Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
meni je fascinantno da ljudi ne vide da su uprave fk-a i kk-a iste. jedina razlika je što kk nema svojih para (od igrača) pa samo izgleda da se manje krade.
dalje, i fk i kk trpe nepravde na terenima (čitaj: krađe) ali se barem deo fk uprave oglašava po tom pitanju, za razliku od ostoje koji "rešava" kroz institucije
naravno da sam svesna da sve dok su klubovi državni, da mora da bude državna uprava, ali se fk nije ograđivao ponoćnim saopštenjima niti od jednog navijača.
a ti sa južne tribine, rade isti posao i za fk i za kk upravu.
ne vidim gde je tu razlika.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Uprave "nase", kk&fk :
zivotinjska-farma-george-orwell.jpg

tuga je samo sto ima navijaca Partizana koji bi da se opredeljuju...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
dalje, i fk i kk trpe nepravde na terenima (čitaj: krađe) ali se barem deo fk uprave oglašava po tom pitanju, za razliku od ostoje koji "rešava" kroz institucije

Ja bih samo citirao ovaj deo, po pitanju krađe i oglašavanja.

Čini mi se da se na svako naše novo oglašavanje i ukazivanje na konstantne lopovluke i otimanja, kontradiktorno nadoveže još veća krađa u narednom kolu.
A razlika između Ostoje i VVV praktično ne postoji po ovom pitanju. U uvodu, i zaključku svakog saopštenja stoji "Hvala Vučiću".
Da budem iskren, to mi je još odvratnije od Ostoje i njegove borbe kroz "institucije"
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.717
Da li je moguce da posle, evo 30 godina u ovoj zemlji, neko pada na fore, prazne price i ostale kojestarije iz kategorije jebanja u zdrav mozak?
Sta Ostoja? Posle uvodne price kako je sa dvadeset godina u tranzicionoj Srbiji sve stvorio svojim radom i rukama, istog trenutka sam ga ekspedovao u recycle bin.
Isti fazon kao sa malim Markom, gajbicama i periodom u kojem samo nesposobni nisu zaradili po milion maraka, made by baba jula.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
ali se fk nije ograđivao ponoćnim saopštenjima niti od jednog navijača.
Nemoj da zezas, ljudi slali svog golmana kod nosatog Amidzica na pink da se u udarnom terminu izvinjava naciji zbog izjave nakon derbija u kom nas je Djokic iza gola pokrao.

Meni zameras sto nisam naveo neke pozitivne stvari u FK, a onda napises ovako nesto...

Plus jos pominjes saopstenja koja su nista drugo do puka predstava za javnost. Fudbalski klub nista konkretno nije uradio da spreci ovu kradju koja se desava godinama, saopstenja je bilo 100 i moze ih biti jos toliko kad nikakvu korist nismo izvukli. Najavili su nekakve komisije, posmatrace, sta vec... a apsolutno nista nisu uradili niti su bilo cim sprecili cigansku kradju. To sto cigani namestaju trenutno njima i ide na ruku, jer je univerzalni alibi za svo sranje koje su napravili.

Ostoji isto zameram sto nije povukao konkretne poteze kad se moglo. I dalje tvrdim da smo mogli da iskoristimo sukob Bokana i Covica nakon finala i da izvucemo neku korist za nas. Sigurno je odlucio da cuti i bude "neutralan" iz iskljucivo politickih razloga. Ali ako izuzmemo politiku i sve sto ova sugava garnitura na vlasti gura i u kosarci i u fudbalu, funkcionisanje ova dva kluba je totalno razlicito. Sem toga funkcionisanje kosarkaskog kluba je na vrlo visokom nivou.

jedina razlika je što kk nema svojih para (od igrača) pa samo izgleda da se manje krade.
Ovaj deo bih voleo da pojasnis. U kosarci prosto nije moguce krasti na taj nacin. U kosarci Misko ima svoj klub i dzep mu ne zavisi od dilova sa upravom Partizana ili nekog drugog kluba. Tu su jos i Raskovic i Filipovic vredni pomena, a nemaju vise onaj uticaj koji su imali niti su glupi da prave kombinacije u situaciji u kojoj se nalaze. Menadzerski gledano, stanje u klubu je prilicno raznoliko, sto se ne moze reci za FK.

