Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ovaj Jankovic je za Salica pod kosem...Pekovic bukvalno.Decko je sasvim korektan igrac i ako je bar malo sredio slobodna bacanja bice od koristi samo tako.Podrzavam njegovo dovodjenje.

Doktor,za ovo ima punu podrsku nek si im ga sashio haha car... :respect:D
pod kojim košem?
ako će kao i Đoko pod našim u odbrani da "duva promaja", neka ga, ne treba da se cima..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Jankovica sam gledao jednom u Olimpiji, leti ko muva bez glave i podseca na Stimca dijabolu
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ono sto smo mi ove poslednje sezone imali pod kosem je horor tako da je sve upgrade u odnosu na to. Za Lukovica dizem obe ruke nadam se da ce doci, mislim da je posle ove sezone u Mornaru postao jos bolji igrac, pun je samopouzdanja, samo treba na pravi nacin da se upotrebi.

Realno u ovoj modernoj kosarci najvaznije pozicije su 4-a i kec i ako tu budemo uboli sa dva igraca moze da bude veoma lepa sezona. Jos je sve to daleko tek je 2-i jul, ima stvarno jos dosta vremena za sastavljanje ekipe.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Zaboravljate da imamo Bandzu na poziciji 4 koji je odlicno igrao prosle sezone i ove moze samo da bude jos bolji.Tu je i Novica,a mora i Pecarski da dobije svoju minutazu.Ako dodje Lukovic na 5,uz Gagica kao back up moze slobodno i Djoko da ostane da napravi par faulova.Pozicija 1 je kljucna i to mora da se pokrije nekom zverinom.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da je Sy prvo trojka, pa onda četvorka.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.394
Локација
Nickname
Bandža je univerzalan igrač, dobar a vrv i naš najbolji skakač, inteligentan pod košem, dobar "zakucavač?", a dobar i trojkaš. Uz to odlično trči kontra napade. +Bananamen
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
I ja sam misljenja da je Sy trojka i idealan za rotaciju sa Zagorom, ni jedan od tria Sy,Velickovic,Pecarski nije za startnu cetvorku sa 20+ minuta po meni ....
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mi kad smo dominirali sa Duletom uvek smo imali fizicki dominantan i jak tim , pa skok u napadu vrh u odbrani se i ne postavlja pitanje(ove sezone posebno zadnjih meseci bolelo me koliko smo lose skakali i gradili u odbrani pa nam Mega sa klincima od 50kg skakala po glavi)... tako da Sy na 3-i, neka fizicka zver na 4-i i Lukovic na 5-i, mislim da bi konacno zatvorili reket kako treba. Mada je rano jos treba sve da se poklopi i da Canak bude pravi i hemija u timu ,mnogo preduslova a septembar je daleko.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Siju mozda jeste prirodna pozicija 3, ali tesko da to moze da igra...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
4 ce jos teze, ako tu i na pleju ne dovedemo dobre igrace dzaba smo krecili (racunam da je brat Lukovic vec u timu).
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Upravo tako, njegova igra je korektor u igri, specijalac, igrac koji je sjajna atleta, koji moze da istrci dobro na obe strane, sakupljac lopti, a ponekad i sjajan defanzivac.
Mene vise plasi njegova igra u napadu. Nije kreator, nema tehniku da bi mogo da igra trojku, sut za tri mu je poprilicno ne konstantan, za 4 ku nema ledjnu tehniku. Poene uglavnom postize tako sto pokupi skok u napadu ili na asistenciju ostalih igraca. Loptu retko kada spusta, a kada je spusti cesto zna i da pogresi pri vodjenju.
Po meni je dobar igrac, ali samo kao back up, 7-8 minuta na poziciji 3 i jos 10 tak na poziciji 4.

Naravno ovako ja njega vidim. To su moji utisci od onog sto sam gledao prosle godine.

Ko sto sam vec napisao, misljenja sam da nam Goss ostaje, tako da nam trenutno treba rezervni play i prvi centar ( voleo bih da se Musli vrati ), i jedna jaka 4 ka, kao Kevin Jones ili Robija.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Smatram da će se ozbiljnost priče predsjednika KKP o napadu na ABA trofej, njegova sposobnost i namjere kao i ljudi
oko njega, moći umnogome vidjeti po tome kakvi će nam biti prvi plej i najbolji igrač pod košem naredne sezone.

Dakle:

- da li će se pod košem dovesti "zvijer" ili neko ko bi to ubrzo mogao postati

- da li će se, ako već ode Williams-Goss, dovesti igrač takvog kvaliteta na pleju
ili neko ko bi ubrzo mogao postati takav ili bolji košarkaš.

Dame i gospodo, izvolite, pokažite se.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
1. ?
2. Aranitović, Marinković, Crnac
3. Zagorac, Sy
4. Novica, Pecarski, Zver
5. Gagić, Luković, Šalić

Pored pley-a treba nam neki kombo crnac na dvojci i kombo zver na 4/5. Moje mišljenje. Žao mi što nismo uspeli Jaramaza da dovedemo.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Ja bih bio zadovoljan sa Tepicem na poziciji pleja, zajedno sa nekim crnjom. Jos jedan igrac pod kosem uz Lukovica. Vise nego dobar Tim.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
oko njega, moći umnogome vidjeti po tome kakvi će nam biti prvi plej i najbolji igrač pod košem naredne sezone.

- da li će se, ako već ode Williams-Goss, dovesti igrač takvog kvaliteta na pleju
ili neko ko bi ubrzo mogao postati takav ili bolji košarkaš.

Ovaj drugi ti se zove Đorđe Gagić i boljeg centra u našim uslovima nećemo naći.

A sličnog Gosu nećemo naći, čisto da razrešim dilemu, takvi igrači se retko nalaze, statistička su greška i obično sa sobom nose neke usluge menadžeru koji ih je doveo.
U prevodu na jedan user tipa Gos, dođe 5,6 Džikićevskih briljiranja tipa Robinson.

Za ovo doba godine solidna osnova postoji, i ne treba preterano zakerati.

Pristojna osnova mladih, fizicki solidni igraci, zavisi od ostalih popuna, ali za jul, i vise nego pristojno.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ako će nam, uz dužno poštovanje prema njemu, Gagić biti najbolji igrač od svih petica i četvorki,
onda predsjednik kluba nije trebao najavljivati napad na ABA ligu. Mislim da tu, i pored eventualnog
dolaska Lukovića, nedostaje još jedan mnogo bolji igrač (četvorka ili 4/5).

Nigdje ja nisam napisao da je lako dovesti extra igrača za male pare, ni da neka osnova ne postoji,
ni da se sve mora završiti do kraja jula.

Baš se slažem s posljednjom rečenicom i smatram da te ostale popune, prije svega prva četvorka
i prvi plej, trebaju biti igrači koji prave razliku.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Sa Gagicem mora da se poradi na kondiciji posto on umire nakon 3 sprinta zbog cega cesto pravi glupe licne greske...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top