Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
@milance032 čekaj, pa nije valjda ovu temu otvorio ovaj aktuelni Vesnik-bolesnik ?!? :surprise:
mislim, nagađam, ali po stilu pisanja i bolesnom povezivanju podataka.. :confused-smiley-013:
ma, nije, nee.. nemoguće.. ili ipak.. :eek:
jesi čitao dalje, šta je bilo sa njim, je l' banovan? :unsure:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
Au, koji je onaj Pantic pfc ser....ovaj, htedoh reci preteca realnog grobara, kakav ciganski vokabular, strasno sta je sve obitavalo na ovom forumu.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jeb'o mi pas trag, videh i ja. Mada moje mišljenje da ovo nije nikakav realni grobar, nego ubuđali ciganin najgore vrste. Alo, oterao je gurovića, pa onda ga zove u svakom postu debeli, pa ide ona dobra stara hvala mu za domaće titule, ali ništa nije napravio u Evropi.
Ubuđali cigane, napravio je on dosta, ugasio ti je smrdljivi klub, pa sad navijaš za kojekakve klubove iz predgrađa, sa kapacitetom hale kao u osnovnim školama.

Živeo ti nama generale, dabogda još imao ti meni priliku da oteraš nekog gurovića.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
2007-2008, ne sećam se više, preko bivše devojke upoznao sam neku njenu koleginicu. Devojka isto naš navijač, redovno u Pioniru, a o Duletu ista priča kao onaj Pantic s prve strane, čak i gore, a sve iz "prve ruke". Posle pitam devojku, šta s ovom nije u redu, kaže brat joj nije prošao probu u Partizanu.

E, sad, koliko nijh nije prošlo kod Duleta, pa nek svaki drugi-treći ovako priča, i eto baze "Dule šećeraš, čekaj samo znate o njemu..."

Sujetni o sujeti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
A upravo te sezone u kojoj ganfer Pantic pfc ima svoj performans proseravanja na forumu, mi odosmo u drugi krug EL, u play ofu aba lige pobedismo Cibonu u zagrebu, i narednih sezona odosmo u drugi krug el, dve godine nakon te sezone sudije nas urnisase u 1/4, a tri sezone kasnije odosmo na f4 koji Pantic pfc navodno prizeljkuje, gde nam u delicu sekunde izmace finale...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Jer samo ja tripujem ili taj nalog 'objektivnog' Pantica je jos aktivan na forumu.
Jedan retrogradni ban molim :icon-mrgreen:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.176
Локација
Kej Republika
Zeljko Pantić, sinonim realnog sns grobara. Pritajeni cigani, skriveni smrad.

Sad sam se navukao na stare postove. Baš dosta umotvorina je ispisano ovde. :poop:

Daj Bože da ova tema opet bude o našem aktuelnom treneru. Koji će opet biti debeo i noćna mora realnog grobara i krezavog cigana.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Почело је јако мучно,личили смо на лош тим,нити једно име звучно,плакаћу и ја са њим..Веров'о је у тим Дуле,тренир'о их као бесан,сад смо КОРАК ОД ТИТУЛЕ,Париз ће нам бити тесан!На самом почетку Маја,писаће се нова ера,пред вратима самог раја,ПЕХАР ДИЖЕ Божић Пера!!!

5.5.2010.


......
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Ako je nekad Dule trebao da ode iz Partizana, onda je to trebalo da izgleda ovako..

 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Jos gore, dobiti ovoliko pocasti, a ni blizu trofeje ko nas Dule!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
Kako su novinari perfidni i neprofesionalni...u tekstu stoji da je odveo Partizan do f4 2010, ali preskocise namerno ili ne, da je to isto uradio i 1988. Upisase 23 trofeja, ali ne apostrofirase i evropski kup Koraca 1989 godine.
Bitno da u predstavljanju Topica kao novog trenera mutanta pomenu da se posekao na trofej ispod oka, ali nije hteo da ga usivaju da bi mu ostala uspomena na titulu...cudi me da nisu nasli mozda i podatak tipa da je prilikom jedne akcije lopta jako odskocila i udarila Topica u muda, sto je izazvalo jake bolove, ali on nije hteo lekarsku pomoc vec je stisnuo to sto mu je ostalo, i nastavio mec...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Dule u analizi za Sportske prednost daje CSKA i Feneru, prepun hvale za Šarasa

"Za koga ću navijati je moja stvar, ali navijam pre svega da glavni protagonisti budu igrači, a ne neki drugi akteri, da pobedi košarka i da ovo bude uspešna manifestacija.Bez obzira što je ona pravljena u iščekivanju da će Crvena zvezda učestvovati, a to iščekivanje je za neke iznevereno, Beograd je veoma značajan košarkaški centar i verujem da će turnir biti na nivou veličine koju zaslužuje i da ćemo tamo gledati vrhunsku košarku", rekao je Duško Vujošević.
 
Top