Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.034
Reaction score
27.064
Локација
Из Чикага (моји...)
@Стојанче наравно да не рјешава све, али од од играча под уговором он је највећи. обичан шарлатан. тетошите те играче ко да су вам рођени. кошарка је озбиљан посао. кад видим овог мозлија..а сјетим се весе петровића, павловића бацања по терену и срца гробарског и гледам ову појаву...а није испод 30К мјесечно. Брука. ''Да тријебимо губу из торине...''
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Стојанче наравно да не рјешава све, али од од играча под уговором он је највећи. обичан шарлатан. тетошите те играче ко да су вам рођени. кошарка је озбиљан посао. кад видим овог мозлија..а сјетим се весе петровића, павловића бацања по терену и срца гробарског и гледам ову појаву...а није испод 30К мјесечно. Брука. ''Да тријебимо губу из торине...''
To ti kažeš da ima 30k.
Kao da je svaki nas igrač bio Vesa, kog btw DV čiji se svaki izbor uzima kao aksiom nije uopšte mirisao...
I opet dolazimo do toga da je rezervna domaća četvorka najveći problem...
Ja ga prvi nešto ne volim, ali daleko je od ičega bitnog vezano za ovaj tim...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.034
Reaction score
27.064
Локација
Из Чикага (моји...)
Да, ја кажем. Знам. А кога је је Вујошевић мирисао и његови ''аксиоми'' исто ме слабо занимају. Јер исти тај Вујошевић ''мирише'' и петокраку и комунизам и мртву југославију а ми Крајишници Ђујића и Динарску дивизију. Тако да... Ал' да не ширимо причу ође...добићу поене ЛОЛ. Вријеме је мајсторско решето...надам се да бирчевић и слични њему неће бити тема ускоро.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
pa ti si onda brajko moj zalutao ovde, mi ovde navijamo za komunistički klub sa petokrakom u grbu, a Dule Vujošević mu je bio najveći trener ikad ( jeste, veći i od Žoca)

a na temu, iliti on-topic, ne verujem da ima neko kome se gledajući neke poteze Birčevića za vreme utakmice nije otela poneka sočna.. konstatacija, ali što kaže čovek gore nije nam igrač doveden za epizodne uloge najveći problem u timu sada
a ni među navijačima.. ne mislim na frakcije, nego na prozivanje jednog po jednog igrača kome u tom momentu ide loše..
bio je Rade, pa Parahovski, pa Peiners, sad Birča.. čekam samo kad će mali Trifa da dođe na red kod pojedinaca.. :krsti:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
alboy75, je li ti hoces reci da je Reding idealno rijesenje? Ne zezaj brate moj Grobarski
Napisao je vec neko, jel to on dosao? Ko je rekovalescent a da je u timu, doveden od Trinkijerija? Objavi informer ili neka slicna bljvotina od novina i mi se pecamo kao majmuni (npr. Paunic...)
A ovo za jugoslaviju, neke divizije... niti je tema, niti je ovde mesto za to. I ne mogu da verujem da se ovde i dalje pljuje Vujosevic... eno vam ga vucic, on je "velikosrbin", klanjajte mu se i dalje...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Да, ја кажем. Знам. А кога је је Вујошевић мирисао и његови ''аксиоми'' исто ме слабо занимају. Јер исти тај Вујошевић ''мирише'' и петокраку и комунизам и мртву југославију а ми Крајишници Ђујића и Динарску дивизију. Тако да... Ал' да не ширимо причу ође...добићу поене ЛОЛ. Вријеме је мајсторско решето...надам се да бирчевић и слични њему неће бити тема ускоро.


Bliži se 31. decembar i izbor za upis godine. Predlažem ovaj. Živeli.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Moram da izjavim da me zapanjuje kako je Ostoja sve ukomponovao oko naseg KKP. Posle toliko godina muke i gazenja po nama bar se tako ne osecamo. Organizaciono, logisticki klub nam je 3 nivoa iznad svakoga u regionu. Za to treba mnogo truda, mnogo rizika i mnogo posvecenosti.
Da li ce da nas zastiti u finalu ne znam, ali za ovo dosad mogu da skinem kapu, bez da pokusavam da furam pricu hashtagteamostoja.
BC Partizan TV ste spomenuli....pa to jejedna od najboljih stvari koja nam se desila. Dobili smo i transparentnost. Mislite da spansko govno nece da gleda, ili njegovi poltroni?
U ovoj bari punoj krokodila ni ovoliko niko od nas nije ocekivao od limara, ja prvi mogu da priznam da sam bio pesimistican a da se polako okrecem na drugu stranu. Mozda sam samo ja. Imao je on i greske, nekoliko puta je MORAO da nas zastiti, ali mislim da imifz i reputacija Partizana raste iz dana u dan. U ime nade, za bolje dane :) Samo tako nastavi(te).
Idemo u EL. Necu da kazem bravo(jos uvek, mada ako isprskamo limenke jos 2 puta onako pa makar se ugasili mozd ai kazem), ali nastavi tako.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.034
Reaction score
27.064
Локација
Из Чикага (моји...)
Bliži se 31. decembar i izbor za upis godine. Predlažem ovaj. Živeli.

Ево још један цитат (након митинга есенеса 2013.) па да узмем сва три мјеста ;) ;-) А успоређивати Вујошевићеве тренерске резултате и успјехе једног Жељка Обрадовића...куме, много је:) Мада, јесте оно...с петокраком си ''у бившој југи мого да спаваш на клупи и никоте недира...'' И стварно не бих да ме у наставку цитирате, немам времена за ова надмудривања....то сам радио у средњој. А Бирчин (како му ви овде тепате) учинак видећемо већ данас. Спорцки поздрав :)

Dobio sam poziv iz kabineta prvog potpredsednika Vlade Aleksandra Vučića da dođem kao gost i ja sam se odazvao. Imam svoje političke stavove i mišljenje, a činjenica je da nisam član nijedne stranke. Znam da je teško voditi ovu državu, u stanju sam da se prepoznam nečiji fanatizam, elementarno poštenje i ljubav prema sportu. Neću sada da upoređujem koliko je pomognuto Zvzedi, a koliko Partizanu, dovoljno je to što je Partizan dobio pomoć. Osećao sam obavezu da na neki načim odgovorim“, rekao je Vujošević.

Konvencija SNS, povodom pet godina od osnivanja stranke, održana je u ponedeljak. Pored Vujoševića, od uglednih ličnosti iz sportskog života bili su prisutni i predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović i predsednik fudbalskog kluba Dragan Džajić.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Ti se prijatelju @Zalad kao malko nesto zajebavas u casovima dokolice, nadam se? Ili je nesto jos gore. Ako je to gore, puca mi prsluk, vi ste i onako indijanci bez kluba, ali ako nije i pravis se da ne znas sta je Dule uradio za Partizan i kroz sta je sve prosao i sta je sve zrtvovao, da ne budem prepatetican sada, onda nama neprijatelji i ne trebaju, dovoljni smo sami sebi.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Mo, da je moguce da svako ko bude kao njegovo visocanstvo on ne bi bio toliko poseban. On je radio u drugacijim okolnostima, na nasu srecu, svi smo bili tu da uzivamo. Svi znamo kako se to zavrsilo, i ja licno mnogim ljigavcima koji su mu zaboli noz u ledja nikad necu oprostiti. Ali pogledajmo Partizan.
Ko je na liniji partije?
Partizan ili ostoja?
Partizanovci ili JT ?
Svako ima mogucnosti da se jasno i glasno izjasni o svom stavu i svojoj okupiranosti. Ja nisam naprednjak, nisi ni ti, ni veliki broj drugih ljudi. Ostoja je naprednjak, da li je onda Partizan napredni klub? Ne bih rekao.
Nas je problem sto nismo ni 3% slozni da mozemo to da pokazemo, ali ja prvenstveno nemam osecaj da je nas Partizan napredni klub, niti sam imao u bilo kom momentu.
Ostoja radi dobro svoj posao za momenat u kome se nalazi od kada se latio funkcije.

