Log In:
partizan.NET Forum » -SD Partizan - » Fudbal ... » Liga Evropa 2017/18

Fudbal ... Diskusije o fudbalu i FK Partizan ...

Odgovori

Komande za temu Koristi Metod
Star 13-02-2018, 02:11 PM   #4901
Nikola_G
Legenda

Nikola_G's Avatar

ID aktiviran: Mar 2007
Poruka: 3,127
Nikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumuNikola_G je postao mali Bog na forumu
Nikola_G je offline

Neke ivotne "gluposti" su mi ugasile oseaj i euforiju, nikako mi se ne svia sve ovo.

Da bude suvo vreme, pun stadion, bolje ipak 3-0 ienje, nego 2-0!
Star 13-02-2018, 02:25 PM   #4902
WebGazda
Poasni

WebGazda's Avatar

ID aktiviran: Sep 2006
Poruka: 15,171
WebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumuWebGazda je postao mali Bog na forumu
WebGazda je online

Citat:
Originalnu poruku postavio PROFESOR Pogledaj poruku
...
Ко не дође, лако може оставити један део сопственог живота празним и може му се десити да га, када све већ буде историја, деца питају, не како је било, већ зашто њега није било?
ivotom mogu da garantujem da e taj broj "prisutnih", ukoliko pobedimo i odemo dalje, za dvadesetak godina biti negde oko 250.000 navijaa! Prema tome, ne brinem ta e taj neko da kae deci ili unucima
Star 13-02-2018, 03:17 PM   #4903
PROFESOR
Super Moderator

PROFESOR's Avatar

ID aktiviran: Jun 2011
Poruka: 4,087
PROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumuPROFESOR je postao mali Bog na forumu
PROFESOR je offline

Ako, или можда пре када, се деси величанствена победа коју не видим тако јасно као Лазар, али му верујем сваку реч, нико неће ни доводити у питање то да је било свих 250000 навијача.
То је срећна околност за оне који буду прећутали истину, а комплимент за оне који буду заиста били.
Тако да не смета ништа, такав тријумф и не вреди ништа мање.
Star 13-02-2018, 03:27 PM   #4904
maximilian72
Legenda

maximilian72's Avatar

ID aktiviran: Apr 2011
Poruka: 4,028
maximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumumaximilian72 je postao mali Bog na forumu
maximilian72 je offline

Mozzart pise da Zdjelar ne igra radi povrede. Ako bude Pantic-Jevtovic promaja ce da duva na sve strane..ovo nije dobro nikako..ja bih stavio Radina sa Panticem ali mislim da njemu Djukic ne vjeruje..
Star 13-02-2018, 03:40 PM   #4905
STOKAsJUGA
Legenda

ID aktiviran: Apr 2010
Poruka: 4,641
STOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumuSTOKAsJUGA je postao mali Bog na forumu
STOKAsJUGA je offline

Drevne zidine Naseg Hrama fudbala dobro pamte sve

Poslednji put promenio STOKAsJUGA : 13-02-2018 u 03:42 PM.
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 03:51 PM   #4906
njacke
Grobar

njacke's Avatar

ID aktiviran: Oct 2009
Poruka: 1,402
njacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumunjacke je postao mali Bog na forumu
njacke je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio maximilian72 Pogledaj poruku
Mozzart pise da Zdjelar ne igra radi povrede. Ako bude Pantic-Jevtovic promaja ce da duva na sve strane..ovo nije dobro nikako..ja bih stavio Radina sa Panticem ali mislim da njemu Djukic ne vjeruje..
Kako meni malo fali da se pretvorim u islamskog samoubicu, kad procitam ovakve vesti! Jebote, onaj Boakje, kurac mu se odlomio, i oni ga osposobe za tri dana da igra protiv CSKA, u basketu za 5 godina su imali jednu i po tezu povredu, onom Mitrovicu ispalo koleno na ulici, pokupili ga i za mesec dana igrao, a mi u jednoj, sta jednoj, svakoj sezoni ispratimo po dva-tri igraca u banju na visemesecnu rehabilitaciju i to bas najvaznije igrace. I nema veze kad odes iz Partizana, i dalje te istra zla kob prati, Macvan to najbolje zna...
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 03:58 PM   #4907
Slomljeno srce
Junior

