Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nisam siguran, ali mislim da je negde 2012. godine promenjen naziv turnira i izradjen novi pehar. Ne vidim lepo na snimku, ali mi se čini da nema pločice KKP od ove godine, što znači da je ovo odradjeno pre finala u kom slučaju nema odgovornosti kluba. Inače, trofej mi deluje jadno sa ovim pločicama, ne mogu da verujem da nisu osmislili da se ime osvajaca ugravira.

Kako god, neću da mi ovo pokvari ukus pobede, a ako u klubu kažu da je trofej u redu, meni je to dovoljno. Mada mi je skrnavljenje pehara nešto njima svojstveno i generalno ne mogu to da podržim.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
28167719_1508877329182088_4844872025688717134_n.jpg
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Govna prete Aranitovicu da ce mu kolena polomiti jer navodno znaju da je on ovo radio.Navodno on Novica i Gagic su po njihovom saznanju skidali plocice.Kolko su prsli jbt neverovatno.Mentalno oboleo deo Srbije...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ovi iz kluba da ne jedu govna, nego da se oglase odmah, i ukažu i na pretnje igračima.


Tačno se sećam da je ranije pehar Kupa izgledao ovako
image001.png

a znamo kako sad izgleda, ne znam kad je tačno promenjen, ali ima dosta nelogičnosti...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Govna prete Aranitovicu da ce mu kolena polomiti jer navodno znaju da je on ovo radio.Navodno on Novica i Gagic su po njihovom saznanju skidali plocice.Kolko su prsli jbt neverovatno.Mentalno oboleo deo Srbije...

Dobra im pouzdana saznanja. Tri ,,najnalozenija'' lika sa finalne utakmice. Nemoguce da je neko drugi. Umobolnici.

A ne postoji ni teoretska sansa da je Novica bio u prostoriji istoj, a kamoli skidao plocice.

Sve i da su nasi to radili, on bi ih rasterao.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
A ne daj Bože da čitaš komentare ispod vesti, sve sami iskompleksirani ciganski sektaši...

Kratko pamćenje...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Na to i ne obracam paznju.

Sto posto postoje botovi. Da li Cokijevi, ili oni politicki po nalogu povremeno prebaceni - nevazno.

Ista mantra i stil pisanja, kao preslikani.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Ako bre, nek plaču. Šta njih briga za pehar Kupa. Nije to njihovo lično...
Baš se vidi koliko im je krivo za taj poraz.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Negde sam pročitao kako po nekoj logici ta slika je slikana ranije, zbog rasporeda pločica koje su ostale, kao nema logike da je to skidano sada... Ali uopšte nisam obraćao pažnju na to, sve do sad kada sam ovde počeo da čitam o tome... Realno, ako je neko od naših to uradio, šta reći sem bravo legendo, isterali su DV ali se učenje DV ne može tako lako isterati.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Ovi iz kluba da ne jedu govna, nego da se oglase odmah, i ukažu i na pretnje igračima.


Tačno se sećam da je ranije pehar Kupa izgledao ovako
image001.png

a znamo kako sad izgleda, ne znam kad je tačno promenjen, ali ima dosta nelogičnosti...

Koliko sam uspeo da pohvatam ovaj trofej je replika onog evropskog trofeja prvi put dodeljen 2013 :pickaciganska i tad su poceli da kace plocice.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Čini mi se da lik koji skida pločicu, ima "stomak". Koliko znam, nijedan od naših košarkaša nema višak kilograma!!!
To je dovoljan dokaz da nije niko od naših košarkaša!
Licemeri ciganski, mnogo mi je drago kad kukate!!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Pazi ovo,poslednjih 5 osvajača su,3 puta CZ,Mega,pa opet CZ..
Gde je onda pločica sa imenom CZ od prošle godine?
Svako sa 2 grama mozga zaključuje šta? Da je snimak od prošle godine..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Govna prete Aranitovicu da ce mu kolena polomiti jer navodno znaju da je on ovo radio.Navodno on Novica i Gagic su po njihovom saznanju skidali plocice.Kolko su prsli jbt neverovatno.Mentalno oboleo deo Srbije...

Mogu samo da im popuse kurac! I to samo ako im Aranitovic i Novica to dozvole! :kur
Za ovog treceg mi svejedno...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Hachi: A Dog's Tale / Hačiko: Priča o psu (2009)

Ja bih zavrsio oko pehara, osvojen posteno I mozemo da kiselimo kupus u njemu, nas je, musavi zeleznicari su unistili trofej koji su ukrali. Mrs bre boranijo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ahahaha gde pokupi ovog Hachija
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Meni ovo sa peharom nije nimalo simpatično čak naprotiv :puke
Jebe mi se i za cigane i sve oko njih, zašto se spuštati na njihov nivo?
Nadam se da će se riješiti brzo ovo i da se krene dalje, totalno nepotrebno je. Naravno ako je snimak od ove godine ..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top