E sad, to sto je tesko ne mesati drzavni klub i politiku, to su druge stvari.
Dule je zrtvovao svoj zivot za Partizan, zbog toga smo mu svi duzni. I zbog toga sam srecan sto sam ziveo u njegovo vreme. Da li ce nekada IKADA biti neko slican? Ne znam.
Do tada, meni je dovoljno da se predsednik zalaze, bude transparentan, znaci ne krade, i shvata gde je dosao i sta mu je cilj.
Svi bi mi voleli da smo na lini vatre sa naprednim majmunom, ali cemu to vodi? Pa valjda treba bar jos jedno milion dva tri ljudi da se aktivira. Sta ima Partizan koji cak nema ni sloznu tribinu da se suprotstavlja diktatoru? Znate da to moze da se zavrsi jebenim katancem, na nasu zalost.

Do nekih boljih vremena, sloznijih, kada svi stanemo u zastitu Partizana (I SVIH NAS ) ovo je dovoljno.
Ostoja je biznismen, kome je stalo do Partizana, koji zna kako se posluje na ovom trzistu, zna kako se dobija/ostvaruje interes.
Ja nisam naprednjak, niti mislim da ce ikada, iko da se na Partizanovoj utakmici da ucini nesto tako gnusno kao sto je klanjanje diktatoru, a dok ne skupimo snage da mu se suprotstavimo (citaj, i cigani, i ostalih 7 milion ljudi u ovoj drzavi) mislim da smo u dobroj (BOLJOJ) poziciji.

Sta nam donosi vatra sa diktatorom ako ostalih 6miliona cuti i pusi onu stvar?
Jel treba da se bijemo sa katancem opet? znate i sami koliko je bolesno sujetan.

Znam da sam pricao o 2 licnosti na razlicitim funkcijama, ali imam osecaj da se i precesto povlaci paralela izmedju njih.

Do tada pickousti neka misle da nas imaju pod kontrolom, a onda ce da padnu. Ovaj put necemo da zaboravimo da zakucamo zadnji ekset, verujte mi. Do tada strpljenje i podrska. (U granicama normale, kada radimo dobar posao, NIKAKO bezuslovna, a mislim da Ostoja radi dobar posao.)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Izvukao sam Redžijevu prošlogodišnju statistiku iz turskog šampionata, na 27 utakmica igrao je 21,7 minuta ; beležio 7,6 pts, 3,5 as, 2,5 sk. Što se tiče šuta: za 2 60% ; za 3 34,8% ; FT 64%.
Da li je ovaj igrač to što nam fali ne znam baš, po pisanju pojedinih medija on je već završen. Nadam se da će mediji biti uspešni kao i u prethodnim nagađanjima, ako dođe dobrodošao.

Da li u klubu uopšte znaju šta žele od Gaudloka preko Kilpatrika do Redžija, ogromna razlika.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Rece neko, nekad, negde -
"Obrazovan nije onaj ko ima nekakve diplome, vec ko ima obraza".
Vujosevic ima obraza, za vjek i vjekova, a neki nit su ga imali, nit ga imaju, niti ce ga imati, kao npr. ljubitelji i clanovi stranke psihoticnog debila, i tu nema pomoci, nema oprosta.
Dokle ce se pustati da ovde raznorazne individue, brdsko-planinsko-ravnicarske, pljuju po Vujosevicu?
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Simptomaticno je da se posle one pudlicine izjave od juce, odjednom pojavljuju izlivi ljubavi prema ostoji, kao i povezivanje generala sa sektom.

Samo kazem.
Posto sam zakljucio da se prvi deo poruke odnosi na mene, ajde, molim te, argumentuj ili mi citiraj deo poruke gde si prepoznao izlivanje ljubavi prema ostoji?
Ili je stancovanje postova u modi i u 2019?

SAMO KAZEM?!?!?
Zajebavas se :) Nisi samo "REKAO". A i da jesi, rekao si na javnom forumu pred vise hiljada ljudi sa kratkim fitiljem i razlicitom perspektivom, tako da...ako nesto kazes...a posebno ako je to bez ikakve osnove, mislim da je najjednostavnije da objasnis...posebno ako je to na racun nekog drugog clana....

Merci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top