Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Auuu družeee, kakav povratak u detinjstvo!!! Tačno se sećam, a nisam ni kontao da je peva neko naš niti da se pominje Beograd :)
Imaš pivo za ovo!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.653
Локација
E-WEST
Samo nekoliko ispravki.
One fotografije nisu iz sezone 97/98, nego 96/97.
Koturović nije bio u ekipi koja je igrala F4 u Barseloni.

Koturović otišao 97. Drobnjak 98. a Tomašević 99.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
У праву си, унео сам исправке.
Имам једно питање, ако неко зна да одговори. Због чега је Вујанић напустио место Дулетовог помоћника 2013. године? Једино што сам успео да нађем је да је то урадио "због приватних обавеза које нису могле бити усаглашене са пословним". Где је сада Вујанић? Изгледа да је одустао од тренерксог позива и отиснуо се у приватан бизнис.
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Vujanic je neki dan, predlozen za sportskog direktora ABA lige,ali nije izabran zbog blokiranja od strane srpskih klubova,osim Partizana.Ne znam zasto je napustio mesto pomocnika,ali pricalo se da je doslo do nekog neslaganja sa Duletom,tj.da Dule nije bio zadovoljan,ali koliko je to tacno,ne znam,jer ni jedan nije pricao o tome.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
У праву си, унео сам исправке.
Имам једно питање, ако неко зна да одговори. Због чега је Вујанић напустио место Дулетовог помоћника 2013. године? Једино што сам успео да нађем је да је то урадио "због приватних обавеза које нису могле бити усаглашене са пословним". Где је сада Вујанић? Изгледа да је одустао од тренерксог позива и отиснуо се у приватан бизнис.
Priča je bila, da nije hteo da provodi na treningu (radnom mestu), onoliko koliko je Dule to zahtevao.

Svi znamo, kako se dešavalo, da igrači vežu jutarnji i večernji trening, on to nije hteo/mogao i zato smo se razišli. Mada je i to mesto u stručnom štabu, njemu bilo ponuđeno na ura, jer je okončao karijeru iznenada. Najverovatnije nije ni znao šta ga čeka.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Није довољно само обући одело и ципеле и стати поред аут линије, ретки су они који су тако лако из улоге играча прешли у ролу тренера. Дуле је у њему сигурно видео потенцијал чим га је узео за помоћника. Али Вујанић се изгледа предомислио, нема га у тренерским водама од тада.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
U kuriru sam citao intervju sa Zeljkom Obradovicem. Nece da prica o reprezentaciji, hoce o Guci i ostaloj kosarci.

Pitaju ga za cigane u evroligi, jer igraju medjusobno,

Drago mi je da ću doći u Beograd i drago mi je da je Zvezda ponovo u Evroligi. Zasluženo su izborili mesto tamo, imaju opet odličnu ekipu i siguran sam da će biti veoma konkurentni. U Beogradu sa njima nikome neće biti lako, kao što je bilo i ranijih godina. Moja najveća želja je da jednog dana oba beogradska kluba, i Zvezda i Partizan, budu u Evroligi. Nadam se da će doći taj trenutak. U svakom slučaju, radujem se dolasku u Beograd i utakmici protiv Crvene zvezde.

A dramio je na onoj konfereciji kad su ga napusavali cigani. Ja nemam prijatelje ovde i sve najgore je pricao... Bas se bio istripovao.
Barem da im se javno izvinio za to sto je pricao, pa da ima bar malo logike ovo sto sad prica. Nekako...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
A dramio je na onoj konfereciji kad su ga napusavali cigani. Ja nemam prijatelje ovde i sve najgore je pricao... Bas se bio istripovao.
Barem da im se javno izvinio za to sto je pricao, pa da ima bar malo logike ovo sto sad prica. Nekako...

Ne treba mu ulazak u blato. Kad ih pobedi sjebe im živote i nabije komplekse. Kad izgubi, njihov kompleks prema njemu kreće da se ispoljava.
Svakako je veličina da bi se spuštao na nivo NČ i njegovih hajduka.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Kome da objašnjava i da se pravda? Tenkistima? Gazinestanskoj kuli?

Ni u crkvu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Malopre gledam nesto na wiki za ovog centra Irana Hadadija, kad ono:
In August 2007, while still playing in Iran, he rejected a contract offer from the Serbian League team Partizan Belgrade in order to play for Saba Battery.

Prvi put cujem za ovo, zna li neko nesto vise?
Kakav bi to bio Twin Towers tandem sa njim i Pekmenom :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ako se dobro secam (pamtim svakakve gluposti, pa tako i ovo :) ) dok sam pratio Golden Ball turnir u Kini te godine, u toku prenosa dok su igrali Srbija protiv Iran (ne znam zasto je i Srbija tad ucestvovala) i Hadadi pravio mala deca od srpske centre, Sarenac je spomenuo da njegova porodica ga je nagovorila da ne dodje u Partizan, tacnije Srbiju.

Ne znam koji je bio razlog toga, a Hadadi je kasnije postao i prvi iranac u NBA.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Ovaj poster sampiona 1996/1997 je bio u jednom od brojeva FIBA basketa, tj ne bas poster nego kao jedna stranica A4 formata koju je trebalo izrezati. Je li br. 11 Vladimir Vidacic? Ko je br. 6?
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Broj 6 je u toj sezoni nosio Vladimir Petrovic, onaj sto je kasnije dobio grcko drzavljanstvo (Vlantimir Stergiou), ali ovaj na njega ne lici ni malo, neki fantom :D
 
Top