Log In:

Intervju, mediji Intervju sa raznim Partizanovim sportistima ...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 08-12-2017, 07:52 PM   #3826
njacke
Grobar

njacke's Avatar

ID aktiviran: Oct 2009
Poruka: 1,310
njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio Dr Mo Pogledaj poruku
Do sad sam mislio da ne kontaš neke stvari, a sad već mislim da nas sve ovde zajebavaš.

Edit: mare bio brži.
Sta je decko pogresio? Glodar nije neandertalac?!
  Citiraj Poruku
Star 08-12-2017, 07:59 PM   #3827
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 3,210
Dr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumu
Dr Mo je offline

Mi pisali da onaj idiot srnić da auto-gol, a on navalio kako hoćemo da glodar da sam sebi go, niko od nas glodara nije ni pomenuo.

Al' ovi što ga brane, svugde ga vide.
Star 08-12-2017, 09:32 PM   #3828
njacke
Grobar

njacke's Avatar

njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline

@Dr Mo

Ma, znam, procitao sam, nego cisto da potkacim onog sto me je prozivao onomad.
  Citiraj Poruku
Star 08-12-2017, 09:39 PM   #3829
Dr Mo
Forumski derviš

Dr Mo's Avatar

Poruka: 3,210
Dr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumuDr Mo je postao mali Bog na forumu
Dr Mo je offline

A, znači i ti zajebavaš

Posle sam pretpostavio, al' već otkucao
Star 08-12-2017, 11:11 PM   #3830
njacke
Grobar

njacke's Avatar

njacke je offline

E, jbg, ja sam iskenjao (da opravdam nadimak) sta sam imao i otisao da proluftiram mozak. Otekao mi je od juce, a evo vidim, ni danas nije bolje.
  Citiraj Poruku
Star 09-12-2017, 12:23 AM   #3831
Mare grobar
Banned

Mare grobar's Avatar

Poruka: 1,383
Mare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumu
Mare grobar je offline

Ziv je gargi, umro nije, dok je foruma i rakije.
  Citiraj Poruku
Star 09-12-2017, 07:15 AM   #3832
H.U.D.
Junior

H.U.D.'s Avatar

ID aktiviran: Jun 2012
Poruka: 488
H.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumuH.U.D. je postao mali Bog na forumu
H.U.D. je offline

AU , jbt, šta sam ja juče čitao da ovo iznad skontam tako izvrnuto
sad tek vidim kako treba

evo, javno se iskreno izvinjavam svima ( pa i onima koji su mi pretili prebijanjem) za sve što sam izlupetao juče na Forumu

izgleda da treba da se suzdržim od reakcija i pisanja kad mi izgubimo a onako kurvanjski dobiju, imajući u vidu mentalno stanje koje mi takva kombinacija izaziva..
ako moderacija smatra da zaslužujem poene / ban, samo napred, neću se buniti

Citiraj Poruku
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon