Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Fudbal ... » Liga Evropa 2017/18

Fudbal ... Diskusije o fudbalu i FK Partizan ...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 12-12-2017, 12:37 PM   #4576
Mare grobar
Banned

Mare grobar's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 1,383
Mare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumuMare grobar je postao mali Bog na forumu
Mare grobar je offline

I ja se nadam se da nece biti ruznih komantara na racun rada Iglice, zato sto ce se konacno hospitalizovati u onoj ustanovi u Teodora Drajzera.
  Citiraj Poruku
Star 12-12-2017, 04:57 PM   #4577
GrobarPFC
DeFaktoUmjetnik

GrobarPFC's Avatar

ID aktiviran: May 2007
Poruka: 3,361
GrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumuGrobarPFC je postao mali Bog na forumu
GrobarPFC je offline

Ma igracemo se viktorije sa VIktorijom Pa imamo najjaci tim u ligi evrope samo sto to niko nije svestan
Star 12-12-2017, 05:00 PM   #4578
Sistem Vrednosti
Grobar

Sistem Vrednosti's Avatar

ID aktiviran: Jan 2010
Poruka: 553
Sistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumu
Sistem Vrednosti je offline

Pa, dobro, sigurno da...
Star 12-12-2017, 06:30 PM   #4579
trivunelli
Junior

trivunelli's Avatar

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 162
trivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumu
trivunelli je offline

Cigani ce ove zime dovesti igrace tipa kao sto je sparta iz praga dovodila ovo leto a mi necemo ni cetvrtinu toga. Dobili su zeleno svetlo sa vrha da idu all in i da dovedu ozbiljne igrace. Da li je informacija koju imam dobra videcemo u prvim danima januara. Videcemo i kako cemo mi da se nosimo sa celom situacijom i koga cemo dovesti. Juce sam se obradovao plzenu na zrebu ali sam iskreno prizeljkivao sporting, ne volim kad igramo protiv slovenskih naroda, mislim da nam bas ne leze. Treba nam hirurski zahvat na odbrani i jedna gol masina da imamo nadu u ligi evrope na prolece, da preskocimo kolo dva.

Poslednji put promenio GrobarPFC : 12-12-2017 u 06:51 PM.
  Citiraj Poruku
Star 12-12-2017, 11:00 PM   #4580
Pera93bgd
Grobar

Pera93bgd's Avatar

ID aktiviran: Jun 2012
Poruka: 1,055
Pera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumuPera93bgd je postao mali Bog na forumu
Pera93bgd je offline

Par zanimljivih podataka nakon zavrsetka grupne faze LE:

Partizan je ubedljivo najgora ekipa po broju uspesnih dodavanja - 1298 iz 1756 pokusaja. To je 74% uspesnosti, dugi najgori procenat u evropi, ispred BATE-a.
Imamo najvise nacinjenih prekrsaja u LE (118) ali i najvise pretrpljenih (135), sto je meni veoma zanimljiv podatak, mislim da se nikada ni u jednom prvenstvu ili grupnoj fazi nije desilo da ista ekipa i pravi i trpi najveci broj faulova.
Everton i Tavamba su prvi i treci igraci po broju nacinjenih prekrsaja sa 21 odnosno 19. Dok je Everton i 4. po broju pretrpljenih faulova.
Takodje smo po broju zutih kartona (19) drugi u LE.

Tako da prica o "Totalnom fudbalu" koju forsira Pantic i njegovi botovi bas i ne pije vodu posle ovoga.
Po meni veliki problem pored nikakve igre je sto nismo izbacili apsolutno nijednog novog mladog igraca, cak im ni u prvenstvu ne dajemo sansu. Jedini od mladjih koje mozemo da prodamo su Jankovic i Pantic, ako ga otkupimo, dok novca od sponzora nema i verovatno ga nece ni biti narednih godina. Ovako ne vidim kojim ce to igracima da znacajno skoci cena posle ovog prezimljavanja. Umesto da smo gurnuli u vatru makar Djoleta Jovanovica pa da zaradimo na njemu opet cemo prodavati najbolje igrace za 3-4 miliona maksimalno.
  Citiraj Poruku
Star 12-12-2017, 11:03 PM   #4581
tootoll
Grobar

tootoll's Avatar

ID aktiviran: Sep 2007
Poruka: 799
tootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumutootoll je postao mali Bog na forumu
tootoll je offline

Procenat dodavanja ne znam kako da razumem. A sto se tice broja nacinjenih i pretrpljenih faulova mogu samo da prepisem cvrstom fudbalu sa puno kontakta. Nisam imao takav utisak dok sam nas gledao ali statistika to kaze...
Star Juče, 12:07 AM   #4582
Virke
Grobar

Virke's Avatar

ID aktiviran: Jan 2016
Poruka: 753
Virke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumuVirke je postao mali Bog na forumu
Virke je offline

Takva je grupa, Dinamo Kijev, Skenderbeg i Jang Bojs - videli smo da svi biju, pršti na sve strane. Otud toliki broj faulova, primljenih i načinjenih.
Meni ne smeta ta statistika, bar imamo više pretrpljenih prekršaja nego napravljenih.

Još smo dobro i prošli sa sastavom, mogli smo bez pola tima na derbi sutra...

Za procenat uspešnih pasova je jasno, kad gađamo dugim loptama Tavambu 50% utakmice...
Star Juče, 01:34 AM   #4583
Giller1984
Junior

Poruka: 252
Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984
Giller1984 je online

Citat:
Originalnu poruku postavio trivunelli Pogledaj poruku
Cigani ce ove zime dovesti igrace tipa kao sto je sparta iz praga dovodila ovo leto a mi necemo ni cetvrtinu toga. Dobili su zeleno svetlo sa vrha da idu all in i da dovedu ozbiljne igrace. Da li je informacija koju imam dobra videcemo u prvim danima januara. Videcemo i kako cemo mi da se nosimo sa celom situacijom i koga cemo dovesti. Juce sam se obradovao plzenu na zrebu ali sam iskreno prizeljkivao sporting, ne volim kad igramo protiv slovenskih naroda, mislim da nam bas ne leze. Treba nam hirurski zahvat na odbrani i jedna gol masina da imamo nadu u ligi evrope na prolece, da preskocimo kolo dva.
Cisto sumnjam da je to tacno, mislim trose oni i sada kao pijani milioneri, ali ako budu radili kao Sparta iz Praga, tako ce i proci, evo i Plazen i Slavija ih biju ko volove, a nisu ni priblizan novac ulozili. Kad ti kupujes igrace za par miliona evra, to je teska lutrija a ogroman novac za nase pojmove, mnogo bolje prolaze oni koji kupuju malo a smisleno.
  Citiraj Poruku
Star Juče, 02:12 PM   #4584
Giller1984
Junior

Poruka: 252
Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984 Giller1984
Giller1984 je online

Tosic,Panti, Suma, Tawamba i nova zvekanova saopstenja
  Citiraj Poruku
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon