Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ovo je stvarno neki novi Partizan,momci ginu za svaku loptu i ovo sam cekao duze vreme da vidim od svog voljenog kluba :) Bilo bi bolje da je ostalo 2:0,mada ni ovih 3:1 ne bismo smeli da izgubimo sa ovakvom igrom. Asano pravo pojacanje,ako se po jutru dan poznaje. Stvarno dobro izgleda na terenu,brz je ko munja,dobar tehnicar,lepo se otvara i ulazi u sanse. Suma vrlo bitan i evidentno psihicki mnogo stabilniji i bolji nego u prvom mandatu. Sadik se trudi,mada mi se nesto narocito ne svidja. Tosic prilicno los veceras,ali generalno momci za ovakvu borbu zasluzuju najvise ocene. Bravo!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
Bravo za borbenost i pobedu.Da ne kvarim slavlje, prolazimo samo ako i drugu utakmicu odigramo ovako.Nista nije gotovo, dosta smo se ispromasivali.Ipak veliki optimizam pred revans.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Čestitke svima !! Nisam očekivao ovako otvorenu utakmicu i konstantno trčanje, bravo !!!

Šuma se preporodio od kada je stisao muda , kamikaza obećava :)

P.s. velika zamerka od mene kod poslednjeg kornera , mora mentalitet skroz da se menja.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Bravo crno-beli :napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:

Steta za primljen gol. Asano ce da bude odlicno pojacanje
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Razneli smo ih! Ove je trebalo barem petardom u mrezi da ispratimo kuci!
Svi su bili odlicni,ali moram da izdvojim Sadika,Sumu,Ostojica,Scekica i kasnije Asana.
Japanac je pokazao zasto je Savo insistirao na njemu,za nase uslove paklen igrac.
Znam da ga mnogi od vas ne volite i ne cenite nesto,ali ljudi Scekic je danas bio fantastican! Neprelazan! Sekao je lopte,dobijao duele i u vazduhu i po zemlji,takvog igraca nema sanse da bih prodavao za pisljivih 500-600 hiljada.
Mnogo nam znaci u ovakvim utakmicama.
Ostojic doktor! Samo da nije nista ozbiljno.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Konacno smo (ponovo) docekali da gledamo kako se nasi fudbaleri igraju fudbala!
Svaka cast Savi sto je izveo Stevanovica, bilo je pitanje kad ce ga navuci na drugi zuti.
Pogledala nas i sreca kod one stative, jos samo to da iskorenimo i da u tim situacijama svi udare sprint nazad, a ne da gledamo alibi trckaranje.
SAS trio sjajan veceras, zadnja linija isto. Tosic totalno pogubljen ali kapiram da nije zaboravio da igra, bice to bolje.
Napred Partizan!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.711
Локација
Храм фудбала
Konacno skinusmo prokletstvo evropskih utakmica, a taman sam pomislio da je to jos jedna od njih.
Odavno nismo igrali ovako agresivno i sa zeljom da sto bolji rezultat postignemo.
Savo konacno pokazao da se moze igrati napadacki fudbal i sa jednim napadacem.
Celavi brat je covjek za kojim bi isao u rat, a da nemam nikakvog straha.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Odavno nisam ovako uzivao u igri voljenig nam kluba...bravo crno beli!
Rezultat odlican, primljeni gol nam je opomena da u revansu moramo jos jace, nisu ovi toliko losi koliko se pokazalo veceras.
Jedina stvar koja mi se nije dopala veceras je previse bunarenja od Ostojica cini mi se da je unosio malo panike pozadi.
Asano prijatno iznenadjenje.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ako neko iskopa fotografiju Sumine reakcije nakon postignutog gola, volio bih da postavi! Hvala
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Taman sam krenuo da pisem da je ovo klasican Partizan, kad smo primili gol, prejeftino.

Zbog Urosevica sam hteo tv da slomim. Sreca pa se u odbrani ispravio sa par intervencija.

Ostojic je ubedljivo najbolji stoper u zadnjih par godina.

Realno je da smo makar jos jedan gol zasluzili, koliko stopostotnih sansi.

Jedina zamerka Tosic. Razumem ja sve, ali da u pasu gresis kao da imas 16 godina, ne kapiram. Poklanja im par puta loptu u najkriticnijim zonama. Odbranu i ne igra. Strahota.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Auuu koje uništavanje. A ovi su kurcina od ekipe. Svaka čast za igru, svi su odigrali odlično. Ostaje žal za petardom, jer su bili baš zreli da ih petardiramo.
 

kolja pg

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
30
Reaction score
58
Napadacki i leprsavo- pravi Partizan, cestitke igracima i strucnom stabu, idemo na pobjedu i u Kurdistanu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top