Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Sutirali smo 2/15 za 3 u trenutku dok je nas protivnik sutirao 8/13 ako se ne varam ,ispravite me, poenta je ista, dobili smo. Ne mozemo gore od ovoga. Zanis jedini rasprangijao u prvom poluvremenu, ostali dali gas kad je trebalo...ajmo dalje
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Pejners pokazuje znake buđenja, ali i dalje ima sanjiv pristup, pa je tako imao dva čista uručenja za rumenog pota kada je pokušao neki basket dribling. Njemu zabraniti picu i koka-kolu, a uvesti kafu pod hitno.
Apropo kevtanja u saopštenju, limenkar se plaši limara, što mu dođe prirodno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ова саопштења долазе из једног истог циганског казана. Пишу се после сваког пораза како у фудбалу тако и у кошарци. Може Чоки слободно да почне да ставља саопштење и за његов први тим. Требаће му за две недеље.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ovi su u novembru poceli spremati teren za april.

Iz predgrađa čuju se kerovi neki
jecaju glasovi tužni daleki
znamo svi o kome se radi
hvataju ćoravog teški jadi
velike bolesti malog-a čoveka
hvataju jako nema mu leka...
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Ovo saopstenje je napisano cisto iz besa jer su ovde ocekivali da imaju osnova za to da ih cekamo u praznoj areni.

A pazite ovaj klub potpisnik saopstenja sto na grbu ima 6 zvezdica, kao jelte 6 osvojenih trofeja...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ова саопштења долазе из једног истог циганског казана. Пишу се после сваког пораза како у фудбалу тако и у кошарци. Може Чоки слободно да почне да ставља саопштење и за његов први тим. Требаће му за две недеље.
Kuhinja je ista a i cilj je isti,ne treba zaboraviti da su Terziceva saopstenja postigla cilj,njima je nastavljeno sudjenje penala a mi smo pokradeni protiv Vozdovca,i sad imamo minus 10 i sad je sve bajno i sjajno.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Usudiću se da kažem, da ovo liči na nešto, igrali dobro ili loše, ekipa nalazi način i rešava stvari.

Koliko će nas koštati ova kajgana, Ostoje da se vidi....Nemo' posle da bude ''e jebiga''...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sprema se sledeći scenario: crveno-beli mutant preko ljubičastog mutanta najavljuje IZLAZAK SA TERENA kad budemo jebali Vesnu! Zamislite kada Ćoravi bude obrazlagao da se "crvena zvezda" sokudariše sa "FMP-om" te da će i oni izaći sa terena ako navijači Partizana budu vređali porodicu vlasnika FMP-a.

Ćoki podvojena ličnost. Najpre piše saopštenje "ljubičastima/bordo" a onda saopštenje "crveno-belima" u fazonu "Ja Ćoki predsednik Crvene Zvezde, slažem se i solidarišem sa samim sobom u svojstvu vlasnika FMP-a da ćemo povući ekipu FMP-a i Zvezde ako navijači Partizana budu vređali članove porodice FMP Zvezde, odnosno mene, moga juniora junošu i moju ženu Vesnu (svetu kravu). :buhaha :buhaha :buhaha

Dakle, FMP Zvezda će da izbegne poraz 17.11 tako što će izaći sa terena. U normalnim okolnostima, povlačenje ekipe bi rezultiralo registrovanjem meča službenim rezultatom 22:0 u korist Partizana. Međutim, pošto okolnosti nisu normalne već samom činjenicom da se dva kluba u sukobu interesa takmiče u istoj ligi, možemo očekivati:

1. Novčanu kaznu za KKP;
2. Ponavljanje tekme pred praznim tribinama;
3. Kaznu za KKP da jedan broj tekmi igra u praznoj dvorani...

E sad, ovo NIKAKO ne bi trebalo da nas spreči da POZDRAVIMO majka Vesnu, juniora junošu i Ćoravog lično! Kako će se dalje nakon toga odvijati VIDEĆEMO. Ovo su samo moje prognoze... Moja malenkost će srdačno da iz pozdravi u Areni. To zadovoljstvo neću nikako propustiti!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Jel stigao crno-Bel(i) u Beogradu?Prosao medicinske?

Cudi me da nijedna fotografija ili video snimak nema.

Ovaj cirkus sa mutantima x2 mi je, kao kad klinac simulira utakmicu na fifu sve dok istu ne dobije, pa tek onda snimi :D
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.851
Kao odgovor na ova saopstenja gde se zale na vredjanje, samo odgovarati snimkom izlaska Gagica sa parketa u proslosezonskoj utakmici sa tim klubom. Gazda Coki i zena u njegovom drustvu se ponasaju bas domacinski, sportski i ne vredjaju nikog.

