Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja i dalje cekam Ivicino objasnjenje oko Zdjelarovog transfera. Momku je isticao ugovor za 6 meseci a on ga platio 500.000e plus 50% od sledece prodaje, to zaista moze samo sprzen mozak.

Kolege, dajte da se ne ponavljamo, vise puta smo to rezimirali, greska je na transfermarktu, ugovor mu istice 30.06.2019. To je i sam Zdjelar potvrdio kad je dosao, Ivica jeste malo lud, ali nije bas imbecil.

Kad smo kod (ne)dodavanja lopte Sumi, cuo sam na par mesta da igraci pricaju da na treningu kad se igra na dva gola, igraci iz ekipe u kojoj je Suma, kada dobije loptu odmah krenu da se vracaju u odbranu. ::)::)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
igrao je suma I u sredini, I opet duplo golo. decko je najobicniji cirkuzant, koji nikada I nigde nece igrati ozbiljan fudbal. rola u slovanu samo potvrdjuje da izuzeci potvrdjuju pravilo. od prvog dana, od tog nesrececnog predstavljanja u hramu, sam u njemu video luzerski mentalitet. neka ovo bude samo misljenje.
obzirom da je vec otisao kuci, nadam se da to znaci da je njegova epizoda u partizanu zavrsena.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
daj desetku pa daj desetku... a kako se zove ta desetka? ako je suma kostao preko 1,5 milki ta neka desetka nema sanse da je jefitiniji igrac, plasim se da je bar duplo skuplji... u nasem kadru, u nasoj skoli ja ne vidim nikoga takvog, pa gde onda da se nadje? na marsu? ili mozda na ovom jupiterovom satelitu sto su kao nasli vodu pa mozda tamo ima zivota?
sad je izgleda za nas tesko da se igra disciplinovano (totalni fudbal kako neki kazu) lakse je traziti neko mitsko bice...
a sta je bilo prosle godine pa se moglo igrati pristojno disciplinovano? ili sam ja gledao neki ne znam koji Partizan, pa nisam video da smo prosle godine imali desetku koja je sve resavala?
prosle godine je jankovic licio na fudbalera, prosle godine je jevtovic licio na fudbalera, i miletic, i kosovic, i...
nagradno pitanje od milion dolara, sta se desilo ove godine pa niko od njih vise ne lici na fudbalera? i ne samo oni koji su prosle godine igrali za nas, vec i ovi sto dodjose niko ne pokaza da je za ozbiljan fudbal...

Imena sadašnjih i bivših igrača Partizana pišite velikim slovima. Osim u ekstremnim slučajevima, Ožegović, Babović i slična žgadija... Tu vam ostavljamo da sami birate.
 
Последња измена од уредника:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Smesne price oko desetke ovde se i dalje nastavljaju. Seoski fudbal gde samo 10 zna da igra.
Svi treba da su na najvisi nivo ako zele u prvi tim Partizana. Danas pricati o 10ki je suludo.

Nama treba 2-3 napadaca, rasnih, raznovrsnih. Ovog farbanog ne mogu ocima.

Pripazi malo na ton kojim se obraćaš ljudima ovde, već si bio banovan zbog istog.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ljudi, Suma je promasaj i mozda bi kod nekog drugog trenera i u drugoj formacini bio bolji, ali i tako bi bio promasaj. I ne mozemo za to kriviti trenera.
Imam utisak, tj siguran sam da Djukic nije neznalica ili da nema pojma, da se ne zajebavamo, ne mozes voditi Valjadolid ili doci do Valensija a da nemas pojma.
Ja mislim da postoje samo dva moguca resenja, da je saboter ili da se ne mesa u svoj posao.


Znači Suma je promašaj -"možda bi kod drugog trenera bio bolji ali i onda bi bio promašaj" (ovo bi moglo u potpis) ali Đukić nije promašaj , ipak je on vodio Valensiju,kao i Grant Čelzi i imam utisak da se ne zajebavamo da nas ti zajebavaš
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mene samo zanima kako je svugde pisalo da mu ugovor istice na leto, i da je prilikom dolaska potpisao ugovor na 5 godina. Samo eto Iliev brat ima info da je Zdjelar imao ugovor na 6 godina, iako je to nesto nelegalno ako se ne varam.

Fino nek kazu svi smo se ugradili po malo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Nemojte da banujete čoveka, SUPER mi je šlagvort dao!

Ja sam baš sinoć hteo tako nešto da napišem, ali rekoh...daj da ne bude pregrubo za momke iz Partizana, a i inače su mi dugi postovi pa nisam jasan u poenti, ili ljudi i ne pročitaju sve...

Aliboy, poenta je u tome da ako nemaš ,,10,, od xxxx miliona evra, NEKO mora da igra na tom mestu, kao npr. Nišić u Teleoptiku, pa makar da nije ekstraklasna desetka, ali igra na toj poziciji. Uz obilatu pomoć SVIH igrača Optičara koji trče kao brzi voz-
Poenta je u tome da ako NEMAMO love za ekstraklasnu ,,10,, ne smemo da se zajebemo pa da su i 4,7,8,9, 11, neki ,,kilavci,,...nego da bar oni MOGU da trče kao brzi voz!
Neee morraaa da se igra ,,pametan, umetnički,, fudbal sa ,,10,, - ali zato moraš onda da imaš nešto drugo!
A šta mi imamo drugo?
Ja sam predlagao kad nam je igrao Washington, da kupimo i Žigića, lepo dve bandere u 16m protivnika i svaku loptu šibaj na njih, kurac će protivnik da ih spreči da je čuknu glavim, bilo u gol, bilo da spuste nekom ,,malcu,, na povratnu da je spiči u mrežu, i, koji će nam k. onda i ,,10,,...

E, ali poenta je i u tome da ako nemaš ,,supersoničnu 10,, (a mi ga/je nemamo) e, jebiga, onda bar moraš da NA PRIMER imaš ,,supersonična,, KRILA pa da buše protivnika odatle, da nabace kako treba i centarfora koji će sve to da samo sprovodi u mrežu...
Ali...nemaš ,,10,, a Janković ti je mrsomud na jednom krilu, Bambi umire na drugom, i šta onda? Ništa.

Seoski fudbal...
Ilyasova, pa TO mi je omiljena tema, tu sam ekspert!
Znaš ti koliko znači seoskom timu ZNALAC i LIDER da povuče kad treba, doda kad treba, kaže kad šta treba, naredi, drekne, vikne...lako je velikanima Evrope kad tamo svi ZNAJU šta kad i gde treba i kako sa loptom...
Muka živa je kad je tim pun neukih ili nesposobnih igrača...

Pisao sam pre neki dan o seoskoj utakmici začelja 6. lige...eeeh...da je nijima DVA brza igrača Teleoptika u napadu, oni ne bi ispadali nego bi se borili za prvo mesto, jer brzi ,,dvojac,, ne bi tamo mogao niko da stigne...
Da je Teleoptiku par solidnih igrača Partizana (npr. Pantić i još jedan), bili bi pri vrhu, a ne pri dnu svoje lige...

Ali i da je Partizanu DVA igrača koji su iznad klase srpske lige igrali bismo BOLJE nego sad, USPEŠNIJE ako ništa drugo...
LEONARDO je bio...10, ili 11, svejedno šta, koji VUČE ekipu, daje gol kad treba itd, taj koji je IZNAD klase srpske lige... a Everton, Đurđević...
Nemojmo o tome kako su kod Marka i ostali bili nešto...
Jesu, oni bili nešto ali uz Đu-Le-Evi...
E tako je u seoskim, ali i u gradskim timovima: imaš lidera (lidere) na terenu, a sa ostalima se ,,pokrpiš,, - a kad nemaš lidera (lidere) na terenu - ode mast u propast od tih ,,pokrpljenih,,...

A da li vam Partizan više liči na Real, Bajer, Liverpul, ili igru seoskih timova, svako nek sam prosudi...
K'o što rekoh ja sam ekspert za seoske timove.
A ni za Partizan nisam baš neznalica.
:ziveli :napred-partizan::šal
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Znači Suma je promašaj -"možda bi kod drugog trenera bio bolji ali i onda bi bio promašaj" (ovo bi moglo u potpis) ali Đukić nije promašaj , ipak je on vodio Valensiju,kao i Grant Čelzi i imam utisak da se ne zajebavamo da nas ti zajebavaš

Suma da odigra 10x bolje nego sto je do sad igrao i dalje bi igrao lose! Jer je ovo do sada bilo “nula”.
Hteo sam da kazem da Djukic nije sigurno ovolika neznalica kako je do sada vodio tim.
Ja Avrama Granta nisam bas mirisao ali daleko od toga da je los trener, mi smo bas dobro igrali pod njim.

Mene samo zanima kako je svugde pisalo da mu ugovor istice na leto, i da je prilikom dolaska potpisao ugovor na 5 godina. Samo eto Iliev brat ima info da je Zdjelar imao ugovor na 6 godina, iako je to nesto nelegalno ako se ne varam.

Fino nek kazu svi smo se ugradili po malo.

Greska je bila na trasfermarktu, i na tu greku se novinari pecaju vec poslednja 3-4 prelazna roka. Nije da branim Ilieva ja bih prvi voleo da ode, ali ovaj put nisi u pravu. Bila je prica u januaru da ce olimpijakos da raskine ugovor sa njim, zato se pominjalo to da ce potpisati za nas na 5 godina.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Znaci greska TM, greska na sajtu grckih cigana, greska na svim mogucim mestima, greska bilo njegovo izjavljivanje da je potpisao ugovor na 5 godina, greska je bila informacija na sajtu fkgrckicigani, svugde greska samo Iliev pravo zbori. To njegovo taljenje sa njima je za robije.

Ova dva otkupa ugovora od njih (cg Mesi i Zdjelar) plus prodaja za bedne novce naseg najboljeg strelca prosle sezone su za zatvora.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
e jbga sad, lider na terenu.... pa to mora da ima svaka ekipa, ako zeli da bude ekipa, ali to nije isto sto i desetka, ili se onda ti neprecizno izrazavas :)
Leonardo, Djurdjevic, Everton su vukli ekipu, svako bio lider na neki svoj nacin, ali niko nije desetka od njih
Lider moze da bude i half, i bek, i golman...
Lider se postaje uz pomoc trenera, uz rezultate, niko nije postao lider dok mu ekipa gubi
Lider ne mora da bude najbolji igrac ekipe, cak mislim da je bolje i da to budu dva razlicita igraca
a zasto mi cele sezone nemamo nikoga ko i lici na lidera, je svakako ponajvise zasluga trenera, uz naravno "doprinos" samih igraca koji nisu pokazali karakter da se nametnu
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
http://mondo.rs/a1104398/Sport/Fudbal/Superliga-37.-kolo-Partizan-Spartak-najava.html
E moj Đukiću, utakmica sezone sigurno nije finale kupa. To ti je prilika da se okitiš prvim trofejom u karijeri kao "trener" i ujedno prilika za upravu i onog bolesnika da nam mažu oči kako smo imali uspešnu sezonu. Osvojen kup, prolaz u Evropi, pljuc, pljuc... Utakmice sezone za tebe su odavno prošle. Derbi na JNA 13. decembra, pa derbi u rupi i revanš protiv drvoseča u Evropi. Sve posle toga je bilo sviranje k...u.

Da me neko ne razume pogrešno, voleo bih da bude laganih 3:0. Strelci Jovanović, Ivanović i veliki kapiten Ilić!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Suma je promašaj veka. Promašaj Ivice Ilieva. Bespotrebno najvbaljen kao CR7. Napravljen cirkus oko njega. I na kraju duplo golo.
Da je trener Nikolić možda bi i izvukao nešto iz njega, nesto korisno. Činjenica je da dečko nema dovoljan kvalitet. Ti ako si klasa, ako znaš fudbala to će kad tad izaći na videlo. Ja to kod njega nisam video. Igrao je na par pozicija, ali moje laičko oko ništa videlo nije.
Al' opet kažem, dok je prevara na poziciji trenera u FK-u, glupo je bilo šta komentarisati.
Siguran sam da dobar trener uz nov par bekova i špica ubicu, lagano osvaja prvenstvo.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Znaci greska TM, greska na sajtu grckih cigana, greska na svim mogucim mestima, greska bilo njegovo izjavljivanje da je potpisao ugovor na 5 godina, greska je bila informacija na sajtu fkgrckicigani, svugde greska samo Iliev pravo zbori. To njegovo taljenje sa njima je za robije.

Ova dva otkupa ugovora od njih (cg Mesi i Zdjelar) plus prodaja za bedne novce naseg najboljeg strelca prosle sezone su za zatvora.

Znaci kupovina Zdjelara za 500.000 evra koji pritom ima tek sad napunjene 23 godine (neka bude da je tacno to sto ti kazes da mu istice ugovor sad na leto, znaci u poslednjih 6 meseci ugovora je) je za zatvor, a prodaja Evertona u poslednjih 6 meseci ugovora za 800.000 evra u 30 godini??? Sta je to tek onda?

Jel vi ljudi vidite kako funkcionise trziste? Ili bi samo da pljujete?

Ovde se uzima i da je Zdjelar promasaj :icon-eek::icon-eek: Pa sta je sledece, i Stojkovic da ne valja, posto su Bambi, SUma i Jankovic najvece prevare. U stvari jel ima iko da bar malcice valja?

Everton koji se poprilicno raspada u Spalu je neuporedivo bolji veznjak? Ja ne umanjujem njegovu energiju, pozrtvovanost i karakter. MOmak je TOP, ali bih uvek izabrao Zdjelara pre. To sto su kod nas igraci fizicki inferiorni i sto je razmak izmedju linija ogroman, plus igramo sa dva spica sto dovodi da radijus kretanja centralnih veznih mora biti ogroman, ne znaci da je Everton bolji. U ovakvom raspadnutom sistemu je Everton najbolji igrac tima jer trci kao navijen i ima dosta presecenih lopti, ali ako bi se zategao tim, povecala takticka disciplina igraca siguran sam da bi mnogi drugi igraci bili bolji od njega, u ovom slucaju Zdjelar. Poenta price je da je radijus kretanja Zdjelara dosta manji, uzmite za primer Buskeca iz Barselone ili jos bolje Havi Martineza iz Bajerna, to je bukvalno isti tip igraca. Havi MArtinez je pod Hajnkensom bio jedan od najboljih zadnjih veznih na svetu. Poenta price je da mu je smanjen radijus kretanja i da ga je maksimalno eksploatisao. Ne moze Zdjelar igrati ulogu Evertona nikad kao sto nikad u zivotu Everton nece moci da igra ono sto je igrao Zdjelar u LS u Olimpijakosu. Opet dolazimo do toga da trener ne ume da iskoristi igracki kadar. TUga cemer i jad. Znaci jebeno trener mora bar nekom da prilagodi igru, ovo je horor da svaki igrac jebeno izgleda kao da nije igrao fudbal godinama. Ako hoces Zdjelara onda ga stavi na zadnjeg veznog a ispred dvojicu, ili 4-2-3-1 gde ce taj poluspic morati da se vraca nazad kako bi popunio rupe i smanjio radijus kretanja Zdjelaru. Sto se tice pogresnih pasova. Ja vise nemam reci kojima bih opisao tu neposvecenost i nerad trenera. Pa jebote zivot da te jebo zivot, ne moze svaki igrac igrati isto, svako da ima slobodu svako da ima isti radijus kretanja. Jebote zivot da te jebo zivot. Zdjelar je itekako tehnicki potkovan i ima solidan pas ali nije USMEREN od strane trenera sta tacno treba da radi. Igracima moras dati slobode ali svakom igraca moras i malcice ograniciti jebeno inace ce se desiti ovo sto se sad desava sa nasim timom. Znaci ogranicis jebeno Zdjelara, kazes Sale gledaj kad dajes pas da odigras kratki siguran pas, kad primas loptu uvek gledaj ka krilu da das loptu bekovima ili uvek gledaj da odigras SIGURNO do stopera, pa radis na treninzima kad moze da salje rizicnije paseve, kad samo siguran ili samo da salje sigurne paseve. Jebeno se mora raditi sa igracima, moraju se jebeno igraci USMERAVATi, da im das ideje, zato sluzi trener. Ako se pravilno razvije Zdjelar moze biti paklen igrac pritom je decko teska Partizanstina i ima crtu LIDERA sto nam jako nedostaje u timu.


A sto se tice prodaje Djurdjevica pre bih rekao da nisi upucen. Prvo Partizan funkcionise po principu familije, znaci kad dovedes igraca a 99% igraca dolazi za manje pare kod nas nego negde drugde, uvek se potrudis da mu izadjes u susret. Djurdjevic je i dosao na jednu sezonu i hteo je da ide na kraju sezone ali su razgovorom ga ostavili do kraja kvalifikacija. Pritom je odigrao najprofesionalnije moguce, nijedna ni najmanja zamerka. U medjuvremenu se dogovrio sa Olimpijakosom. I? kazi mi druze stabi ti uradio? On je ispunio obecanje da ce ostati do kraja kvalifikacija i sta bi ti uradio? Sigurno da smo mogli vece pare da uzmemo. I iti bi dosao i rekao koga boli patka mi tebe prodajemo za 4 miliona u Arapsku ligu ili KInu. Pa cekajte ljudi. Izasao je on nama u susret izasli mi njemu.

E sad ako me pitas odakle njemu prava da pod ugovorom sa klubom tebi odredjuje da hoce da ide i kad ce da ide, samo da kazem da u drugom slucaju ne bi ni dosao. Kao ni vecina drugih igraca. Dolaze ljudi za mnogo manje para kod nas jebiga moras ih necim privuci posto parama ne mozemo.
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Zdjelar je placen 500.000€ i 50% od sledece prodaje, e u tome je problem.

Everton se raspada? Covek igra svaku utakmicu i melje na sredini.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
e jbga sad, lider na terenu.... pa to mora da ima svaka ekipa, ako zeli da bude ekipa, ali to nije isto sto i desetka, ili se onda ti neprecizno izrazavas :)
...
Svaka ekipa? Slažem se!
Samo, ko je lider Partizana kad Saša Ilić nije na terenu?

Naravno da lider nije isto što i desetka, ali Partizan 100% utakmica u domaćim takmičenjima igra ofanzivno, ili bar pokušava da igra ofanzivno, a za organizaciju NAPADA, tečne igre, najbolje je (i najlepše) da lider (bar u napadu) bude desetka.

Golman komanduje odbranom, red je da i štoper koji igra ,,korekciju,, prozbori po koju bekovima i štoperu ispred, neće desetka da priča golmanu šta treba da radi...
Ali ni golman desetki ne može da ,,doviče,, kad kome treba da uputi pas...

Umesto da štoperi ne znaju šta će sa loptom, lepo se Mo povuče malo nazad, uzme tu loptu, prenese je ka napred. Kad je napred, uputi ubitačan pas Diarrri, ovaj ga mune Zvezdi, hvala lepo doviđenja prijatno - to je desetka.

Partizan primi dva komada od Napretka, uđe Saša Ilić, da dva krštena pasa ka Đoletu, Đole da dva gola, hvala lepo doviđenja prijatno, to je desetka.

Porađamo se protiv Čukaričkog, uđe Saša Ilić, duša mu u nosu, promaši šansu...pa malo porazmisli gde bi mogao da stane, stane gde treba, eto lopte, eto gola, on ga dao - to je desetka. Najpametniji igrač u napadu.

Što ga ovi drugi ne dadoše? Jer nemaju dovoljnu pamet za tako nešto - na stranu fizikalije, Bambi je u tome tu negde k'o Sale, a Ivanović može obojicu da ih nos u zubima - ali gola nema...ni od Bambija, ni od Ivanovića, ni od Pantića, Đerleka...gola nema dok ne uđe Sale.
Jer, Sale je desetka.

Slažem se bre da se fudbal igra i bez desetke, može Leo da ga mune i kad je ,,11,, (mada je i on nekada bio polušpic što je opet u fudbalu br.10), ali razlika je kad imaš igru, a razlika kad pobeđuješ na mišiće i potez pojedinca...

Neću više da vas gnjavim sa ,,10, ali KOJI to pojedinac treba da ga ,,mune,, ili ,,namesti,, a da nije ,,10,,?

Ivanović trči, nema koncentraciju...
Đole ne trči ima koncentraciju, nema ko da mu namesti gol...
Ožegović promaši kad uđe u šansu.
Tavamba nam odlazi...
Pantić...koliko je puta dao, namestio? Penal promašio?
Zdjelar je pozadi.
Đerlek je napred, ali je dete.
Janković dao 4 gola u sezoni, usporio napad 44 puta.
Bambi može da ga da iz slobodnjaka, ali nema toliko slobodnjaka pa da uvek pobedimo na tu ,,foru,,. nekad i on zna da ne pogodi iz slobodnjaka.

Ne treba mi novi 10, eto, nek igra Pantić 10, samo mi kažite šta će da urade 7,8,9,11? (naravno ukoliko ne odu iz kluba)...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Zdjelar je placen 500.000€ i 50% od sledece prodaje, e u tome je problem.

Everton se raspada? Covek igra svaku utakmicu i melje na sredini.
Screenshot_20180516-145330.pngScreenshot_20180516-145352.png

Dzaba napadas, ko prvo nisi izneo tacne informacije, ko drugo na tako argumentovan odgovor ti ponovo napadnes da neko drugi gresi, a pritom nemas tacne informacije.

Ko i uvek potpuno se slazem sa clanom @TaraNdrel, sjajna analiza Zdjelara.
Takodje mislim da smo odlicno prosli kad je njegova kupovina i da moze da bude odlican igrac sledece godine. Samo da ima ko da ga usmeri.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Pa, dobro, koliko na brzinu vidim, ustalio se u timu u poslednja dva meseca, a pritom se zuti pored njega, sto verovatno znaci da igra na isti nacin kao i kod nas, srcano do krajnjih granica. Uz sve to, igra u raspadu od tima.
Osetljiv sam na Evertona, mozda jedinog igraca koji je dao bukvalno 100% sebe na svakoj, ali svakoj jebenoj utakmici.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Nista ja tu ne sporim, samo iznosim podatak da od 17 utakmica Everton u Spalu je samo 6 odigrao svih 90 min.
Ono sto je dao za Partizan je bilo stvarno posebno i nijedan igrac Partizana trenutno ne daje ni blizu ono sto je davao Everton.

Samo je TaraNdrel uradio dobru analizu i ako vec @Tomic11 replicira, onda nek bude na pribliznom nivou.
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Po mom misljenju Zdjelar i Pantic ne mogu drzati vezni red u sistemu 4-4-2, jedino u sistemu 4-2-3-1 gde je jos jedan igrac u vezi ispred njih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top