Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Posto ima onih koji su izrazili zelju da postavim sve nase utakmice ove godine u Ligi Evrope, evo i torrent fajla:


Detalji:

Partizan - AZ - Bez komentatora
Astana - Partizan - spanski
Partizan - Mancester - Vec sam postavljao ranije, bez komentatora + Radio Beograd 1
Mancester - Partizan - Bez komentatora
AZ - Partizan - Bez komentatora prvih 40 minuta + spanski 50 minuta
Partizan - Astana - Radio Beograd 1

Svi snimci su u HD, 1080i 25fps (prve cetiri) i 720p 60fps (poslednje dve).

Zamolio bih opet one koji skinu fajlove da seeduju malo nakon toga jer mi je slab upload.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
AZ izvukao LASK u šesnaestini finala LE
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ekipu koja je rame uz rame sa Salcburgom u ligi, ekipu koja je ispala od Besiktasa prosle godine golom u poslednjem minutu (kasnije znamo kako smo mi prosli sa njima) i ekipu koja je dobila Sporting 3:0, a PSV 4:1.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@morrel haha brate ja sam siguran da ce njihovi navijaci razmisljati o tome kad budu igrali protiv AZ na prolece, otprilike u istoj nedelji kad mi budemo igrali protiv neugodnog TSC-a iz Backe Topole..

da me ne shvatis pogresno i ja mislim da smo bolji od LASK-a ali nam se rezultati nesto ne poklapaju.

Nismo u situaciji da “tresemo sljive” nego da treniramo jos jace igramo jos pametnije pa da mi budemo sl godine tamo gde je lask sada ili jos bolji.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Mi smo ove sezone bili u grupi kao da smo u LS: MU (znamo ko su), AZ (juce pobedili Ajax 1:0, ranije pobedili i PSV 4;0 i to kao gosti a ako u njihovom prvenstvu ovako nastave mogli bi i do LS), Astana i oni su pre neku sezonu odigrali LS, a njihove ovogodisnje lose partije pogotovo protiv AZ su kumovale nasem neprolasku grupe.
Nismo prosli grupu i zbog nesrecnih neresenih protiv AZ, oba smo mogli dobiti, pa nesrecnog poraza od MU u BG kome su kumovale i sudije a uz to i takav raspored da je MU nastupio najace u 3 i 4 kolo bas protiv nas a AZ imao u 3 i 4 kolu nemotivisanu Astanu koja je posle poraza od MU i Partizana sve karte bacila na odbrani titule.
Neka se sledece sezone ponovi sastav ove grupe ali u LS pa da pobedimo taj MU u BG i tada dodjemo do drugog mesta.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450

Jesmo ispali ali nije bilo katastrofa, jesmo mogli vise ali je i ovo veliko iskustvo. Secam se perioda kad smo evropsko prolece dozivljavali kao daleki san, jedva smo do boda u grupi dolazili, a pobede su bile jos nedostiznije.....ipak, konstantnost igranja na jesen u Evropi nas je vrlo postepeno dovela do toga da nas par godina kasnije jedan bod nas deli od nokaut faze i da zalimo za istom. Mogla je uprava bolje da radi posao i da Partizan ranije bude u ovoj fazi u kojoj je sada ali eto ipak neki pomak postoji u odnosu na ranije periode, ne stagniramo, idemo napred mic po mic.... Ovo je treca grupna faza LE za redom gde smo pokazali da smo vise od pukog ucesnika ali i grupna faza u kojoj smo najvise pokazali uprkos tome sto nismo prosli dalje. Razloga za optimizam je puno, a prostora za rad i napredak jos vise.... Mnogo znaci ovakva evropska jesen, mnogo znace ozbiljne utakmice, jake utakmice....
I tako...da se odjavim sa ove teme sa zeljom da se od naredne sezone zove "Liga sampiona" i uz reci koje su obelezile ovu evropsku odiseju "NAPADAJ, NAPADAJ, PARTIZANE NAPADAJ !"
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Posto ima onih koji su izrazili zelju da postavim sve nase utakmice ove godine u Ligi Evrope, evo i torrent fajla:


Znam da ovo nije ta tema, ali ako neko ne moze preko Torenta, postavio sam protiv Mancestera u gostima na engleskom.

Najbolji sajt za gomilu starih utakmica, postavljacu sve sto nadjem. Samo napravite nalog, lako je.
Malo je zajeban proces za skidanje ali nista mnogo strasno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top