Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Ja mogu da shvatim los dan, mada ovi dani traju, a prethodnih dana smo imali i srece.
Mogu da shvatim da nekog nece sut, ali da ceo tim ne ide?!
Sve je to sport.
Ali da ti protivnik drzi lekciju iz borbenosti, angazovanosti, zelje, htenja, a pri tome znas da nosis dres Partizana, e to ne mogu da svarim.
Svi, i igraci i treneru, sram vas bilo, bruka!
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Poraz kao poraz nije problem.
Bilo je pitanje vremena kada ce nam se desiti.

Po meni mnogo veci problem od poraza je sramotan odnos pojedinih igraca prema svetom dresu.
Pojedinci su bili u fazonu kao da su izasli da odigraju basket ispred zgrade.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Pribojavao sam se ovog jos ranije.Jednostavno sve pobede ukljucujuci i predsezonu,gomila gostovanja+povreda Tomasa je doslo na naplatu.Primorska je ocekivano izasla sa tri puta vecom energijom,nasi su kasnili u svakoj mogucoj,reakciji,pokupili su nam gomilu skokova nicijih lopti,sve ono u cemu se vidi veca energija.Ostaje da se saberemo,i da u narednih jos gomilu gostovanja ne udjemo u neku seriju poraza.Teraj dalje,nista ovo nije neocikevano.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.460
Reaction score
5.795
Локација
beograd
Ovo nije los dan, ovo je BEZOBRAZLUK.
Sto kaze forumas iznas, bolje sada da vidimo kakvi su ovo likovi i da se ne nerviramo vise.
Sto se mene tice, od ovakvih likova nista ne mogu da ocekujem.
Sem Gordica, Novice, Jaramaza i Zagorca, sve bih isutirao iz kluba..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Odgledao sam samo prvih 5 minuta i bilo mi je vec tada jasno kako zavrsava ovo. Nije problem poraz kao poraz, problem je na ovakav sramotan nacin izgubiti. Onaj pocetak meca, pa nemam reci za to... I ja se izvinjavam sto se nisam pokazao kao pravi navijac ali ne zelim da dobijem slom zivaca gledajuci onakvu sramotnu igru do samog kraja utakmice... Ne, ne mogu... Nisam bio preterani optimista ni pre meca, jos kad se saznalo da smo bez Tomasa, jos manje... Ok... Imamo ogromnih problema u igri i to je cinjenica a neki nas predstavili kao da smo najjaca ekipa plus sa najvecim budzetom... Toliko o tome.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Moralo je jednom ovako da završi, ne možemo stalno pobjeđivati uz ovako lošu igru. Mogli smo se totalno obrukati večeras, kako su se stvari odvijale, dobro se i završilo na kraju.. Ovaj Šiško je večeras djelovao kao Westbrook naspram svakog našeg igrača. Slobodna bacanja u prve četiri utakmice u sezoni 44/75 - 58,6%
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ocekivao sam tezak mec ali ovakvu igru ni blizu.. Mi moramo biti 1/2 pred PO ako mislimo da imamo ikakve sanse a sa ovakvim porazima to ce ici malo teze.. I da ne zaboravim, svi bi mi jos veceras sutnuli po 1.000 slobodnih!!
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Utakmica od onih, tipa da igras 3 dana ne bi pobedio. Iako se cinilo da mozemo, uvek kad smo se primakli sledile su greske a oni to koristili. Nikad nije dobro izgubiti, pa ni sad kad se cini da ce ABA biti nikad jaca, treba grebati i rukama i nogama za prvo mesto..
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ocekivan poraz, mi ovako igramo od kad je krenula sezona, pa i u predsezoni, kurcobolja igraca i trenera koji ima samo njemu jasne rotacije je sve prisutna, jos sa situacijom sa Tomasom, sve ovo vuce da izgledamo kao Buducnost od prosle sezone, a i tako cemo i proci, a Ostoja ce da cuti i pusi kao i do sad
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Za ovakvu bolokurciju lepo svima po 50% od plate ,plejmejkerima po 80 % jer nisu sposobni da naprave asistenciju jebenu. Pejners,Pejdz,Bircevic,Jankovic nam ne trebaju jer nisu sposobni za 3 utakmice da naprave nesto dobro za tim.Volden nije lider,niti nosi tim,nit je skorer niti zna da napravi asistenciju.Ovo sve bez Tomasa ni qrcu ne valja.
Ostoja jebao te bek da te jebao u usta.Ne treba nam Gaudlok ,on sam ovim indijancima bi ubacio za poluvreme onoliko koliko su ovi nasi za 3/4.
Onaj ko je rekao u strucnom stabu da nam nije potreban suter nek pusi qrac neznalica.
P.S. Ne bi mi izasli iz hale dok ne bi imali svi 95 % slobodna bacanja. Sramota
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ostoja je obezbedio najveci budzet u istoriji(samo ne znamo cifru), a time prebacio svu odgovornost na trenera( selekcija, rad sa igracima, uklapanje)
Kako ce sve to ispasti, rano jenda se kaze. Do sada je delovalo da ekipa ima dobru hemiju, koju je lakse stvoriti kad se pobedjuje. Sad cemo videti kako ce to da izgleda posle poraza.
Ja licno, ocekujem reakciju ekipe u Litvaniji.
P.s. da li iko pouzdano zna koji je razlog neigranja Tomasa?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovakve se utakmice dobijaju na tucu a mi nismo bili raspolozeni za to, bar nismo danas. Vidjecemo za neki dan u Litvaniji jel danas bio takav dan ili imamo problem u pristupu. Akumulirao se umor, losa koncentracija se odrazila opet na bacanja, tradicinionalno los ulazak u mec... Nek ovaj poraz bude opomena.

Pik n rol? Spustanje lopte na nisko post? Nista od tog.

Tek mi je sad zao sto smo zadzrali Markusa, momak je jednostavno kurton od igraca i to se nece pomjenit. Sta bi dao za Alija Nikolica sad.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Razumem los dan i sve, ali slobodna bacanja braleee... Sutiras svaki dan, po ceo dan i mi na 50% prve 4 utakmice. Zalost!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.085
Локација
ante portas
Rekoh u prošlim postovima na temi Evrokup da nam igra mnogo zavisi od šuta za tri i eksploatacije istog.
Kad to bude stalo - šut za tri poena,a što se danas konkretno i desilo mi smo u problemu i to velikom .
To je Golemac uradio zatvorio nas spolja i završio posao.
Na drugoj strani unutrašnja igra sa centrima ne postoji što se videlo i protiv Burse.
Mosley u napadu - 2 duplo ništa, a pride bez energije u odbrani sve u svemu užasna partija.
Parahovski bi i mogao leđima ka košu ali te akcije za njega ne postoje niti se igraju.Ne radimo ih.
Gomila igrača>>>
Birčević ,N.Janković,Pejdž ničemu ne služe.

Za ovo što Trinkijeri hoće treba da imaš ekstra kvalitet u spoljnoj liniji , pleja koji će da vrti pik do ludila kao Nikos Zisis iz najboljih dana , sa čistim šuterima, što Jaramaz i Volden nisu.
Deluje kao promašena koncepcija skroz.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
I kad stane sut pucamo kao balon.
Kao sto sam rekao posle Tofasa da se nesto mora mijenjati jer igramo lose.

Trinki ovakvom postavkom igre ne idemo nidje. Pogubio si konce totalno na samom startu sezone.

I nije sada ovo pljuvanje. Nego kritika na losu igru.
Posle Tofasa se nije moglo nista napisat od vas koji posle jedne pobjede idete u hajp kao da smo osvojili EL, a ustvari nas usrao sut protov njih, zato smo ih i dobili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top