Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Sasa slepo voli Partizan. Jedan od najboljih ljudi koji su ikada igrali kod nas.

Neverovatno sam srecan sto sam bio zivi svedok ekipe u kojoj su igrali Sasa, Tepa, Gagi, Lovernj i Leo. To se novcem ne moze kupiti.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Za Miloš

Da ciganjska ništarija mu konstantno tokom čuvanja duvala namerno u lice i uvo.( i Najki je to isto radio)
Sale je staložen, svako drugi bi poslao na parket tog musavog provokatora.
Bože dragi kakav ljudski otpad.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
lazic je pseto sa kompleksom brdakog divljaka i saznanjem da mu je maksimum fmp, ko jebe majmuna
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Hvala Pavlovicu.

Mene zanima samo, da li u momentima ,,stajanja na noge i oporavka'' koji se spominje, Sasa Pavlovic mora da izdvaja tu sumu?

Sta radi Limar?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.018
Hvala Sasa :clap

Jedan si od retkih Legendi kluba zbog kojih smo ponosni. Mozda nekom ovo nije dovoljno novca, ali sve ostale "legende" su pokazale da im je i malo zapravo previse.
Ja jesam zadrt, ali ja nikada ni jednoj "legendi" necu dati vremena da se "iskupi". Svi oni vide, ali se prave slepi. Svi oni shvataju, ali se prave glupi. Svi oni vole Partizan, ali sebe i svoje beneficije malo vise. Svi su oni Partizanovci, ali su odabrali da cute. Svi su oni svesni naseg besa, ali ga pokusavaju amortizovati necinjenjem, cutanjem, povladjivanjem...
Ne, ja do kraja zivota necu zaboraviti kako su se "legende" postavile i ponasale u ovoj visegodisnjoj "Grobarskoj kristalnoj noci", i nikad necu oprostiti.
Onima koji su u ovom nevremenu pokazali velicinu, ljudsku i Partizansku, vecna zahvalnost. Nema ih puno, ali jedna takva Legenda vredi vise od hiljadu "legendi".
SASA PAVLOVIC, to se pise velikim slovima i izgovara sa postovanjem. Hvala ti Grobarcino!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Sale ljudino :respect:respect

Nadam se da će ovaj njegov pokrenuti lavinu Partizanovih bivših igrača i ljudi koji vole Partizan i mogu , žele i smeju da pomognu !!!

Zadnje je vreme da se angažuju sve snage za odbranu Partizana !!!

Odbrana i očuvanje svih klubova unutar Sporskog Društva , jer svi preživljavaju ili su pred nestajanjem .
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Saša Pavlović, Novica Veličković, Dejan Milojević, Uroš Luković, Bogdan Bogdanović.
Hvala im.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Saša Pavlović, jedinica mere ljudskog maksimuma!

Mene samo zanima čemu služi uprava, predsednik i UO, ako jedan bivši igrač isplaćuje 30 keur za BAT?!?!?!

I koliko košta to mesto u UO? Sadašnji predsednik FK Rudar Pljevlja je govorio da je to 50 keur. Ovaj se nije izjasnio...

Pa ne da ne verujem "Ostoji", nego mu očigledno ni Saša ne veruje, nego gasi požar sam kako zna....
'Em je igrao za džabe, 'em još sada plaća dugove

pa ima li ovaj bedni izgovor za upravu ikakvog srama i stida?!?!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Potez u pravom smeru. Sada ćemo videti koliko će ozbiljno raditi na ekipi za sledeću sezonu.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Verujem da je pre dobijanja pozivnice dato uleb-u neka vrsta garancije za respectabilan budget i igracki kadar
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Haha. I prosle godine bio potez u PM. Igrali evrokup u kojem su nas trpali i Kurta i Murta.

Ništa ne vredi igranje takmičenja ako ne planiramo da ga ozbiljno igramo. A to ćemo znati kada se ekipa bude posložila.

Ali ako nama Saša Pavlović treba da placa 30k evra da bi skinuli BAT šta dalje da pričamo.

Drugo, precednik je obećao transparentnost. Znači sada bi mogao da objavi koliko je dug smanjen za ovih godinu dana, da bi znali u kom se smeru krećemo.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Koliko mi je drago toliko sam i smoren. Nadam se da cemo imati tim da bar prodjemo grupu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sasa Pavlovic ljudska gromada. :respect

Evrokup kao sto rece bonaventura koliko sam srecan toliko se i pribojavam oko igranja u istom. Svi znamo sta se desilo prosle godine ali opet neke stvari u odnosu na nju su se promenile koje mogu da daju nadu da ce biti bolje.

Ove godine nemamo trenera koji ce otici sa reprezentacijom na prvenstvo evrope, vec ce od prvog dana biti sa ekipom na pripremama i posvetiti se sto posto igrackom kadru u kome ima dosta potencijala da ga uigrava i spremi za narednu sezonu. Sam igracki kadar manje vise ostace ce isti tj nece se puno menjati u globalu ako gledamo. Prilican broj igraca ima visegodisnje ugovore sto nije bio slucaj prosle godine kada se nije znalo ni ko ce doci ni ko ostati, tako da tu ostaje mozda samo nekoliko dilema da li ce Novica igrati i naredne sezone i ko ce stici od stranaca ili nasih igraca a da pri tome poseduje kvalitet kako za evrokup tako i za napad na ABA Ligu. Ovo drugo bice neuporedivo teze od evrokupa ali o tome ne bih jer nije za ovu temu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top