Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Renoviranje stadiona

Da li ste za povećanje kapaciteta JNA?

  • DA

    Votes: 132 45,8%
  • NE

    Votes: 156 54,2%

  • Total voters
    288

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Admini, da li je postavljana anketa “atletska ili bez nje” ovde i koji su rezultati ako jeste, a ako nije postoji li mogucnost da postavite?
Hvala
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Neće se uklanjati atletska.
Nema potrebe za anketom, gde je 99% rezultat.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Dozvolite mi onda, da iznesem po meni krucijalno zapazenje oko toga. (imam i ja informacije da nece, bar ne sad), ali ako postoji nesto gde bi trebali svi zajedno da zapnemo, to je Hram bez atletske staze.

Dajem proste primere, ali znate svi koliko nekad odredjeni pritisak sa tribina moze da odmogne protivniku
(po meni klasican primer je skendija, gde je posle njihovog penala krenulo "o jebi siptare" ali u jednom trenutku ceo stadion, a bilo je ljudi dovoljno koliko se secam. ,tacno se videlo da su se pogubili od pritiska i mi im dajemo 2 gola dok traje taj huk sa svih tribina).

Ukoliko se desi da (a pricamo o sledecih XY godina, obe kurve i bg i ns) nemaju atletsku.
Svoje protivnike iz LLTSL ce docekivati dakle bez atletske, a mi sa atletskom.
Postavljam stvari tako da je sve kao satro regularno! Ne sklanjaju im se, ne svira im se..
Opet su tribine blize terenu PREDNOST!
U slucaju da ONI IMAJU, a MI NEMAMO, plasim se da je to za tih XY godina znacajan saldo bodova.

Znaci uopste ne dovodim evropske utakmice u pitanje, vec samo ove domace.

Da li postoji negd neka inicijativa za "Eliminaciju atletske" i ako ima (peticija sta god), da li moze link, pa da krenem da molim ljude.

Hvala
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.190
Reaction score
36.677
To o čemu ti pričaš ima smisla ako se gradi novi stadion, što i jeste planirano, da staza ide na Vojnu gimnaziju. Kod renoviranja, nema šanse da eliminišeš atletsku stazu i pomeriš tribine bliže. Nema smisla, nije isplativo, pitanje i koliko je izvodljivo uopšte.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
U vezi atletske ja se sećam u vreme Zečevića i Bjekovića kada su radili onaj projekat novog stadiona koji je stopiran od države problem je bio što bi se da bi se uklonila atletska teren bio spušten za neznam koliko metara u dubinu i onda bi se dobilo i još prostora za tribine ali je bilo nemoguće zbog nekih vodovodnih cevi koje idu ispod terena i tog dela stadiona.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ljudi asplutno ste u pravu, ali VELIKO ALI
wc i korov ne uticu na rezultat...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.309
Локација
U pizdi materini
Stadion u stanju kakvom je ( JNA ) može da se obnavlja jedino u zemlji Srbiji. Dati pola stadiona za rekonstrukciju a da opet nemaš potpuno moderan i funkcionalan stadion je ludost. Ali treba pare ukrasti pa pošto nismo više zlatna koka za Jevropska takmičenja naćemo način. Da ne bude da sam protiv poboljšanja bilo čega u vezi Partizana, već mi mnogo smetaju ovakve stvari zato što će nas zakopati da nov stadion nećemo dočekati. U dvadeset prvom veku mi stavljamo atletske staze oko stadiona :pop
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.908
Reaction score
25.615
Локација
ante portas
Slažem se.
Čitava ova priča o nekakvom renoviranju stadiona mi deluje kao klasično šminkanje mrtvaca.
Nit će mrtvac oživeti, nit će biti lepši, al eto zarad čega se to radi niko ne zna.Valjda zato što je Pinoče tako reko.
Nama bre treba nov, moderan, muntifunkcionalan stadion kapaciteta 25-30 hiljada .
Kakvo crno renoviranje, kakvi bakrači.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Stadion Malatije oko 20miliona, kapacitet 25 hiljada. Ja bi za naš bio zadovoljan nekom kapacitetom 40 hiljada, i naravno bez atletske staze da bude.
Ne verujem ds bi bilo toliko teško naci nekog sponzora za stadion od oko 50 miliona.
Ali mi verovatno ne smemo da imamo novi stadion prvi....
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
muka je sto je stadion malatje gradjen na livadi.. a za nas bi samo za rusenje trebalo toliko.. nista od toga bar ne u Humskoj..

inace pristao bi na sve da nam se napravi taj novi stadion pa nek se zove AlAlahIsis arena jebe mi se..
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
И даље нема рефлектора на Блатуши, где тренира 7 млађих селекција клуба на +40 степени, а неко очекује реновирање стадиона изграђеног 1947.?
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Ovi iz Novog Sada najavljuju, da je ovo poslednja sezona na Karadjordju. Plan im je, da ruše i navodno za 18 miliona € da sagrade nov stadion kapaciteta 20 000 mesta. Znači, da se može kad se hoće i kad pederi sa vlasti daju svoj blagoslov. Oni imaju Bajatovića i niko ih ne dira. Mi smo gospodaru trn u oku, imamo 5 frakcija, lopovsku upravu, složni smo kao dve Koreje i zato nam je ovako, kako nam je. Bićemo mi još zadovoljni, ako nam dozvole da barem okrečimo prilaze, zamalterišemo pukotine...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pisao sam na temi srpski fudbal da će Vojvodina ove sezone poslednji put igrati na stadionu Karađorđe. Za 30 40 miliona se može napraviti samo takav stadion, tih 15 miliona navodno što bi uložili bolje da nađemo sponzore i napravimo svoj stadion to kad bi država bila država e sad šta će biti našminkaće ga za mnogo manje para a ostalo će završiti u ko zna čijim džepovima. Tih 15 miliona, malo sponzor malo prodaja igrača i eto odličnog stadiona za nas naravno ovo je sve utopija ali ovo normalni klubovi ovako završavaju. Mi smo do sad od naših prodaja to mogli uraditi.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Bilo bi lepo za pocetak da se sredi wc i da se nabudzi neki krov bar na zapad.Ovo za vojvodinu mi izgleda da ce ih izraditi da im poruse stadion i prodati zemljiste posto je stadion na odlicnoj lokaciji, a graditi im nesto 5 godina negde na tipa klisi ili izvan grada.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Ma 25.000 plafon plafona.

Istina, nije isto stadion na livadi na granici sa Sirijom i naša lokacija. Kod nas bi koštao bar duplo takav stadion.
Atletska staza može samo da se prepravi u nešto drugo i lepše, ali teren i tribine ostaju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako kojim cudom nekad budemo pravili stadion, da se napravi bez atletske da tribine budu do terena i plus krov. Akustika bi tu tek dosla do izrazaja.
 
Top