Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.393
Reaction score
2.087
Bravo, ako ne mogu fudbaleri barem vi nam osvetlite obraz.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Prepao me RotoShack juče, ja unezveren tražim rezultat,da bih tek posle ukapirao da se utakmica igra danas... Iskreno, nisam znao šta možemo očekivati, pogotovo posle remija sa Vojvodinom, a naročito onih vanterenskih igara oko Banjice i izbora novog predsednika VSS. Srećom, momci su na najbolji način reagovali...

Izgleda da ekipi kao pojačanje dosta znači i ovaj Mađar Dori koji nije igrao u LEN Ligi šampiona. Zapravo, i ne znam u kom trenutku je stigao na Banjicu... pokušao sam da pronađem neki podatak više o njemu, ali nisam uspeo... mislim da je mladi reprezentativac Mađarske...

Uzgred, nisu nam samo vaterpolisti danas osvetlali obraz... i ragbisti su! :D:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Prepao me RotoShack juče, ja unezveren tražim rezultat,da bih tek posle ukapirao da se utakmica igra danas... Iskreno, nisam znao šta možemo očekivati, pogotovo posle remija sa Vojvodinom, a naročito onih vanterenskih igara oko Banjice i izbora novog predsednika VSS. Srećom, momci su na najbolji način reagovali...

Izgleda da ekipi kao pojačanje dosta znači i ovaj Mađar Dori koji nije igrao u LEN Ligi šampiona. Zapravo, i ne znam u kom trenutku je stigao na Banjicu... pokušao sam da pronađem neki podatak više o njemu, ali nisam uspeo... mislim da je mladi reprezentativac Mađarske...

Uzgred, nisu nam samo vaterpolisti danas osvetlali obraz... i ragbisti su! :D:

Ja te rezultate nasih klubova o kojima nema vijesti cekam preko rezultati.com a tamo je pisalo da ce biti tad. Garant su i pomjerili zbog derbija u fudbalu a glavno da smo ih dobili.

Nego, nista se ne prica u vezi sa bazenom? ZNa li ko desava li se sta?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Vidim ja da ce nas vaterpolo klub da najebe zestoko! Ovoliko karanje ciganke, i pored svih zala koja nam se desavaju, i pored truda drzave, grada...navika da jebes cigane se ne menja! Bravo momci, sta reci do svaka cast!:clap
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Odjednom je u medijima neko zatišje oko Banjice... indikativno je da je cela priča dobila medijsku pažnju pred start domaćeg prvenstva...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ovog mutanta deljemo sa juniorima ako treba. Jebote ne mogu vise da povezem to njihovo mutirano sportsko drustvo.
 

kebiness

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
92
Reaction score
244
IV kolo:
Partizan – Nais 8:5 (3:1,3:1,1:2,1:1)
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Izvršitelji otimaju teretanu osobama sa invaliditetom
"Osobe kojima je rehabilitacija na spravama najpotrebnija skoro dve decenije besplatno vežbaju u teretani SC "Banjica", koju je darovala vlada Japana. Vrednost sprava u vreme prijema donacije 2002. godine iznosila je više od 20000 dolara, a odlukom tadašnjih vlasti smeštene su u prostoriju VK Partizan. Teretana je trenutno obuhvaćena popisom imovine..." ceo tekst ovde:
https://www.pressreader.com/serbia/alo/20180424/281736975056549

izvinjavam se ako je "alo" zabranjen
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Hoce li neko da se oglasi i stane u odbrani VK Partizan? Posto od drzave nema vajde moze li Fk da kad vec nece da uplati deo pokranih para i pokrije dugove da se oglasi i kaze nesto... Ako nismo sami zasrali nesto veca je sramota ovo sto dozvoljavamo da se radi sa NAJVECIM VATERPOLO KLUBOM NA SVETU nego bilo kakav derbi u fudbalu ili diskusija o nekom jadniku iz Stitara. Treba emergiju usmeriti na tu stranu i spasti klub ako je moguce.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Top