Ne znam da li se krade i da li uopste ima sta da se krade. Ali znam da ne moze da se krade ni priblizno onako kao u fudbalu. Kad vec iznosis takve tvrdnje red je i da ih obrazlozis.
 
  • Like
Reactions: Dzo

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
na isti način na koji pare nestanu iz fk-a, nestaju iz kk-a. samo su manji iznosi - neuporedivo.

a vidi, ako znaš kako se krade u fk-u, šta ima onda da ti objašnjavam.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
I sa tom razlikom sto je za fk bila,a verovatno je jos,borba na zivot i smrt,za rukovodeca mesta,dok je sto se tice kk,mesto bilo upraznjeno nekoliko meseci,a da nikom nije padalo na pamet da ga preuzme.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@JasminaT
To nije istina.

U fudbalu se dovode igraci na kilo, u transfere su umesani isti ljudi i isti menadzeri, pravi se sto vise transfera da bi se okretale pare. Vecina igraca ima usmeni dogovor sa tim ljudima i svojim menadzerima, pa se procenat od njihovih plata redovno izdvaja za "tompuse".
To se u kosarci ne radi. Prvo jer nije tajna ko je kome menadzer i samim tim sto su neuporedivo manji iznosi koji se mogu krasti, menadzeri koji su uticajni sirom evrope, a imaju infrastrukturu i u SAD gde se vrte mnogo ozbiljnije pare, nece uopste da se upustaju u bilo kakve dilove sa Ostojom ili nekim ko ima neku ulogu u KK.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
a pare se kradu samo preko transfera? u pravu si, da skratimo diskusiju, sve znaš, iz kk-a se ne izvlače pare.

“Bio sam član Nove Srbije 15 godina, a u SNS sam ušao sa namerom da donesem novu energiju. Sada bih voleo da se svi skupimo i da krenemo da radimo za Čačak zajedno. Premijer Vučić ne mora da radi za Čačak, mislim da mi treba da se organizujemo, da mu skinemo teret s leđa i da osmislimo priču kako bi što više mladih Čačana ostalo da živi u gradu – izjavio je Mijailović.”
Blic, 19. 11. 2015. godine

U maju 2015. godine postao je član Upravnog odbora FK „Partizan“.

sve je stekao sam, nema veze sa politikom... datumi su puka slučajnost
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.857
Reaction score
9.871
Ne muze se samo na transfere. naravno, fudbal i kosarka su neuporedivi finansijski.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
a pare se kradu samo preko transfera? u pravu si, da skratimo diskusiju, sve znaš, iz kk-a se ne izvlače pare.
Takav nacin obracanja je vec postao uobicajena praksa tebi i jos nekim ljudima, jos odavno pricam o tome.
Ruzno je.

To sto si kopirala niko nije ni sporio. Nigde i nisam tvrdio suprotno. Zamerke na njegovo politicko opredeljenje ili politicko poltronstvo, meni je svejedno, stoje. Vec sam naveo da i meni smeta sto je odredjene lose odluke po klub vukao iz politickih razloga. Zna se i ko ga je postavio u klub i ko stoji uz njega, necemo da izmisljamo toplu vodu.

Ali svoje pare nije stekao direktno preko stranke, niti mu je stranka obezbedjivala egzistenciju ikada. Pretpostavljam da je vise koristio stranku za protekciju i sirenje uticaja, sto nije pohvalno ali nije ni jednako profesionalnom "usponu" Vazure i Vucelica. Da se ne ponavljam. Ti citas sta se tebi cita i namerno skreces sa svega sto ti ne odgovara.
Koliko si objektivna pokazala si recenicom da su u FK odgovarali bar saopstenjima i da se nisu ogradjivali od svojih navijaca, a ljudi bukvalno besramno poslali svog igraca kod Mitrovica u tres emisiju da prica kako bi skocio sa Beogradjanke za Srbiju.
Nije da nisam znao i ranije.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
aman, čoveče božiji, od 2000. bio član Nove Srbije koja je vedrila i oblačila u Čačku i tad je sve stekao, pa se onda 2015. naprasno, iz ubeđenja, verovatno, prešaltao u SNS.

ti ako misliš da nije političko-lopovskim vezama stekao to što ima - a u pitanju nije proizvodnja da te podsetim, ne znam šta da ti kažem a da se ne osetiš uvređenim. evo, boldovano, da vidim da li će ti sada biti jasnije šta mislim.

