Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Šuška se šuška... ;) ;-)

Disclaimer: Nisam insajder, samo se šuška. :)
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Nemojte se igrati sa tim suviše je ozbiljno. Meni je samo jedan na pameti kada je reč o košarci ali mi deluje nemoguće! Ako aludiraš na generala pa se ostvari šaljem ti gajbu piva na koju god adresu poželiš.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Manite se spekulacija. Večeras kod Tegija u 23h gost Rade Zagorac.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Uhhhhhh!!! Vec mi je zaigralo srce , pun Pionir a ovaj deckonja u transu. Kakav odraz, sut, prvi korak, show!
Ne izdrzah da ostavim upis.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jel ima neko link za SOS da pogledam Zagora?
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Koja divota slušati Zagorca! Njegova elokventnost, staloženost i razmišljanje je za svaku pohvalu. Kad je potpisao napisao sam post da bih voleo i da imam osećaj da će na kraju sezone da se peva:"Oooooo Radeee grobareeee, oooo Radeeee grobareee..." Biće, biće! :pfc:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Manny Harris je bio blizu Olimpijakosa, i zasto nije potpisao niko ne zna. Mozda nije prosao preglede ili je stvar u necemu drugom...
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
upravo se to ni meni nije svidelo, ti "bombasticni" naslovi, a sve da se skrene sa pravog koloseka i da se ekipa dekoncentrise pred put u italiju (jer citaju i igraci stampu, internet je svima dostupan)
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja čak mislim da nam dvojka nije ni potrebna. Ako Vanja bude konstantan imamo poentera, a Aranitović i Gegić (neviđen utisak je ostavio na mene) su zaduženi za maltretiranje protivničkih bekova. Potrebna nam je četvorka, ali ne bih voleo da dovedemo onog Jankovića. Do kraja prvod dela sezone bih izgurao sa ovim timom pa da vidimo gde smo najtanji i gde nam fali igrač.
 
  • Like
Reactions: rus

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.657
@sprars
Ma ništa lično, nego kad pročitam reč "bomba" u istoj rečenici u kojoj se nalazi i Partizan, momentalno dobijem ospice, dijareju i još što šta. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top