Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Uf ovo ne pamtim da smo nekog u evropi ovako izdominirali, a da nisu 5.kategorija ekipe!!
Bravo!
Bravo za filozofiju igre i forsiranje napadackog stila.
Brdo paseva u prazno, utrcavanja, šansi... trcimo 300% vise nego zadnje 2 sezone!

Vise bih voleo da je Scekic stigao crnju u kontri i stlrusuio ga, jebes žuti, sačuvali hi gol... al jbg dobro je i ovako!
Nije ništa reseno, nema opuštanja! U revanšu bar 50% od ovog veceras i naši su!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Ovi zuti su bili zreli da popiju petardu. Izvadio ih je golman ko je bio ocajno postavljen kod prvog gola ali je zatim spasio tri. Sadik Suma i Asano su pokidali a u odbrani moram da izdvoim Urosevica. Ostali su bili solidni osim dekoncentracija kod kornera kada smo primili gol i Tosic ko je veceras bio kriminalan. Korner situacija i partija Tosica ne bi smeli ni pod razno da se dogode. Imamo solidna prednost u revansu puna koncentracija odredis neko da bude senka Torea da neda mu da dise i cepaj kontre da uvalis gol. Teraj dajlje sledeci je Napredak.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Čestitke momcima vredelo je pokisnuti ko je imao sreće i bio večeras na JNA !

Ovi turci su bili zreli za bar 4-0 , da se Ostojić nije nesrećno povredio gol ne bi ni primili.

Sredina mi je nekako delovala tanko možda je do taktike pa mi se čini ne umem da objasnim.

Japanac delovao odlično mada i Đemba-Đemba je pokidao i to pravo iz aviona na teren u Razgradu, ali Asano deluje da će biti 'zver'.

Neko gore reče da bi Rikardo sad pokidao i mislim da je u pravu, otišao bi na kraju sezone stvarno za 6 milki evra. Ono što igra Sadik meni se uopšte ne dopada mislim da bi se #51 proslavio kad bi bio starter.

Tošić mi je delovao najgore nažalost.
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
S obzirom kako smo igrali prosle godine, ovo za sad je veoma dobro... Steta zbog tog primljenog gola koji kvari malo utisak, al sve u svemu ok rezultat. Onakvi ziceri se moraju koristiti, cini mi se da smo tri puta bili pred golmanom jedan na jedan i nismo koristili to. U revansu da damo gol i samo polako, ako mora i remi bi bio odlican, mada je ovo mesarska ekipa koja moze i u gostima da se savlada realno
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ocekivana igra, rezultat je mogao biti bolji - imao je Suma finih sansi. Ajmo Savo,ajmo momci - gazi dalje!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Одлично смо одиграли заиста, Асано паклен, Сума одличан, Садик добар бољи асистент него скорер. Брине неесфикасност и то што примили гол из једне грешке, морао се тај корнер боље бранити. Турци имају јако спору одбрану тако да не вјерујем да ће одмах јурнути и остављати нам простор за контре. Али опет требамо гледати да дамо гол за миран сан.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
Ne pamtim kad sam zadnji put gledao ovakav Partizan u evropi.
Sta znaci kad konacno imas kondicionog.
Kakva igra, sanse, steta sto nismo uvaljali jod 2-3 komada.
Kad nisam dobio infarkt kod njihovog gola...
Asano ce biti dobro pojačanje, Suma dobar, steta sto nije dao gol iz igre.
Svi momci su bili odlični veceras, jedino mi Tosic namestanjem na levu nogu par puta dizao pritisak, ali ok.
Ovo se dobija i u revansu.
Savo, do sada jako dobro, narocito kad imamo u vidu sa koliko igraca raspolaže.
Nadam se da je sa Ostojicem sve u redu, i da nije teza povreda.
Pozdrav svima pokislima na stadionu, alkoholisanima, ali sa vatrom u srcu.
Volim te Partizane, volim vas Grobari. :šal
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Moram reci da je ovo veceras bilo dobro. Partizan igra fudbal, i to lep za oko. Odavno to nije bilo tako. U sustini ima tu jos mesta za napredak, rekao je i Savo sam, bar za 30%. Rezultat dobar, igra dobra, necu o losim stvarima, a opet i njih ima. Nismo primili gol iz igre, i u revans idemo sa dobrim rezultatom. I tamo ce biti prilika, mozda ne toliko koliko ovde, ali da iskoristimo i tamo po neku i mislim da cemo da zavrsimo ovo kako treba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top