Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Our friends in the world

Killie

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
2
Reaction score
29
Локација
Bristol, UK
Žao mi je za moje Srpske, koristim Google translations tako da moja poruka možda neće imati nikakvog smisla.

Ako igrate sa tempom i direktnom trčanjem protiv Konnah, ne bi trebalo da imate poteškoća da ih prebijamo. Ako igrate sporo prolaznu igru, to će im biti prednost, to smo i radili. Oni će imati 10 igrača iza lopte i isprašiti i ugrati.

Još uvek postoji nekoliko ljubitelja kilmarnoće koji dolaze u Beograd koji su srećni da posećuju vaš grad. Neki od nas žele da podrže Partizan. :pfc: Connah ' s stil igre nije bio popularan.

Google translate is not best way for comunication :D Fell free to write in English language

Webcrew
 
Последња измена од уредника:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Žao mi je za moje Srpske, koristim Google translations tako da moja poruka možda neće imati nikakvog smisla.

Ako igrate sa tempom i direktnom trčanjem protiv Konnah, ne bi trebalo da imate poteškoća da ih prebijamo. Ako igrate sporo prolaznu igru, to će im biti prednost, to smo i radili. Oni će imati 10 igrača iza lopte i isprašiti i ugrati.

Još uvek postoji nekoliko ljubitelja kilmarnoće koji dolaze u Beograd koji su srećni da posećuju vaš grad. Neki od nas žele da podrže Partizan. :pfc: Connah ' s stil igre nije bio popularan.

No need to apologise, majority of us could understand if you used English. Well it was a bit surprising you lost at home, but that gave us advantage to prep for our league and next European opponent. When it comes to our game vs Nomads, be sure that we will end with at least 5:0 win on aggregate, if not more.

Belgrade is beautiful, feel free to visit the game, I am pretty sure you will have no issues, unless your guys provoke us.

Thanks for your post and visit. Cheers!
 

Killie

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
2
Reaction score
29
Локација
Bristol, UK
No need to apologise, majority of us could understand if you used English. Well it was a bit surprising you lost at home, but that gave us advantage to prep for our league and next European opponent. When it comes to our game vs Nomads, be sure that we will end with at least 5:0 win on aggregate, if not more.

Belgrade is beautiful, feel free to visit the game, I am pretty sure you will have no issues, unless your guys provoke us.

Thanks for your post and visit. Cheers!
Thanks very much. It does indeed look beautiful. I'm really looking forward to it, particularly the night life. :ziveli

I think that is the mistake we made and almost used it as a pre-season friendly. We were underprepared and paid the price.

Good luck.
 
Top