Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dyabe ti Rikardo kad nema ko da donese loptu do njega.

Majku vam jebem lopvsku sta ste napravili od kluba.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
cudna smo sorta mi Grobari, Partizanovci... sto se mene tice klub koji duguje 22M ne treba kupi nikoga, nego da rasproda sve i sam ode u 5. ligu ko Rangers, taman da sljam odjebe iz kluba i sa tribina. Ostali bi samo oni koji Vole Partizan.

ok mi smo Grobari, Partizanovci, ne mozemo biti realni nikada, aaaajmo samo malo da budemo objektivniji.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Uz #51 je više nego dovoljno ?
Da li se mi borimo za prvo mesto u ovoj smesnoj ligi ili ponovo za treće ?

Postali smo 20ak puta gori od cigana za vreme lukića.. krvavo

Nema potrebe za tim. Što Stojkovića ne zoveš #88? Naravno da je dovoljno, 4 špic može da bude Lakičević koji se dobro snalazi i na tom mestu.

Uostalom imaš nekoliko kombinacija gde će igrati Suma Sadik kao najistureniji....

Ako tebi Gigić nije pojačanje za JSL ja ne znam šta da ti kažem. Da li uopšte gledaš JSL? Da li si video njegove sposobnosti? On je za našu ligu dobro pojačanje. Ajde malo argumentovano da pričamo, ne samo da seremo po svemu odmah.

Mi nemamo cigankin državni budžet pa da se kurčimo. Polako, kreće liga, videćemo pa ćemo suditi vrlo brzo dal možemo da uzmemo titulu ili smo tanki.

Pozdrav!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Daj ne zajebavaj me .. toliko imam iskustva da vidim da je ovaj tim teška kanta i da se sprema ponovo za 3 mesto.

A zašto zovem ortodoksnog ciganina #51 ? Iskreno nemam sada volje da realnom "grobaru" objasnjavam zašto , biće dana i za to
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
cudna smo sorta mi Grobari, Partizanovci... sto se mene tice klub koji duguje 22M ne treba kupi nikoga, nego da rasproda sve i sam ode u 5. ligu ko Rangers, taman da sljam odjebe iz kluba i sa tribina. Ostali bi samo oni koji Vole Partizan.

ok mi smo Grobari, Partizanovci, ne mozemo biti realni nikada, aaaajmo samo malo da budemo objektivniji.

Čudno razmišljanje...
Dug od 22miliona je smešan dug za fudbal. Uz tri dobra transfera, o.k. sponzora, jednu Evropu do bi se anuliralo. Naravno za to treba da postoji volja uprave tj. vlasti jer ona je i pistavlja.
Što se mene tuče Partizanu petu ligu može poželeti samo ucrvljeni ciganin sa dna kace!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako ćemo realno sasvim solidno pojačanje za jelen super ligu i kao zamena Sadiku u Evropi. Na stranu što su u upravi najgori šljam ljudi ali ovaj momak nije loš, pri tom 22 godine pa možda se kod nas raspuca. A suludo je u ovakvom društvenom poredku i pod ovom upravom očekivati napad na titulu i neke dugoročne planove, po meni forsirao bih klince iz naše škole, dovodio mlade igrače kao što su Lutovac i Gigić iz ostalih jsl klubova i koliko toliko pokušao konsolidovati dug, pa za neke 2 3 godine taj zarađeni novac spucati na prava pojačanja.

Ovako suludo je nadati se nekim ozbiljnim pojačanjima tipa Natko koji je iskusan igrač ili dovođenje Asana na pozajmicu itd dok se ne proda ono što iole vredi u ovoj ekipi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Daj ne zajebavaj me .. toliko imam iskustva da vidim da je ovaj tim teška kanta i da se sprema ponovo za 3 mesto.

