Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
U grupi C je stanje pre poslednjeg kola sledece:

Untitled.jpg

Ukoliko Bresa dobije Nanter (trenutno ima +11), moguci su sledeci ishodi pred sutrasnje meceve Darusafaka-Uniks i COL-Huventud:

Darusafaka 1 & COL 1

Darusafaka 6-4
Bresa 6-4
Huventud 5-5
Uniks 5-5

Darusafaka 1 & COL 2

Darusafaka 6-4
Huventud 6-4
Bresa 6-4
Uniks 5-5

Darusafaka 2 & COL 1

Uniks 6-4
Bresa 6-4
Darusafaka 5-5
Huventud 5-5

Darusafaka 2 & COL 2

Huventud 6-4
Uniks 6-4
Bresa 6-4
Darusafaka 5-5
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.807
Treba napomenuti da nam ni u jednoj varijanti protivnik ne moze biti Uniks. Prosto, bez obzira koliko je grupa izjednacena i da su, na kraju krajeva, oni trenutno na trecem mestu, ne postoji kombinacija rezultata koja ih moze tu i ostaviti.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Da, moja greska, Darusafaka igra u gostima protiv Uniksa. Ali to ne menja stvari u racunici...

Uniks 1 & COL 1

Virtus
PARTIZAN
Darusafaka
Trento

Uniks 1 & COL 2 ili Uniks 2 & COL 2 <=> COL 2

Virtus
PARTIZAN
Bresa
Trento

Uniks 2 & COL 1

Virtus
PARTIZAN
Huventud
Trento
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Navijamo za Huventud, Bresu sam uveren da tucemo 10 razlike ako na njih naletimo. Previse smo stabilni u igri za njih, divljaju cesto.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Bresa naravno. Trinki poznaje Italijane. Sve nam se lepo otvara.

U cetvrtfinalu bi isli na Monako ili Uniks. Polufinale Venecija, Oldenburg ili ko bude prvi u toj grupi. Izbegavamo do finala Virtus, Unikahu, Andoru.

Jos da dodje ovaj centar, arena da se puni i da hitamo ka evro tituli. Imati 5-1 u ovoj grupi je izuzetno bitno jer sa prednosti domaceg terena nema veceg favorita od nas za osvajanje. Naravno uz punu arenu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.807
Bresa je najpozeljnija zbog, eto, manjka kosarkaskog kredibiliteta svog imena, inace nema neke velike razlike u kvalitetu ove tri ekipe...
Ekipe koje idu od sjaja do ocaja...Bresa dobije Armani u Milanu, pa izgubi od Darusafake 40 razlike kod kuce, pa ih onda u skorasnjem mecu pobedi +10 u Istanbulu.

Definitivno je da je Huventud u tom trouglu najbolja napadacka ekipa. Naravno i najvece ime.

Mecevi sa Virtusom nose i posebnu tezinu, ne samo sto se tice ove sezone. Virtus je znacajan deo nase proslosti, bili su nam protivnici u 1/4 finalu EL 1992. godine (tada kao Knor) i u 1/2 finalu F4 1998. godine u Barseloni.
Naravno, vezuje nas jedan od najvecih igraca u istoriji oba kluba - Predrag Danilovic. Sada i Sasa Djordjevic.

Svakako mecevi koji se sa nestrpljenjem ocekuju.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Већ видим како Волден игра одбрану над Теодосићем. Овај се нервира, не може вола да убоде, треба му цигарет пауза да се смири. У Пиониру би му то некако и прошло али у Арени забрањено пушење. Остојин шах-мат.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Virtus je def. najkvalitetnija ekipa Evrokupa i jedan od prvih favorita.
Ekipa sa dva evroligaška pleja >Teodosićem i Markovićem + Sale Đorđević koji preko ove dvojice drži ceo tim.
U startu ogromna prednost,tandem iz reprezentacije,uigrani,poznaju se savršeno. Isto tako imaju dva jaka centra Gembla i Hantera + argentinac Delia. Prvi jako nezgodan leđima, jak ko bik, drugi skočan i dinamičan,trećeg smo gledali na sp u Kini.
Tu je i Kajl Vims koji je igrao protiv nas u Fibinoj ligi šampiona za Bešiktaš, kad su Birča i Luković žarili :D
Dakle prvi favorit takmičenja i grupe.
I naravno biće lepo videti dva košarkaška giganta u sudaru jer je Virtus pisao košarkašku istoriju,a Bolonja je grad košarke.

Inače

Ne sviđa mi se što nam kao četvrta ekipa dolazi Trento oni umeju da budu jako nezgodni i tvrdi jer smatram da smo mogli dobiti i lakšeg rivala npr. one Poljake da je bilo malo sreće.
Sad bih voleo da dođe Breša kad smo već sa obe noge na "čizmi" i igrali već sa Venecijom.
Da se zaokruži Palakanestro tura :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mislim da nije bitno više ko je u grupi sa nama jer moramo ih dobiti kad tad.
Mogu da govorim samo o timu koji bi najviše voleo da kecnemo.
Osim Teodosića uživao bi u maltretiranju Omića.
Mislim da bi njih stucali prilično lako u Areni a na strani bi bilo dovoljno da budemo ono što jesmo.
Najveći plus im je tranzicija i dobar protok lopte za tri.
U tranziciji sam siguran da Mozli,Zagorac,Birčrvić,Jaramaz mogu da stignu i zalepe bilo koga u njihovom timu jer su atletski go kurac.
Jebeš mi sve ako neko u njihovom timu ima veći odraz od pola metra.Ne znam kojom magijom ono cigansko govno u napadu uvek dođe do lopte ali nema sumnje da ako branimo skok i preuzimamo kao što znamo nema sumnje da ćemo uživati.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ne znam sta vi ljudi pricate, Stefan Markovic kod nas ne bi imao mesta u 12, on je igrac nivo kls, Gordic je klasa za njega.. covek ne zna nista videlo se i juce.. ceo tim im je generalno los imaju samo Tea i Kajla Vimsa ostalo je smesno.. a i videcete kad dodje vreme.. Stefan Markovic je gori igrac od Paunica, zelim mu da u areni igra 35 minuta da ukola Bolognu... Ne zna da sutne, da doda pas, svi pricaju kao igra odbranu pritom igra nista specijalno, najprecenjeniji igrac u evropi.. Losija verzija Kalnijetisa
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Prizeljkivao sam Italijanske ekipe samo zato da naš Andrea vidi rodbinu na gostovanjima tamo. Siroma' ovde je sam... krvav je to leba...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top