ID aktiviran: May 2017
Poruka: 430
Slomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumu
Slomljeno srce je online

Uzmite sa dozom rezerve - mocart sport je poznat po talasanju pred svaku vaznu utakmicu
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 04:09 PM   #4908
jokics
Legenda

jokics's Avatar

ID aktiviran: Aug 2007
Poruka: 3,669
jokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumujokics je postao mali Bog na forumu
jokics je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio STOKAsJUGA Pogledaj poruku
Drevne zidine Naseg Hrama fudbala dobro pamte sve

Kako bi ovo Vazura rastjerao, pazi ti njih zakrcili stepenice
Star 13-02-2018, 04:14 PM   #4909
Saa Aleks
Grobar

Saa Aleks's Avatar

ID aktiviran: Dec 2012
Poruka: 573
Saa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumuSaa Aleks je postao mali Bog na forumu
Saa Aleks je online

Citat:
Originalnu poruku postavio njacke Pogledaj poruku
Kako meni malo fali da se pretvorim u islamskog samoubicu, kad procitam ovakve vesti! Jebote, onaj Boakje, kurac mu se odlomio, i oni ga osposobe za tri dana da igra protiv CSKA, u basketu za 5 godina su imali jednu i po tezu povredu, onom Mitrovicu ispalo koleno na ulici, pokupili ga i za mesec dana igrao, a mi u jednoj, sta jednoj, svakoj sezoni ispratimo po dva-tri igraca u banju na visemesecnu rehabilitaciju i to bas najvaznije igrace. I nema veze kad odes iz Partizana, i dalje te istra zla kob prati, Macvan to najbolje zna...
Vala ba.Onako stidljivo se posle nekoliko dana provue informacija o povredi nekog naeg igraa, a na kraju se ispostavi da je povreda ozbilnjije prirode.A kod musavaca na sva zvona udare te katastrofa, uas a posle dan dva, povreda i nije tako ozbiljna, brz oporavak mogu, pa smrdljivci i zaigraju vrlo brzo .Primjer Kia spram ciganskog joviia.I meni strano taj maler ide na kurac.U koarci jo gora pria.
Star 13-02-2018, 04:55 PM   #4910
Sistem Vrednosti
Grobar

Sistem Vrednosti's Avatar

ID aktiviran: Jan 2010
Poruka: 563
Sistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumuSistem Vrednosti je postao mali Bog na forumu
Sistem Vrednosti je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio WebGazda Pogledaj poruku
ivotom mogu da garantujem da e taj broj "prisutnih", ukoliko pobedimo i odemo dalje, za dvadesetak godina biti negde oko 250.000 navijaa! Prema tome, ne brinem ta e taj neko da kae deci ili unucima

Sad je bar lake imati to pod kontrolom. Izvoli i pokai kartu na svoje ime
Star 13-02-2018, 05:12 PM   #4911
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 1,217
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je offline

Jel ima snega u BG? Ako nema onda dovuci sa Zlatibora i razjebat teren.

Meni se nijedna opcija sa Panticem u sredini ne svidja nikako a pogotovo ne ova sa Jevtovicem. To je jedva protiv Javora prolazilo.
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 05:16 PM   #4912
MladenGPG
Grobarina

ID aktiviran: Apr 2008
Poruka: 2,454
MladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumu
MladenGPG je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio Saa Aleks Pogledaj poruku
Vala ba.Onako stidljivo se posle nekoliko dana provue informacija o povredi nekog naeg igraa, a na kraju se ispostavi da je povreda ozbilnjije prirode.A kod musavaca na sva zvona udare te katastrofa, uas a posle dan dva, povreda i nije tako ozbiljna, brz oporavak mogu, pa smrdljivci i zaigraju vrlo brzo .Primjer Kia spram ciganskog joviia.I meni strano taj maler ide na kurac.U koarci jo gora pria.
To je, valjda logino, jer su im vaniji igrai kominice, pa se i zbog toga tako pie. Njihov igra im se uhvati za nogu odma je to potencijalno povreda od mjesec dana.

Vjerujem da e i Zdjelar moi da igra, ali vjerovatno ne ele da rizikuju da ga izgube cijelu sezonu. Ima tu mnogo kombinacija za sredinu...
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 05:35 PM   #4913
President
Partizanovac

President's Avatar

ID aktiviran: Nov 2009
Poruka: 6,997
President je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumuPresident je postao mali Bog na forumu
President je offline

Suma umesto Posudara i au kurac!
Star 13-02-2018, 05:37 PM   #4914
Oplenac
Grobar

Oplenac's Avatar

ID aktiviran: Jul 2014
Poruka: 1,784
Oplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumuOplenac je postao mali Bog na forumu
Oplenac je offline

Jbt, citam ovo sto je napisao @njacke, i ne verujem. Da li je jebeno moguce da posle toliko muke dovedemo igraca, Partizanovca, i da bas dva dana pred mec, saznamo da zbog povrede nece igrati!?
Koliko cigani imaju srece, toliko mi nemamo!
Star 13-02-2018, 05:50 PM   #4915
Мали џин
Propali golman

Мали џин's Avatar

ID aktiviran: Jul 2010
Poruka: 2,495
Мали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumuМали џин je postao mali Bog na forumu
Мали џин je online

I onda neko napise kako sreca mora da se zasluzi, ma vazi. Mozes biti najvece govno na svetu ako imas srece uvek ces bolje da prodjes nego onaj dobar i posteni lik.

Ne znam zasto ali mene ne hvata neka euforija a to je dobro jer je opstepoznato da sam ja jedan ogroman baksuz jer kad god sam se nesto lozio mi smo popusili
Star 13-02-2018, 05:51 PM   #4916
trivunelli
Junior

trivunelli's Avatar

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 204
trivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumu
trivunelli je offline

Za onog Zivadinovica mislim da je budala ali sto je rekao za Boacija da vredi hiljadu evra, skroz je u pravu. Decku su nabildovali statistiku a igrac gori od Pesica koga smo mi trebali da dovedemo a ne Ozegovica.Samim tim mislim da nisu oslabljeni za razliku od nas. Tanak je Jevtovic za ovu utakmicu, Zdjelar nam treba kao hleb nasusni. Ako ovi pozadi ne ponove utakmicu protiv Kijeva imamo cemu da se nadamo. Koji trip, februar a mi igramo evropsku utakmicu. Do pobede!
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 06:05 PM   #4917
markoni
Partizanovac

markoni's Avatar

ID aktiviran: Oct 2009
Poruka: 2,596
markoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumumarkoni je postao mali Bog na forumu
markoni je offline

Ko planira po karte u BG - ne gubite vreme na stadionu, tamo radi skupina... ne znam kako bih ih nazvao... koja ne da da kupite kartu nekom drugom iako imate sken njegove licne, i cak i iscitanu licnu.

Idite lepo u Ticketline na NBG, tamo moze opusteno.

Jos Vazura 'ladno izjavljuje da jedna osoba moze 4 karte da uzme.
Kakav diletantizam, danas je bilo ljudi udaljenih i po 100km od Beograda koji su dosli samo zbog karte, cekali u redu i onda morali da se cimaju nazad na NBG.

Pitam se da li ce svemocni Pantic i Vazura da se udostoje da objasne ovaj picvajz u centralnoj informativnoj emisiji, umesto sto objasnjavaju kako se prolazi kroz jebenu kapiju kao da smo debili.

I zasto ne postoji opcija kao kod bilo koje avio kompanije da se karta plati karticom na sajtu, unesu licni podaci i zatim se ista odstampa?
Star 13-02-2018, 07:56 PM   #4918
Mijatovic
Министар Финансија

Mijatovic's Avatar

ID aktiviran: Oct 2006
Poruka: 4,063
Mijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumuMijatovic je postao mali Bog na forumu
Mijatovic je offline

Ja nisam imao nikakvih problema sa kartama nego ne kapiram logiku koju furaju sto ce ponovo da stavljaju narukvice pri ulasku na stadion? Koja fora?
Star 13-02-2018, 10:14 PM   #4919
Plava igra
Grobar

Plava igra's Avatar

ID aktiviran: Apr 2011
Poruka: 1,335
Plava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumuPlava igra je postao mali Bog na forumu
Plava igra je offline

Ja ne elim da vjerujem u to da emo poeti sa Jevtoviem na zadnjem veznom. To je ravno samoubistvu, razmontirae nas na sredini sa njim kao zadnjim veznim.
Star 13-02-2018, 10:38 PM   #4920
La Zic
Grobar

La Zic's Avatar

ID aktiviran: Dec 2011
Poruka: 706
La Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumuLa Zic je postao mali Bog na forumu
La Zic je offline

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan...-pola-stadiona

Do sada ni pola stadiona.Bruka i sramota.
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 10:42 PM   #4921
el mago
Grobar

el mago's Avatar

ID aktiviran: Jul 2010
Poruka: 1,870
el mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumuel mago je postao mali Bog na forumu
el mago je offline

Pa zar nije bas ovdje bila informacija da je prodato preko 20K karata?
Inace ja ne vjerujem da je pusteno vise od 25K karata, jer su neki sektori zatvoreni.

Ako bude manje od tog broja, bruka i sramota...
Star 13-02-2018, 10:57 PM   #4922
bonaventura
Grobar

bonaventura's Avatar

ID aktiviran: Mar 2016
Poruka: 1,217
bonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumubonaventura je postao mali Bog na forumu
bonaventura je offline

Ma pusti ruznal... ja sam dosao do info da je do juce prodato oko 22 000. I ja sam se iznenadio pa sam stavio upitnik. Najvise mjesta ima na sjeveru. Za zapad tesko da ces naci dva mjesta sloboda jedno do drugog ako uopste ima jos slobodnih.Istok ce biti pun valjda i Kimi dovodi ekipu na istok Jug ce biti pun isto iako kazu da jos ima mjesta. Valjda je u prodaji po mojoj procjeni oko 27 000 karata.
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 11:38 PM   #4923
Slomljeno srce
Junior

ID aktiviran: May 2017
Poruka: 430
Slomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumuSlomljeno srce je postao mali Bog na forumu
Slomljeno srce je online

Udjite u ticketline i vidite koliko je ostalo. Lazu da je samo pola karata otislo
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 11:38 PM   #4924
trivunelli
Junior

trivunelli's Avatar

ID aktiviran: Jun 2017
Poruka: 204
trivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumutrivunelli je postao mali Bog na forumu
trivunelli je offline

Samo cigani su i pored mnogo podeljenih karti u kampanji za bg izbore ove godine imali trecinu praznog stadiona tako da ne bih ja bas verovao zurnalu oko toga koliko ce biti ljudi. Situacija je sizofrena, ljudi nece karte za jug pa da im poklonis.
  Citiraj Poruku
Star 13-02-2018, 11:46 PM   #4925
MladenGPG
Grobarina

ID aktiviran: Apr 2008
Poruka: 2,454
MladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumuMladenGPG je postao mali Bog na forumu
MladenGPG je offline

Citat:
Originalnu poruku postavio Slomljeno srce Pogledaj poruku
Udjite u ticketline i vidite koliko je ostalo. Lazu da je samo pola karata otislo
Vie ne moe da se vidi koliko mi se ini. Ja sam jue gledao i tuno je bilo kako ide prodaja i za zapad i za Jug i za sjever.
A evo oni danas vele da je za zapad najmanje ostalo karata
Nije mi jasno kako kad su za Istok 3 "sektora" billa rasprodata jo jue...
  Citiraj Poruku
Odgovori

Komande za temu
Koristi Metod

Zakon