A zašto zovem ortodoksnog ciganina #51 ? Iskreno nemam sada volje da realnom "grobaru" objasnjavam zašto , biće dana i za to

Nema potrebe za takvim rečnikom. Nemamo isto mišljenje i to je ok. Nemoj da me stavljaš pod navodnike i nema potrebe da mi "objašnjavaš" bilo šta. U fudbalu sam dugo da znam da prepoznam šta valja pa se ne hvalim, već samo iznosim svoje mišljenje bez nipodaštavanja ostalih članova foruma.

Nek ovaj mali metne 10 komada i mi smo na konju. Kakvo crno treće mesto. :pfc:
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Hotsport jedini od medija objavi za Gigica. Navode da je bio juce sastanak Vazure,Sava i Ivice Kralja(predsjednik macve) i da je postignut usmeni dogovor ali da konacna realizacija transfera moze pricekati i da zavisi od prodaje Rikarda. Okacio bih link ali nijesam siguran da li je hs zabranjen.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Što se mene tuče Partizanu petu ligu može poželeti samo ucrvljeni ciganin sa dna kace!

Ja zelim godinama! samo da vidim ledja i ti dobro znas kome sve.

Klub koji zavisi od zreba za evro-takmicenja, i koji sluzi kurvi za ukras na kacenje zvezdica na dresu. Klub koji gleda 1000 ljudi.
Ja ne vidim bolji izlaz od restarta, pa neku uzimaju namestene titule, kod nas bar nece biti ljudi koji su tu samo iz koristi, kao ni onih sto dolaze da gledaju protivnika a ne Partizan.

United of Manchester uvek pre Manchester United-a

Klub kome za poslovanje (bez pojacanja) treba 10-12M godisnje, dug od 22M je previsok.

Ja ne navijam za Partizan zbog titula i pojacanja, nego zbog ideala koje Partizan predstavlja za mene, a to je pre svega Sport.

U mom Partizanu od sporta nije ostalo nista, ni u upravama, ni na tribinama, ni na terenima, a malo ga je i na formumima.

Napred Partizan! od ucrvljenog ciganina sa dna kace.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Iskreno, nisam zapazio tog Gigica, ali sam apsolutno za to da se dovode igraci zeljni afirmacije u Partizanu. Dobre partije su u obostranoj koristi i zaa Gigica i za Lutovca. Dobra sezona u Partizanu i obezbedjena egzistencija za citav zivot, kud ces veci motiv !!! Bice ovo dobro ove sezone, boricemo se za titulu do zadnje kapi znoja i krvi, ako treba !!!

