:37 PM   #15107
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 2,958
Dr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumu
Dr Mo je online

Znam da su umobolni degenerici, glupi i ograniceni ko saksija, ali svaki put me iznenade svojim debilnim razmisljanjem.

Eto, imamo para, Siki i Tosa namakli milione, jebo vas covicev kurac glupe.
Star Juče, 09:01 PM   #15108
JasminaT
Legenda

JasminaT's Avatar

ID aktiviran: Dec 2010
Poruka: 12,675
JasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumuJasminaT je postao mali Bog na forumu
JasminaT je offline

Vracen grb na centar!!!!! Tako je!
Ne da smo se oparili od Milspeda jebali smo kevu..
Star Juče, 09:41 PM   #15109
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 984
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je online

Ovaj Ostoja je tu kao osigurac da mi nebi slucajno napredovali negdje sa mrtve tacke. Tu se prica zavrsava. Medjutim ne vjerujem da ce on duze od godinu dana da se zadrzi. Potrosit ce ga jako brzo njegovi sefovi u sns.
  Citiraj Poruku
Star Juče, 10:39 PM   #15110
ulaz "O"
Junior

ulaz "O"'s Avatar

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 159
ulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumuulaz "O" je postao mali Bog na forumu
ulaz "O" je online

Ne znam za vas prijatelji sporta i razonode..al' ja sam obecao sebi da cu ispratiti igrace k.k. Partizan do kraja, kakav god on bio- kraj KRAJ, ili nova titula prvaka evrope!
Izgubio sam snagu za pracenje ko je sta i kako u nasoj upravi. Koji deo jebenog sns/a jebe drugi deo jebenog sns/a i ko su zekini& bikovi ljudi( zajedno, odvojeno, namesteno, kako god).

Meni je neverocatno posle svih ovih godina i njihovog drndanja i izndrdavanja po Partizanu da su opet tu, uvek negde vrebaju.
Sepsa ih zakacila sve, dabogda.
Sa sve panticem, pickom i prostitutkom, prizivao sam sebi kraj, picka mu materina placenicka.

PARTIZAN JE BIO I JESTE VECI OD SVIH VAS!
NUSKNVP

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon