Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Taj argument s Dijarom i eventualno Raćom je sigurno najizlizaniji u istoriji ovog foruma. Na stranu sve i što je kroz klub prošlo još 100 200 igrača njihovog kvaliteta cvja koji ništa nisu pokazali ali oni su etalon toga da CV nije bitan.
A o crnogorcima tek da ne pričamo ako igde postoji neko nepisano pravilo o cvju to su oni, od raspada Jugoslavije ni jedan igrač iz cg lige nije bio ni solidna rezerva.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.065
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Ima li smo mi cini mi se ovakav prelazni rok, kad smo iz cg doveli 2-3 igraca.
Naravno Partizan im je bio vrh karijere, pri tome nista nisu prikazali.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Nasa liga se raspada, od Jovetica nismo izbacili klasnog igraca, niti cemo koliko se ulaze. Nama je nacionalni sport pucanje iz pistolja i pusaka, to nam ide bolje od svega, tako da bolje nemojte kupovat iz nase lige bratijo.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Prije 6-7 strana smo mastali o tandemu sa Rikardom, Leom u navali, sad je doslo vrijeme sa nas realnost ko vodi klub i kako, nasamara onako ko kucke neke male.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne radi se o tome da ja ne bih gledao Sulejmanija i Jovetića u timu, pa i Lazara, o Raći i da ne pričamo, ali nekako FK uvek završi sa Ninkovićima i Aksentijevićima. Lako je raditi stvari iz ljubavi kad je korist u pitanju, pa još ništa i ne gubiš, a dobijaš mnogo više nego što bi dobio tamo negde drugde.
E onda uporedi to sa nesrećnim Pekovićem za vreme lokauta. Ljudski kvaliteti, intelekt i Zlatibor na stranu, ali da povučemo paralelu i da se zapitamo ko bi uradio tako nešto u FK. Pa onda Pavlović.
Hoću da kažem da dečko nije bio ozbiljan. Mislim na post koji si citirao.

Prije 6-7 strana smo mastali o tandemu sa Rikardom, Leom u navali, sad je doslo vrijeme sa nas realnost ko vodi klub i kako, nasamara onako ko kucke neke male.
Iskreno nikad nisam verovao u tako nešto. Zar ste stvarno zaboravili ko nam sedi u upravi? Sve osim ovih transfera je iznenađenje. Iznenađen bi bio ako dođe neko normalan. Pogledajte unazad svaki prelazni rok otkad su došli.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Taj argument s Dijarom i eventualno Raćom je sigurno najizlizaniji u istoriji ovog foruma. Na stranu sve i što je kroz klub prošlo još 100 200 igrača njihovog kvaliteta cvja koji ništa nisu pokazali ali oni su etalon toga da CV nije bitan.
A o crnogorcima tek da ne pričamo ako igde postoji neko nepisano pravilo o cvju to su oni, od raspada Jugoslavije ni jedan igrač iz cg lige nije bio ni solidna rezerva.
Fala qurcu da neko i ovo napiše!
Znači svaki prelazni rok mi neko prodaje izuzetak kao pravilo. Raća i Dijara naspram 200 igrača koji nisu APSOLUTNO NIŠTA pokazali. Mogu sad bar 50 da nabrojim koji NIKAD nisu odigrali čitavih 90min za prvi tim. Nemam problem da se kupuje jedan takav igrač maksimalno i da se prosledi Teleoptiku. Ali bre čoveče mi ove dovodimo kao zamenu za prvotimce (priznajem i oni su jad i beda)!?

--
Ne mogu da editiram prethodni post.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Hoću da kažem da dečko nije bio ozbiljan. Mislim na post koji si citirao.

Iskreno nikad nisam verovao u tako nešto. Zar ste stvarno zaboravili ko nam sedi u upravi? Sve osim ovih transfera je iznenađenje. Iznenađen bi bio ako dođe neko normalan. Pogledajte unazad svaki prelazni rok otkad su došli.
Da, izgleda. Ali otišlo živci sa FK. Ispade budala. :D
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Uvek mi je asocijacija za igraca iz Crne Gore nesrecni Risto Lakic, tamo nema igraca da valja, njihova liga je po kvalitetu kao nasa druga. Kako sada stvari stoje, mi cemo biti znatno losiji nego prosle sezone. Po svemu sudeci, odlazi Rikardo, dolazi Ozegovic. Ostacemo i bez stopersko para Ostojic - Pavlovic, prvome su ponudili duplo manja primanja po sezoni, ovaj drugi je jedina nasa zlatna koka. Ali ce zato dati 300. 000 evra za stopera niske kurve Crnomarkovica. Bas me zanima koliki ce nam ove sezone biti budzet za plate.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Vele mi drugovi sto prate da Vujacic nije los igrac...Bitnije je sto su obojica akvizicije pukovnika.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.261
Локација
U Kinšasi

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Čitam da ovaj lakićević uopšte nije igrao zadnju sezonu...ni malo mi na dobro ne miriše ovaj prelazni rok.ali hajde da ne sudimo unaprijed.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Na stranu sto mislim da je dobro resenje, ako dodje imacemo 4 desna beka. Sad na kilo kupujemo desne, do skoro smo leve bekove. Samo gomilamo bespotrebno. Crnogorac nam je nepotreban onda
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top