Ja nigde nisam rekla da VVV nisu loši po FK, samo tvrdim da su ISTI i oni i Ostoja, samo su u FK neuporedivo veće pare.

A priznajem ti za prvu rečenicu da si u pravu, ali to je posledica onoga što naš narod kaže "ja ga krstim - ono prdi"
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
dalje, i fk i kk trpe nepravde na terenima (čitaj: krađe) ali se barem deo fk uprave oglašava po tom pitanju, za razliku od ostoje koji "rešava" kroz institucije

taj deo sto se kao oglasava je meni najgori deo uprave pfc ikad, najsramotniji....a mrzim iz dna duse Zeca, Bika, Djuru i ekipu, o Vuceli i Vazuri da ne pricamo
pandan tom oglasavanju dela fk je Tegeltija, isto to sto ovi pricaju prica i on
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
slažem se delimično sa tobom ali moram da priznam da tom delu dosta toga "gledam" zbog prste zbog vraćanja stadiona. to jeste jedna velika pobeda.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
licno znam da tu nije bilo njegove zasluge, to je on isforsirao preko medija i svojom hvalisavoscu da je on tu bio glavni...to je kao i sve bila politicka odluka, cak je pickousti zvao Vucelu da ga pegla zasto se ovaj toliko busa kad im je on rekao da nam je to reseno.

ali on je napravio svoju ekipu i od novinara (ako neko ne objavi sta je on zamislio takvima je zabranjeno da idu na Partizanove utakmice) i od tviterasa (najgora podela u Grobara, Stakoi razni) i od navijaca, i ima uporiste kod tih da je kvalitetan celnik

meni je on ogroman poraz Partizana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Ostoja da nije iz SNS ovde bi mu se svi klanjali, ali posto je SNS pljuc.
Kako nam izgleda klub igracki, marketinski i u svakom drugom smislu u odnosu na eru Pekovica, njegovog prethodnika?
A da li da se pomene era Danilovica i Silobada?
Ako je drzava mogla tada da nas sjebe i da se otera Dule sta ce im i njihov covek dodatno unutar kluba kad i bez prisustva unutra klub je pao? Da li je dominacija FMP-a pocela za vreme Ostoje ili nekog drugog? Da li su za vreme Danilovica svi najbolji igraci i buduci reprezentativci odlazili za fiksna obestecenja od 500k?
Da je drzava upumpala u FMP pare jos ranije mislite da bismo dominirali kao sto je to bio slucaj? U preslikanim uslovima kao sada i Danilovic i Pekovic bi bolje radili od Ostoje?

Mislim da je potpuno bespotrebna rasprava izmedju onih za i protiv Ostoje.
Cinjenica je da je daleko vise uradio nego prethodnik. Cinjenica je i da nas jos nije vratio gde nam je mesto (evroliga i titula). Cinjenica je i da smo trenutno ovakvi kakvi smo daleko blizi tom cilju. Ova sezona ce mnogo toga reci. Rezultati ce reci. Podvucimo crtu na kraju pa onda nek polazu racune ako je ulozeno koliko jeste u tim, a ciljevi ne budu ispunjeni.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.278
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da je drzava upumpala u FMP pare jos ranije mislite da bismo dominirali kao sto je to bio slucaj?

Pa jesam li ja upumpavao pare i pravio evropsku kučku dva-tri puta?

Ili je možda upumpuvao boris jebeni biceps tadić u Partizan, pa smo dominirali?

Pa dok su oni išli čarter letovima u Zagreb i Ljubljanu, mi smo putovali raspalim autobusima na utakmice evrolige.

Pravo na mišljenje? Kurac palac, sektašenje teško :banghead:

Ma ideš na ignore, da ja ne bih došao u iskušenje da idem na trajno hlađanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top