Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Em prodajemo Celavog em sa Vulicevicem necemo produziti ugovor, tako da nam trebaju 2 desna beka, a i treba nam jedan levi isto
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
majko mila kakve mi kante dovodimo, ovo nije normalno ej krenuli smo da se pojacavamo iz Crne Gore i Severne Makedonije, jos samo nekog iz Bosne da dovedemo i to je to...VVV majku vam jebem raspalu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Daleko od toga da mislim da je Scekic igrac za Partizan ali decko je sve odgirao vise nego korektno i verovatno i van granica svojih mogucnosti, posebno derbije. Ono syo su placenici sinoc uradili je velika sramota svih navijaca Partizana i mene je sramota.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Slažem se Jasmina, ono je baš bilo nisko prema momku koji je na svakoj utakmici ginuo i davao 200% za naš dres. Iako neko misli da je on loš igrač( ja mislim da je solidan i da dosta nedostataka nadoknadi ogromnom borbenošću) ono svakako nije bilo u redu. Sve derbije pokidao realno.
Puna podrška Šćekiću, nadam se da ostaje kod nas.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Klasican ciganski potez, mada ko nam je godinama na tribini ne cudi da su pokupili sugu sa severa
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Lakicevic je po mom misljenju u Vojvodini bio odlican. Uvek protiv nas pokidao, bas sam zeleo tada da ga dovedemo.
Da li je bolji od Miletica koji je trenutno u zivotnoj formi? Nije.

Da li je onda pojacanje? Nije. Treba stvari nazivati pravim imenom

Bio bi sjajno pojacanje, Miletic moze i stopera da igra na visokom novou.

P.s. Dobih proverenu informaciju da je ovo klasicno lupetanje, napustio bi Djenovu samo u slucaju da mu isplate ceo ugovor, u protivnom ostaje do 2022. Godine
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Lakicevic kao igrac nije nista specijalno igrao u Vojvodini . Odradjivao je svoje, kako bi se snasao u Partizanu I da li je napredovao to ne znam.
Ali znam da je decko pravi sportista I nije splavaros.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Mene samo brine šta ćemo kad krene odlazni rok.

Ovaj prelazni je katastrofa.

Ipak, da sačekamo još malo....
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Sad sam pogledao klip od ovog brazilca levog beka,nisu puno merodavni ti snimci,ali moram priznati da deluje jako dobro! Ali mislim da nema nista od toga,kao ni od crnogoraca onih,Savo je sam rekao da ce strance dovoditi samo u ofanzivi a odbrana ce biti od domacih igraca. Sehovica bi gurnuo na levog beka bez ikakvog razmisljanja! Decko je vec sada najbolji levi bek kod nas,samo moze da napreduje.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Sad sam pogledao klip od ovog brazilca levog beka,nisu puno merodavni ti snimci,ali moram priznati da deluje jako dobro! Ali mislim da nema nista od toga,kao ni od crnogoraca onih,Savo je sam rekao da ce strance dovoditi samo u ofanzivi a odbrana ce biti od domacih igraca. Sehovica bi gurnuo na levog beka bez ikakvog razmisljanja! Decko je vec sada najbolji levi bek kod nas,samo moze da napreduje.
Gdje ima snimak da se pogleda?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top