Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Gledam pregled LS, i jos nekoliko evropskih nacionalnih takmicenja, i zakljucujem da je prosto neverovatno koliki je uticaj ofanzivnih bekova na igru i rezultat i dalje.
Nema vise Karlosa i Kafua, Majkona, Zambrote, Kandele itd, ali trend se nastavlja.
Sad vec imas bekove koji usecaju u sredinu u fazi napada.
Klop u Liverpulu u zavrsnicu ide sa dva beka i dva spica, ostali su tu da.pripreme teren. Onaj iz ciganijakosa po levoj strani kao da je mlazni motor ugradio u dupe, ni bespilotnom letelicom ga gardisti nisu locirali veci deo utakmice.
I pitam se gleda li neko od nasih sve to, a da nije Savo, posto on sigurno gleda, ali mu se moc na gledanju i zaustavlja.
Pa mi bi sa dve rakete po bokovima pojeli LE ove sezone, na stranu visedecenijski sukob sa karmom.
Nadam se bar jednom takvom igracu vec na zimu, a da nije iz.kategorije " kucamo na vrata zaboravljenih asova".
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa to se danas podrazumeva za beka. Liverpul ima 2 odlična beka, dominantna krila koja znaju fudbala i napadača koji bukvalno radi za Salaha i Manea. Sredina je takva da rade trče za njih. Mane 9 golova 4 asistencije, Salah 7 golova 4 asistencije, Firmino 4 gola 4 asistencije. Napravio sam paralelu nedavno da je Sadik "sličan" ulozi koju ima Firmino i zato mora imati mnogo bolja krila pored sebe ako ćemo ga već otkupiti.

Naš fudbal i evropski su kao badminton i tenis, slično je ali ni blizu..
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Koliko god da ne gotivim upravu, retko kada smo produzavali igrace koji nesto vrede. Uglavnom su to bili odlasci bez pokusaja zadrzavanja.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Srecan novi ugovor sa Sumom svima koji slave.Sad mogu da ga prodaju na leto.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Ove sezone 30(18 u ligi) utakmica, 11 gola(8 u ligi), 10(6 u ligi) asistencija. Iskreno se nadam da nece da se promeni...
Da je drugaciji onda bi verovatno imao malo manje golova ali mnogo vise asistencija, i igrali bismo LE na prolece (na stranu to sto ne bi ni igrao kod nas da je drugaciji :D). Vreme ce pokazati, nadam se da gresim i da ce Savo da sredi sve ali trenutno uopste ne verujem u to.

@tribiani
Kazem to zbog njegovog mentaliteta i uticaja istog na timsku igru i ono sto Savo planira da implementira u narednom periodu, a to da li su produzili ugovor kako bi kasnije mogli da ga dobro uvaljaju nekome nisam uzeo u razmatranje.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
:)
Ne bas na lekovima, al nesto mora da se uzme...
Kamo lepe srece da sam ja samo u velikoj zabludi i da sam samo tvrdoglav...
Ozbiljne ekipe ne zavise od igraca koji igra svaku petu utakmicu kako valja, a i na njoj igra samo 10 od 90 min...
Mi nismo ozbiljna ekipa i zato se desava i alkmar i napredak i gomila izgubljenih bodova...
Niti jedna ozbiljna ekipa nema u svom timu tog nekog "poluspica", koji ne moze da igra nista drugo sem da stoji iza spica, koji ne igra odbranu, koji je igrac manje kad nemamo posed...
Mora da su blesavi i bajern i liverpul i mancester siti i juventus i real i barselona i svi ostali pa nemaju takvog nekog poluspica u svom sastavu...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ne bunim se što ostaje, ali mu fali kako kaže kolega gore kontinuitet.
Mislim da su igre iz ove sezone njegov maksimum.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Nije Suma bez mana ali je ovaj strucni stab doveo Sumu do nivoa na kom ne moze da se dovede u pitanje njegova isplativost. Mislim da mozemo samo da dobijemo ovim produzetkom ugovora jer najgora opcija bi bila da igrac u kog smo ulozili toliko para i vremena na kraju ode za dzabe.. Takodje, ne bih mogao da tvrdim da je ovo Sumin maksimum jer prolecni deo ce dati mnogo bolji odgovor na to pitanje.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Niti jedna ozbiljna ekipa nema u svom timu tog nekog "poluspica", koji ne moze da igra nista drugo sem da stoji iza spica, koji ne igra odbranu, koji je igrac manje kad nemamo posed...
Mora da su blesavi i bajern i liverpul i mancester siti i juventus i real i barselona i svi ostali pa nemaju takvog nekog poluspica u svom sastavu
U potpunosti se slažem, ali to je već do trenera i str. staba i njihove filozofije fudbala i vizije kakav sistem bi Partizanu najviše odgovarao u ovom trenutku.

I ja bih više voleo da igramo modernu 433 formaciju i da žrtvujemo Sumu koji nikako nije igrač za taj sistem. Ali struka je odabrala 4231 sistem i mislim da je Suma pun pogodak na toj poziciji iza špica i da boljeg igrača teško da bismo našli, pogotovo sada kad je takav tip igrača maltene ugrožena vrsta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top