Nije bas da u ovoj nasoj ligi nema igraca sa potencijalom, moze da se probere. Ja sam ranije pominjao Randjelovica iz Radnickog i Pejovica iz Lucana, kao igrace koji su nam potrebni, obojica su otisli preko, Pejovic u Dinamo iz Minska, a Randjelovic je pod ugovorom sa Olimpijakosom. Ima tu jos igraca ...
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A tu petu ligu će da ga gleda više od 1000?
Šta će biti s koeficijentom, koji nije mala stvar, evo sada smo nosioci u svakom kolu?
Dug od 22 miliona je smešan. Uz dobro polovanje prodajom tri igrača, to bi se prepolovilo.
Vučić bi i hteo da Partizan ispaden u petu ligu.
Partizan je uvek od 90 godine zavisio od Evrope, samo ga ta Evropa spasla da ne bude dužan 70 miliona evra, i da ne doživi scenario kome mu ti priželjkuješ.
Samo da znaš neko ko ispadne u petu ligu, mora isto da pravi novi klub.
Šta priželjkuješ KK Partizanu? Koji ima dug od 7 miliona, jer tamo nema transfera i kinte od Evrope? Gašenje i stvaranje novog klupa da budemo ko cigani.
Šta želiš za RK i VK, nove klubove. hmm?
Šta onda koji kurac visiš na Milevi ako te boli kurac za pojačanja?
u mom Partizanu su isto ideali, ali ti ideli su vezani za pišanje po ciganima, kako na terenu tako i na tribinama. Veoma sam bio ponosan kada se Partizan popišao i pokenjao u septičkoj jami kada smo bili otpisani, kada je na Kurvu kvota bila 1,6, a ovi igrači takvi kakvi su jebali su im majku.
Moj idel je kada smo ih jebali usred rupe sa igračem manje. Kada sam mahao svojom kitom ciganima ispred nosa u kladionici.
Moj ideal je kada ih je Dule ugasio, a imali su uvek vći budžet od nas.
Ja neću da odustanem od Partizana, zato što ga ova vlast siluje, već će mi biti uvek drago i milo da kažem da sam ponosni Partizanovac, a neko ko je svojim krađama došao do drugog ili prvog mesta neka im je na čast. Uoslalom tu je ta Evropa da dokaže ko koliko vredi, i šta bi radili da im nisu njihove sudije u ligi.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@kujblo70
Naš dug i nije tako veliki da bi baš morali u 5 Ligu. Oni smrdljivi preko puta su imali minus od 60 miliona(verovatno i mnogo više), pa im nije palo napamet da se restartirajuidu u 5 Ligu i plate dugove. Mada je po svim zakonima taj klub morao da ide u 4-5 Ligu.Nema dileme da bi svaki Partizanovac pratio naš klub, pa i da igramo zonsku Ligu, ali... zašto? Kad nema nikakve potrebe. Vrhovni komandant,Pretsednik i Premijer, Vožd Srbije bi želeo da nas ugasi ako može. Ali, ne može. Ništa ne traje večno, neće trajati ni ovo smišljeno uništavanje svih naših klubova. Nije samo FK u pitanju, on(i) želi da ugasi celo JSD Partizan. Svaki Partizanovac je dužan da se suprotstavi.I da ih poludi, kao što smo ih poludeli kad je Marko(i ceo) tim uzeo titulu. Neka oni idu u 5 Ligu, mi bi u L. Šampiona.
PS GDG je napisao istu poruku, u istom vremenu dok sam kucao. To je suština.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Brate, pa ni ja ne zelim da odustanem od Partizana, i ne znam odakle si dobio ideju da me boli za pojacanja? Mislim boli me, ali dusa kad vidim da ih nemamo onoliko koliko bi svi voleli, i ona koja bi svi voleli.
Mislim da nisi procitao sta pisem.
Dajem sebi za pravo da imam neku svoju zeju nase borbe protiv njih, kao sto ti imas svoju. Jesu razlicite, ali je cilj isti. Ako se ne slazes, pitaj, a kako a sto, pa da prodiskutujemo.. Ne mora djon odma.

Mene su sa foruma teajno banovali trajno sto sam popizdeo zbog zviduka u Pioniru.
Nisam mogao da podnesem da se zvizdi KK Partizanu u Pioniru (Muti i toj ekipi).

tema je radio mileva, da ne bi ja popio ban neki opet, moze li neko da kaze kad je poslednji rok za Linglong licenciranje?

Zna li se sta je sa Miloslavljevicem, Lakcevicem, Stanojlovicem i Jovanovicem?

Mogu li posluziti u nekoj rotaciji ili ce biti prosledjeni negde na pozajmice?
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Jovanovic na pozajmicu ,Milosavljevic vracen u omladince a Lakcevic i Stanojlovic su registrovani.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Iako mislim da Španac, Nikolić i Zakarić zaslužuju da budu uz tim a ne u Teleoptiku, ova poslednja dvojica svakako pre Ivanovića a od uskoro i ovog Gigića, moram da skinem kapu Miloševiću jer se ne sećam da je neki trener ovako presekao! OK, on vodi tim, on odgovara za sve, ali mi ovo bar liči na to da Savo ima samostalnost u radu za razliku od par prethodnih godina. On je izabrao Ivanovića pre Nikolića, on odgovara. On je išao na razgovor za Gigića. Videćemo koliko će njegovi stavovi i viđenja ove igre biti od koristi Partizanu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top