Podrzavam i da konacno neko iz Partizana jasno kaze da ovo smece od kluba koje se kao zali na neku nepravdu, ne sme uopste da se takmici u ligi jer je filijala drugog smeca od kluba. Od 4 najjaca kluba u drzavi, 2 drzi Coki, 1 drzi zalizani menadzer. Nasa je duznost da se u takvim uslovima najebemo majke njihovom skracenom plejmejkeru i njegovim roditeljima koji su se obogatili na propasti ove drzave.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.575
E sad, ovo NIKAKO ne bi trebalo da nas spreči da POZDRAVIMO majka Vesnu, juniora junošu i Ćoravog lično! Kako će se dalje nakon toga odvijati VIDEĆEMO. Ovo su samo moje prognoze... Moja malenkost će srdačno da iz pozdravi u Areni. To zadovoljstvo neću nikako propustiti!

Idealan scenario: ignorišemo ih celu utakmicu, a onda na 10 sekundi pred kraj, pri +12 za nas, cela hala se zaori "...jebe se k'o besna..."... pa nek napuštaju :)
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
Ova saopstenja me odavno ne uznemiravaju i sada pocinju da budu smjesna.

Zvuci mi kao sns-sablon primjenjen na sport.. Ne zelimo polemiku, a saopstenja svaki dan.. Pa kao "rivalstvo ne podrazumjeva mrznju" a ovamo deficit u inteligenciji, nedovrseni karakteri bez moralnih nacela itd.
Stvarno su umjetnici da kenjaju sami po sebi.

A sto se tice pjesmice o Vesnici, nema sanse da mi tu nesto mnogo ispastamo.
Prvo, u pjesmici nema poziva na nasilje, na nacionalnu netrpeljivost(znaci nije ciganka Vesna), itd.. Povrh svega, sto je to lose biti nimfomanka i kako mi znamo da nije.
Dalje, ovo je ABA a ne KSL Srbija i nema sanse za nekom strasnom kaznom.
Mislim da bi se bilo dobro kockati se pa nek bjeze sa terena. Coki bi umro da izgube 20:0 sluzbeno(onda dzaba milioni) a ima sanse za ovo jer svima ide na k.

S druge strane, mozemo dobiti kaznu koju 1000E. Naravno, nije to malo i placa nas Partizan, ali mislim da vrijedi i samo ako Partizan kaze nemojte, nek ide pjesma. :)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
КК Саопштење.
Требало би неко од новинара да преброји сва саопштења од када је Човић преузео клуб, односно преименовао свој. Било их је сваке сезоне по десетак. Наши не морају да одговарају али не смеју ни да ћуте на његове махинације. Остоји никада нећу опростити ћутање на ону прошлогодишњу крађу, четворокорак и све што је ишло уз то.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
U poslednje vreme praksa je bila da za derbi sa musavcima karata nema u slobodnoj prodaji.Igralo se u Pioniru i uvek je hala bila dobro popunjena (ima puno sezonskih,nešto sponzorskih i nešto klupskih).Sada smo domaćini u Areni i zanima me koja će biti politika što se tiče karata za te utakmice.Bilo bi baš glupo da Arena bude poluprazna,a možemo sigurno i nju da dobro popunimo u tim mečevima i damo vetar u leđima našim momcima u bici sa musavom stokom.
Da li neko ko je upućeniji u tu tematiku može da da neki pouzdaniji odgovor na tu temu?
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Nasi treba da pitaju njih kako sme da se fmp/radnicki basket takmici u aba ligi?

I da zavrsi sa njima jednom za uvek!!

Pretpostavljam da su oni ovo papiroloski pokrili i da su potpuno dva odvojena kluba. A u realnosti nisu ( Dinamo ZG i Lokomotiva, RB Lajpcig i Salzburg u LS). Veliki propust je napravljen prilikom njihovog ulaska u ligu kada uopste nismo pokusali da to sprecimo pritiskom, pretnjom istupanjem iz lige ili na bilo koji drugi nacin.
A ocekujem u skorijoj buducnosti i Graficar u Super ligi.


Ono sto ne znam je kakvu zvanicnu funkciju ima pudlicina zena u KK Radnicki (FMP). Ako je nema, a kako ni pudlica "nema veze" sa Radnickim, ne vidim razlog zasto bi oni napustili teren dok se sa tribina proziva neka random kurvetina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top